Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ondrajosef
    Měl by si spíš zbalit igelitku, a odkráčet směr Bory
  • Kdybys nekecal
  • Celá rodina je povinně ve fan klubu !Rubrika Osobnosti je špatně,Kalousek patří do rubriky Lumpáci a vagabundus !
  • dost lidí tady a včade na něho nadává,je pravda je tvrdej a nekompromisní,ale jako strážce st,peněz na svém místě,zvláště
    v dnešní době,ale to poznáte až v budoucnu,kdy na financích bude
    Sobotka nebon Mládek(proboha),nedejž pak komunisti,ti už dokázali
    jak podle nich fungují skvělé zítřky!!!(za zady SSSR se svým plynem
    a ropou)nejvíc mě na něm štve,jak káže vodu a pije víno(platy a odměny
    ve st.aparátu,který tak skvěle vede st.finance.....
  • Miroslave (19,2,) Kalouska nikdo neporodil toto zjevení se nedá vyrobit ani potmě slyšel jsem, že to snad někde našli u popelnice.
  • Kalousku, Kalousku řekni mi co jseš, ty jsi už prolez všechny politické strany není to přihlouplé tak často si ani ponožky nekupuješ to za prvé a za druhé kdy už se odebereš do politického důchodu ty jsi slepý a hluchý! nebo jsi bez charakter, asi jo!!!! Kalousku pokud chceš něco udělat rozumného pro zemi, společnost vezmi si igelitku a jdi a jdi a nezastavuj se nikde, až tohle uděláš tak ti možná ...
  • Hlavně, že občané, kteří zřejmě nevidí jak nás právě Kalousek, Schwarzenberg, který se prezentuje jako předseda TOP 09, ale ve skutečnosti ho "kočíruje" ten katolík, dávají hlas do voleb této straně, která je plná přeběhlíků a divných existencí. Dole utahují opasky a sami sobě přidávají tisíce. Lidi probuďte se, nebo nevidíte??? A zaplatí ten katolík nebo ty jeho "ovečky" návštěvu papeže, nebo to zase zaplatí i ti, kteří tuto víru nesdílejí!!!
  • kalousku ty uchylaku
  • kalousku chcipni do rana ty zmrde uchylackej ozralo
  • kalousku chcipni do rana
  • kalousku pujdes do pekla s klausem havel uz je tam a necas pujde viset za to co podepsal jste zlodeji gestapaci
  • kradete uz i v zahranici zlodeji mate stesti ze tady nejdou do ulic lidi uz by jste viseli skryvate se za demokracii
  • Nejvetsi zlodej v novodobe historii mafian hulvat ozrala povesit S Necasem Klausem Topolankem atd
  • za komunistu uz by si visel i s necasem klausem kalousku je mi spatne z tebe kdo te porodil
  • Co pan Kalousek udělal s kontem na povodně kde by mělo být asi 18 000 000 000 Kč.A co vlastně dělal před rokem 1990,životopis tu právě začíná tímto rokem??????????
  • Zloděj a grázl největšího kalibru,nenávidím toho parchanta. *16*
  • Tohoto pána když vidím,tak bych zvracel!(puke)
  • Ano, to je pravda nemá šanci na další zvolení - TOP 09 vč. Kalouska, co je pravdy na tom, že se v listopadu l.r. v tichosti rozvedl?
  • Top 09 v příštích volbách nemá šanci jen díky Kalouskovi
  • Vážení viděli jste jak Kalousek bydlí:Je to to hotová pastouška za několik melounů
    a měli bychom se mu složit na zařízení bytu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit