Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Donutil

    Kdyz jsem smutna nebo mam starosti, vzdy si pustim pana Donutila. On je opravdu bajecny, vzdy jsem si myslela, ze nikdy nebude druhy Vladimir Mensik, ale dnes vim, ze je. Je to pan Donutil, vynikajici vypravec, hrozne rada bych ho videla nazivo, ale zatim se mi to nepovedlo. Preji mu hodne zdravicka a spoustu sil a napadu, aby nas divaky a posluchace jeste dlouho bavil. Dekuji vam, Mistre.
  • ;)

    Mistře, obdivuju Vás, znam Vaše nahrávky i pozpátku, ale.. Přece,jedna připomínka by tu byla: Nejratší moravské sloveso není "hl", ale "í":)
  • HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!

    Mirku preji Vam k zitrejsim narozeninam vse nej,stesti,spokojenost,zdravi.Ve Vasi praci jen a jen uspechy a hodne lidi,kteri jako ja jsou radi,ze jste.Nrodili jsme se ve stejny den tim vic vam fandim.Presto,ze jiz leta ziju daleko mam moznost sledovat filmy a naposled jsem Vas videle v zabavnem poradu na slovenske televizi a jako vzdy vtipny a vesely.S uctou Vase obdivovatelka Nela z USA. *14*
  • Donutil

    ja toho chlapa zboznuju jeho hystorky s Frantou Kocourkem třeba jak šel na hru Romeo a Julie a když tam ohýbal ten nikl a hliník tak franta vstal a řekl profesionální šméčko na lidi ohíbá nikl a hliník možná sem to trochu poplet pokud se sem mistr Donutil podívá ať napíše na Tonulak@seznam.cz
  • Sluha

    A co sluha dvou pánů..? To ho proslavila absolutně nejvíc, jeho nejlepší role i divadelní hra..
    • Re: Sluha

      Nevidela jsem,ale verim,ze se mi to jednou podari.On je vsude skvely.Nedavno jsem ho videla v poradu"Aj mudry pochybi" *1* *1*
  • Skvělý umělec

    vynikající herec a bavič. Jako člověk je velký sympaťák a při jeho vyprávění mám záchvaty smíchu. Díky.
    • Re: Skvělý umělec

      Plne s tebou souhlasim,je to slunicko *15* *15* *14* *14*
  • pochvala

    Vážený pane Donutil když vás vidím a slyším vaše vyprávění vždy zapomenu na svoje problémy jste opravdu lepší než vyhlášený psycholog moc děkuji Jana *4*
  • pochvala

    Mirek je i úžasnej ve Sluhovi dvou pánů, tam svítí, září a lidi už smíchy ani nedýchají a jemu to nestačí-fakt si super Mirku-fandim!!! *3*
  • Revizor

    Vaše účinkování v divadelní hře Revizor bylo fantastické, celá naše třída si pochvaluje že sehnala lístky a že sme představení viděli.
  • dotaz

    pane Donutile nemohu se dopátrat jestli máte nějaké vystoupení mohl by jste mě prosím zaslat nějaký plán Vašich vystoupení, chtěli bychom se na Vás přijet podívat celá naše firma.Moc děkuji Jan Soustružník Plzeň adresa info@janperi.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit