Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek brečí po vyvětrání náckovství, xenofobie a estébáckého odéru, já také, protože největší NÁCEK, NÁDIVA A NADUTEC je na naší politické scéně právě KALOUSEK. Jeho styl vyjadřování, pohrdání lidem, kteří na toho náfuku dřou je neskutečný. Sám se bojí o svoji kůži jsko prase, protože je to největší defraudant, zloděj a mafián, který se kdy vůdec na planetě narodil. Ale neboj se nebo spíš se třes, na každé prase se voda vaří. Zatím jsi rozdával facky jen ty a cítil ses jak hrdina, ale hněv lidu tě nemine. Jen mám obavy abys nefouk za Krejčířem ty xxxxx zrádná. Čtěte lidi na internetu Kalouskovi rozfofrované miliardy a nenechte se uchlácholit jeho kecy. Jen do něj.
  • Druhák s vůní po schnilém ovoci,pro inteligentní pražáky
  • Pan Kalousek zraje jako víno. Zatím nejsem jeho volič, tedy myslím tím TOP09, ale fandím mu i jeho úspěšné snaze krotit zadlužení naší státní kasy. Dnes je 27.01.2013 a vzponete si. Pan Kalousek se za deset - patnáct let bude našim demokraticky zvoleným prezidentem
  • To je sice blbost, ale pravda je že za deset let bude našim prezidentem! *1* *1* *1*
  • pepo Vy jste také poněkud debilní trotl že? *1* *1* *1*
  • Barone Vy jste také poněkud debilní trotl že? *1* *1* *1*
  • Závidíte mu jeho úspěšné zvládání deficitu v době krize že? *1* *1* *1*
  • ADELE Vy jste také poněkud debilní trotl že? *1* *1* *1*
  • Pepíno Vy jste také poněkud debilní trotl že? *1* *1* *1*
  • manky Vy jste také poněkud debilní trotl že? *1* *1* *1*
  • simoko Vy jste poněkud debilní trotl že? *1* *1* *1* *1*
  • Vám jako jste Vy *12* rakovinu do těla i vaší rodině!!!
  • Pane Kalousku, budete se zodpovídat za svoje zločiny proti lidu.
    Jste lhář a pokrytec. Jestliže uniknete spravedlnosti na tomto
    světě, neuniknete vyšší spravedlnosti. Váš maskot dopadne stejně.
  • Kalousek ? Ten chemický zmetek si nezaslouží za svoje zločiny dýchat ani severomoravský smog a už aby přišla řada na jeho podvody a zlodějiny kterých se za jeho účasti ve svých funkcích dopustil a odvezly ho v patřičném oblečení tam kam patří. Klaus teď udělal dost místa, tak ať se tam všichni jemu podobný reformátoři co v největším počtu sejdou. Čím dříve tím lépe.
  • Kalousek ? Ten chemický produkt si nezaslouží lidské oslovení a příde doba že sám se chemicky vypaří a pro něj by to bylo lepší, protože to účtování za jeho počínání ve funkcích , zadlužení státu a lidí kteří musí makat aby přežily a on se tváří jako spasitel, tak toho bych se chtěl dožít a vidět ho tam , kam i spolu s jinými jeho reformátory patří. Čím dříve tím pro všechny lépe.
  • Pane Kalousku, radím dobře, dobrovolně odstupte!!! Vy jste tu napáchal tolik škody,tolik bídy a neštěstí,že to nikdy neodklidíte. Jste ten největší hajzl na české politické scéně, ale já věřím ve spravedlnost, takže se máte na co těšit. Upřímnou soustrast!!!!
  • Nevím komu se pohnula mysl, když takového vola dosadil na ministerstvo financí, vlastně on má vysokou školu alchymistickou. Nepochopím, jak může chemik dělat MF. Vlastně v této vládě jsou samé paradoxy, chce se mi z toho blejt velebnosti!!! *1* *1* *1*
  • TuTo zprávu vydala - Hana Jakobová - pracuje v Europadomstolens Domar i mal mot utomnordiska spolkové země jsem spolecnosti Utrikesdepartementet - Švédské Království, studovala na Škole Právnická fakulta UK Bydlí jsem Městě Kungsholmen, Stockholms Län, Sweden Švédský Král Vláďa odmítli decentně návštěvu totalitní Vlady ODS TOP09 . Švédská Vlada nechce připustit, ABY slavnost pošpinila Česká Vláďa, která prosazuje politiku otrokářství která Provozuje lichvářské exekuce Proti vlastním obyvatelům -. občanům České republiky . Švédsko JE právním demokratickým státem pohrdá návštěvou Klause, Nečase Kalouska i Schwarzenberga Česká republika JE v rámci EU jediným neprávním státem, KDE Zločin korupce proniká od Vlady prez policii soudy az dělat médií. Švédsko sobě distancuje od současné české Vlady AZ dělat jeji odchod vyšetření zpronevěry 500 miliard, které ODS TOP09 rozkradly z dotací z EU udělat ČR. Česká Reprezentace MA zakaz vstoupit na území Švédská! FCB dnes Svobodě zvoní hrana Včera v 00:25 Asi se Stalo Za poslech Pak na Něco říkají o svobodném přístupů k informacím Ke včerjší dnešní zprávě na FCB ohledně pozvání dělat Norská Dodatek z. dnešního Večeřa, (Na příkaz Václava Klause média nesměla překládat projev švédského krále Pri udílení Ceny míru EU v přímém přenosu na ČT24). -------- puvodni ZPRÁVA -------- FCB dnes: Hana Jakobová Švédsko Prezident EU Barroso řekl pri zahájení předávání Nobelových stol v Norském Oslo Toto .. "Ani Tady nebudou představitelé Česka - politici s kriminálním pozadím nesmí sedět v. Výprodej S ostatními reprezentanty královskými rodinami" ... - V Kungsholmen-Stockholm Česká média Opět mlčí! TAK TO SI vsichni dobre PŘEČTĚTE-Ted Jiz ZBÝVAJÍ JEN BLANIČTÍ Rytíři SE Svatým Václavem, PROTOŽE Maji PŘIJET AZ BUDE V ČECHÁCH NEJHŮŘ Jaka JE DNEŠNÍ MORÁLNÍ HODNOTA???? ????????
  • Líbite se mi pane. *4*
  • Ten blb má nejvyšší vzdělání z DEBILITY. Takového VOLA nám musí závidět celý SVĚT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit