Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Balada pro banditu

    Nedávno jsem poprvé viděla Baladu pro banditu a mám pro to jediné slovo - úžasné! úplně mě to nadchlo a vůbec jsem netušila, jak pěkný film to je. Takže kdo jste to ještě niděl, podívejte se. A Miroslav Donutil jako Nikola Šuhaj je prostě neodolatelný *4*
  • kritikum

    Ti co ho tu pomlouvate tak jste bud uplne vyli....y,nebo je vam 12 a jiz mate svuj vlastni tatinkuv nazor,nebo zkratka zavidite,me je uplne fuk jestli pan Donutil nekde nejakou povidku ukradl,protoze je tu od toho aby lidi bavil a to bez toho aby prichazel s novymi a novymi pribehy nejde,a ze je nemohl v zivote stacit prozit musi byt kazdymu jasny,hlavne ze se u toho zasmeju a chtel bych videt toho pana - co byl jak tu nekdo rekl o tu povidku okraden jak by ji ten »kamarad« pana Donutila rekl pred tisici lidma na jevisti nebo v televizi-tak aby se tomu nekdo vubec zasmal a vubec bych hrozne rad videl nekoho z vas kazdy den po dobu 10-20 let rikat neco vtipnyho-a to nejen v televizi
  • Bohunický byt

    Vážený mistře, přečetli jsme si s nanželkou v časopise WUSTENROT povídání o vašem bydlení. Při líčení historky o stěhování do Prahy jsme poznali, že ti starší manželé (bylo nám tehdy 45 a 46 let) jsme my. Připomělo nám to, jak jsme těžce opouštěli Barrandovský byt, ale donutili nás k tomu okolnosti. Měli jsme v nabídce samozřejmě více bytů v Bystrci, Vinohradech, Kohoutovicích, ale potřebovali jsme rychlé a spolehlivé jednání, tak jsme přistoupili na byt v Bohunicích. Dnes už v tom bytě bydlí naše druhá dcera a my bydlíme o kousek dál na ulici Kyjevské. V závěrečné otázce kdy navštívíte Bohunice říkáte, že se tam musíte co nejdřív podívat. Jestli budete mít zájem, rádi vás uvítáme u nás a zavzpomínáme. Eva a Karel Neuschlovi Kyjevská 7 625 00 B r n o
  • Kdy poprvé?

    Mistře, již několikrát jste odpovídal na dotaz: "Která byla Vaše první role ve filmu?" Nikdy jste si nevzpomněl na film Občan Brych. Proč?
  • Jolaně a spol.-jste úplně dementní!!!Vůbec nic o něm nevíte,tak radši držte hubu!Pan Donutil je úžasný herec. *3*
  • DONUTILE, na tobě se teda nepěkně vyřádila matka příroda ! Ta tvoje úděsná sešlost ! *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *5* *9* *9* *3* *8* *8* *8* *8*
    • Re:

      Holcicko ty jsi zrejme obrovska krasavice,ale u pana Donutila vubec nezalezi na tom jak vypada,ale jakou ma dusi a ta je jiste uzasna,soudim podle roli ve kterych jsem ho videla. *14*
  • TV reklama

    Reklama v televizi je příšerná a panu Donutilovi se velmi divím,že se k takové reklamě snížil.Ztratil úplně mé sympatie.
  • Dotaz

    Pane Donutile,obdivuji Vaše herecké umění.Považuji Vás za jednoho z našich nejlepších současných herců a za oporu činohry Národního divadla. Ale proč umělec takových kvalit ze sebe dělá šaška v televizní reklamě na Magnesii? To snad nemáte zapotřebí. Nebo ano?
  • Kyselka

    Vážený pane Donutile! Velice obdivuji Vaše herecké výkony. Ale proč ze sebe musíte dělat šaška v televizní reklamě na kyselku? To Vám naprosto není zapotřebí! Nebo snad ano?
  • dotaz

    Važený pane Donutile, destanou se tyto příspěvky do diskuze ža k Vám a čtete je? Rád bych Vám poslal zajímavé humorné příběhy a historky ze života, které byste mohl použít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit