Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napiš mi !!!

    Tak co pane Etzlere jsem váš fanoušek tak mi napište prosím na mail díky Míša *5* *14*
  • Vánoce

    Pane Etzlere přeju vám veselé vánoce aštastný Nový rok 2007. Doufám že si vzkaz přečtete napište mi ahoj Míša *14*
  • Vánoce

    Pane Etzlere přeju vám veselé vánoce a štastný Nový rok 2007. Odepište prosím vaše fanynka Míša *14* *3* *13*
  • pojištovna štěstí

    Ahoj Tome Krausi *1* *1*
  • pojištovna štěstí

    Pane Etzlere jste dobrej herec a fandím vám v seriálu pojištovna štěstí jestli chcete tak odepište na mail díky vaše fanynka Míša *14* *3*
  • miluju tě

    ty seš tak krásnej že to ani nevíš mam tě strašně moc ráda já vim že je ti to jedno ale prostě seš nááááádhernej *14*
  • pozdrav

    Ahoj Mirku, snad si vzpomeneš na amatérské divadlo v Šumperku, dělal jsem tam něco jako osvětlovače u Robina. Občas jsi zaskočil, když někdo chyběl. Fandím Ti, jseš fakt dobrej kam jsi to až dotáhl svým nadšením pro divadlo a herectví. Tenkrát jsi byl úplně obyčejnej kluk a věřím, že jsi jím zůstal i dnes. I z médií to tak vyplývá. Ať se Ti i nadále daří dle Tvých představ v osobním i profesním životě. Až budu někdy v Praze chtěl bych se stavit na některé z Tvých představení. Měj se fajn. Ahoj Ivo
  • Super herec

    Ahojky,jste super herec, zejména v Pojišťovně a navíc krásný a sexy chlap! *4* *3*
  • Doufám že vám to vydrží

    Ahojky přeji hodně ststí vs Aničkou a doufám že vám to dloho vydrží a že sae nikdo nebude do vás plést.Pojišťovna je super serál,už se těším na pondělí a už aby byla i ta třetí řada.Držím palce ať je druhá i třetí řada úspěšná jako první. *3* *4* *8* *1*
  • Pojišťovna Štěstí

    Na seriál Pojišťovnu Štěstí se strašně ráda dívám*4* moc vám to tam s Aničkou sluší*3* jste moc pěkný chlap*14*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit