Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si ovšem odpustím všechny hrubosti a nadávky,které mne ovšem také napadají.Nejvíc mne štve,jak se všichni poslanci a politici vyhýbají jasnému a přímému pojmenování prostého faktu. Proč se tenhle občan na výsluní tolik brání na př. lepší evidenci výběru-odvodu daní? Vždyť bez výjimky každý a při jakékoliv platbě či výkonu platí na kase i daně. Úplně automaticky.Často se stává,spíš notoricky,že jsem tázán, chci-li "daňový doklad". Proč? To má být přece samozřejmost,tedy jej po platbě vydat. Není to jen daňový doklad,ale především doklad o zaplacení jakéhokoliv zboží,či výkonu. Tím,že mr.Kalousek a jemu podobní dělají obstrukce s přijetím zákona o evidenci plateb/tržeb, vlastně otevřeně a s arogancí jim vlastní chrání ty,kteří si prostě vybrané peníze na daně ponechají.Takoví kradou hned dvakrát.Okradou mne a pak i stát.Nevěřím,že mr.Kalousek a všichni jeho zrna tohle vše konají jen proto,že musí být prostě oponenti.Musí z toho mít nějaký prospěch a to také mají.Jde o mohutně rozvinutou mafii,která má vše pod kontrolou a to velmi sifistikovaně!Najde se někdo s potřebnou odvahou a schopnostmi aby se těmhle škůdcům podíval na zoubek?! Mr.Babiš to určitě nebude,ten v tom jede také._
  • Co ty ses za KONTRA VOLA!!!!!!! *16*
  • oprava:generačně jdoucí incestní hlen...
  • VIVA MIREK KALOUSEK!Jen negramot může uvěřit čobolskýmu kriplovi,jako je Babiš a Sobotka?!To je incestní chudák,který nemá sebedůvěru a chčije si do gatí jako ten několikrát po sobě generačně jdoucí,jako je ten zechcánek v červených ponožkách!Když si někdo takovéto fusky nasadí přes oblek,tak vlastně říká:i přesto,že jsem vymrrdanej incestní krippl,který ani neumí mluvit,natož chodit,tak mám modrou krev a proto ta lhostejnost k vám všem!
  • když to člověk shrne,tak v této zemi je jasné,že zloděj vystřídá zloděje a že to nikdy nebude čisté,ale když vidím Sobotku s Babišem,tak jste zlatej zloděj!Když budete krást,ale vyhrajete příští volby,budu šťastný,že kradete právě vy!To je obrovský kompliment pro vás a VIVA VÁM!
  • Velmi správně soudruhu.čím méně EU tím více Moskvy čím více Kalousku tim více zlodeju a korupce.dnes jste to řekl při svém zvolení predsedou Top09 naprosto správně.doufám jen že tahle strana pod vaším vedením pujde do sraček jak ODS za hulváta Topolánka.
  • Kalousek to co předvedl zase v poslanecké sněmovně dnes je vrchol IDIOTA.
  • Kalousek je blbec největšího kalibru. *9*
  • Kalousek je blbec největšího kalibru.
  • Když se Miloš Zeman možná opije, tak je to celosvětový skandál, ale když se opije ten prašivý zkorumpovaný a zlodějský tyran ČR, je vše v naprostém pořádku, stejně jako když fyzicky napadne dítě, které mu řeklo svůj názor, i to hloupé dítě pochopí co to je za zrůdu naší vlasti.
  • Tak nenadávejte sám, když to kritizujete u jiných - to hnusáku byste si měl léčit!
  • ty bys měl dostat padáka zloději
    *11* *11*
  • Kdyby mi někdo kdysi řekl, že ceny potravin v Čechách budou běžně o 30 až 40 % vyšší než v Německu, nevěřil bych. Že já, který bydlím na ubytovně, protože nemám na byt ani pronájem, který žije od výplaty k výplatě a bydlím v Praze !! že si budu jezdit kupovat jídlo do Německa !! nevěřil bych tomu. Jednou za dva měsíce vstanu v půl šestý, ve tři čtvrtě na sedm vyjedu z Prahy autobusem do Drážďan, s kufrem a batohem. Po deváté tam jsem. V půl jedné jedu zpět. Za tři hodiny pohodlně nakoupím v REWE a ALDI a ve tři jsem zpátky v Praze. Nákup za 80 - 100 Euro. Zaplatí mi to 500 Kč za jízdenku a ještě mám minimálně ,,litr,, k dobru do kapsy. A to nekupuju to nejlevnější. Ale za to kvalitní. Neskutečný. A to si pamatuju, jak si k nám Němci chodili po revoluci žrát, protože tu bylo extra levně oproti nim a tehdy ještě kvalitní potraviny. Tohle je výsledek těhle pablbů, jako je Kalousek a jeho předchůdců i nástupců. A on má ještě tu drzost, říkat si ekonom, neskutečný, na poblití. Mimochodem kosmetika ?? Tělové mýdlo Fa s aroma jogurt - mandle, v Čechách ve dvou drogeriích za 62 Kč. Přesně to samé v Německu, za 0,88 Euro - 25 Kč. Neboli v Čechách 2,5x dráže a ve skutečnosti, když zpoměruji platy, 7x až 8x dráže. Bravo chlapci !! Nechápu, jak v naší zemi můžou lidi ještě chodit k volbám. Když všichni tihle gauneři ZLEVA - DOPRAVA, už 26 let na lidi s*rou. Jenom nenasytně hrabou a žerou a stále nemají dost. Nulové sociální cítění, nulová empatie, nulová skromnost, slušnost, prostě nic.
  • Nechápu jak někdo mohl dát tomuhle č*rákovi like... *10* *16* *8* *7*
  • Jen ho vidím, už mi je zle.
  • To jsi a ještě k tomu primitivní!
  • VIVA Kalousek!!!
  • Vážně si myslíš,že Kalousek nic nemá a závidí??Tobě se to musí v kebuli zajímavě kroutit!!!Potrefená husa vždy zakváká.. *1*
  • Hlavně, že vy všichni jste poctivci.
  • Tenhle člověk je největší p*ko který existuje *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší