Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Zdravý rozum

    Proboha, jste normální?! Jak můžete věřit tomu, co napíše bulvár?! Lžou jako když tiskne (mám s tím osobní zkušenost), fotky si přizpůsobí k obrazu svému...vy jste u toho byli, že tak zasvěceně o tom mluvíte a přesně víte, co se stalo? Není to náhodou čistě jejich věc a co je vám vůbec do toho? Co kdyby se někdo začal rýpat ve vašem osobním životě a zveřejňovat ho, bylo by vám to příjemné?!
    Takže příště prosím bez hulvátských komentářů!
    hudy
  • Mirku

    teda je to tvá věc ale nechat takovou kost jako je Vilma.....Hned bych ji chtěl domů.A myslím že nejen já. Ona je fakt kus nádherný ženský.Snad se ti ještě rozsvítí.
  • Mirek a Radka

    Teda jestli je pravda to co píše bulvár,že Etzler a Pavlovčinová( jako že bulváru člověk nemůže věřit,takže pevně doufám ,že to je nějaká kachna)Tak to teda u mě klesl.Doma má krásnou charismatickou ženskou a vyměnil by ji za takovou nevzhledku byť třeba mladší,tak téhle dámě je opravdu mládí k ničemu, neboť když pán Bůh rozdával krásu, tahle dívčina očividně zaspala.Už při sledování seriálu Cesty domů jsem si říkal proč mu tam za milenku nedali nějakou hezkou holku. .Dost lidí mi přitakalo.Doufám že je to blaf.
    • Re: Mirek a Radka

      taky jsem na to zůstala koukat ta herečka má vizáš děvčete z E55.Cibulková je alespoň kočka.
  • Vše nejlepší

    Zastav se na okamžik a pohlédni do oblak, najdi mezi mraky lva či létající stroj. Vrať se kouskem duše do dětských let... Vypusť balonek do nebe, zaraduj se a něco si přej.
    Ať se Ti vyplní Tvá přání a dokážeš se na svět dívat stále s úsměvem!
    Krásné narozeniny. *4* *4*
  • Cesty domů

    Dobrý den pane Míro, jste úžasný a sympatický, mám Vás moc ráda a s láskou sleduji Vaše role, prostě jste supér, přčeji vše nej v životě a hodně krásných rolí. *14*
  • Dobrý den

    Dobrý den Mirku, moc vás obdivuji, jste výborný herec a určitě i člověk, přeju vám radost a štěstí.
  • ach jo

    ach jo, mas to zapotrebi???? Pamatuju si te z dob, kdy jsem studovala na FAMU a tys byl jese v Narodnim....to jsi byl pro mne Pan Herec....ja vim, doba je tezka, ale stoji Ti to za ty prachy???? Do techto prihlouplych serialu patri herci 2.kategorie...ale ty? a pan Svehlik? a Jitka Smutna???Kdo vas vystipal z Naroda byl debil. mej se pekne
  • jitkamorcova

    Na vlky železa

    Ahoj,
    včera jsem zhlédla první díl Na vlky železa.Musím přiznat,že je to po dlouhé době něco,co mě naprosto pohltilo a zaujalo.Hlavně díky výkonu pana Mirka Etzlera,je to úžasný herec.Má všechno,co má výborný herec mít - je sexy,má charisma a prostě mu všechny jeho role absolutně věřím........Jitka
  • moderování Miss 2009

    Vážený pane Etzlere,
    nic proti Vám nemám osobně, ale nevím proč jste moderoval Miss 2009 tak jak jste ji moderoval - byla to hrůza!
    Pokud by jste čirou náhodou měl moderovat stejným způsobem i příští rok, raději se nebudu dívat......
    S pozdravem
    Josef - zklamaný divák ČT, (který nemá rád bulvár...............)
    • Re: moderování Miss 2009

      *15* *15* *15*
      • Re: Re: moderování Miss 2009

        Pane Etzlere,bulvár nečtou rozumní lidé.Jste vynikající herec,myslím,že každý muž využije nabídky ženy,která nemá zábrany.Rozumné je nerozvádět se,paní V.Cibulková by měla nevěru odpustit a bulvár ignorovat.Lepšího muže nenajde,nasadil jste vyskou laťku.Držím palce.Anděl
  • Mira

    Mira je prostě borec, sympaťák, prostě kořeň, mám toho herce rád jako jedno z mála Českých herců. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit