Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3+1

    Viděl jsem 3+1 s vámi škoda že nemůžete slyšet můj potlesk.
  • Vaše kazety

    Vážený pane Donutile,touto cestou sem Vám chtěla mockrát poděkovat za nahrání vašich kazet Pořád se něco děje,Furt ve střehu a Ptejte se na co chcete ,já na co chci odpovím-jsou úžasné!
    Můj dědeček teď vytáhl z garáže staré kazety a já tam našla tu vaši-je skvělá!!Když jsem ji poslouchala válela jsem se smíchy po zemi *15* Váš hlas a obrosvská slovní zásoba je úžasná a dokonalá *14* Děkuji
  • Skvělý

    Hrozně moc ho obdivuju už od malinka,kdy jsem ho prvě viděla ve hře Sluha dvou pánu.Ač sem na tý hře byla už asi 10x vždy se směju.Mám strašně ráda veškerý role p.Donutila.. Je vtipnej,pohotovej,originální,má geniální hlas.. Prostě obdiv a potlesk.!!!
    Přeju ještě spouusty let na jevišti a na obrazovkách!!
  • Balada

    Ahoj všem.
    Musím se přiznat, že mně se Balada pro banditu moc líbí a moc mi pomáhají písničky z této balady. Když je mi smutno tak si je pouštím a zazpívám, mám špatné zdraví( i když je mi teprve 40 ) a písně nazpívané panem Donutilem jsou pro mě balzámem na duši. Děkuji Vám za to pane Donutile. Slyšela jsem je i v podání jiných zpěváků, ale ani jeden se Vám nemůže rovnat.
  • Malinovskij!

    Jen stručně:mám k dispozici historku o pobytu gen.Malinovského v Hustopeči u B. Ideální k převyprávění panem M.Donutilem.
    Je naprosto pravdivá a má výbornou pointu.Pokud by mistr měl zájem,ať kontaktuje moji mailovou adresu. F.J.Brno, Novotného 5
  • nikola šuhaj

    To je fakt, v Baladě byl jako Nikola naprosto úžasnej a to jak na divadle tak na ve filmu, moc se mi líbil i sluha dvou pánů- to jsou podle mě vrcholy Mirka Donutila. A co říci k různým sprostým vzkazům na téhle stránce? Já pana Donutila neznám, takže těžko můžu hodnotit jeho lidské kvality,pokud ho někdo osobně zná a má na něj takovýto názor tak prosím, ale pokud ho osobně neznáte, prosím vystříhejte se podobných vulgarit. Děkuji
  • balada...

    Mě se kdysi Miroslav Donutil hrozně líbil jako Nikola šuhaj v Baladě pro banditu, je to krásný film a on s mladičkou Ivou Bittovou jsou hrozně krásný pár a jejich milostné scény jsou jedny z nejněžněji natočených.
  • dobrý večer

    Dobrý večer,mám dotaz.Kdy budete mít vystoupení v Českém Krumlově? Nějak jsem vše zmeškala,byla jsem 3 roky v Holandsku...Lucie
  • Vážený pán Donutil!

    Vážený pán Donutil!

    Všetko najlepšie k Vašim narodeninám , veľa zdravia,šťastia a pekných pracovných
    príležitostí a radosti v osobnom živote

    Vám zo srdca praje Andy
  • Narozeniny

    Pan Donutil je velmi dobrý herec,líbili se mi filmy jako třeba Pasti,Pasti,Pastičky,3 plus 1 s M. Donutilem a další.Chtěl bych mu k dnešním 57. rokům blahopřát a popřát hodně štěstí v životě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit