Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím pana Etzlera! Jste prostě kozoroh stejně jako já, naše povaha je trošičku komplikovaná, něco v nás ale je co přitahuje opačné pohlaví.Nemáme to v životě s naší náturou vůbec lehké ale přesto jsme narození v nejlepším znamení. Zcela vám rozumím, držte se!!!
  • Vážený pane Mirku, doufám, že se Vám dovolená na Šumavě i přes nepřízeň počasí líbila, přeji hodně pěkných filmových rolí.
  • S paní Vilmou Cibulkovou jste si navzájem dost slušeli.Škoda!
  • Pane Etzler všiml jste si, že máte špatnou výslovnost? Bylo by dobré si zajít na logopedii, zvláště, když vaše povolání je herec, kde by vám mělo být velmi dobře rozumět, což se ovšem vůbec neděje, drmolíte a šeptáte, je to velice nepříjemné vás poslouchat *1* *10* *6*
  • Děkuji za návštěvu p.Etzler Restaurace v
    Loubi( Domažlice)
  • Super pokec s Mirkem v kavárně Cafe de Provence - Rumunska 28, Vinohrady
  • Nezajímavej herec, no ale na blbý seriály dobrej. *6*
  • Milý Mirku, všecinko nejlepšííí:D *3* *3* *14* *14*
    Miluju Vás a i Pavlu Vitázkovou-Ptáčkovou... *14* *14* Byli jste skvělej pár..:(( ;(( ale i samozřejmě s Bárou.. *14* *14* *14* (Terezou Kostkovou)..!!!!!!! *7* *7* *5* *5* *4* *14* *3* *3* *3* *15* *1* *2* *2* *3* *3* *3*
  • Dalibor-77
    Všechno nejlepší k narozeninám *2*
  • Vše nejlepší k narozeninám.Včera měla narozeniny vaše kolegyně Pavla Vitázková.Taky jsem ji přála.Miluju seriál Cesty Domů.Mám Vás i Pavlu mocinky ráááda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit