Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas*aný ha*zl *16*
  • Kalousek celých 25let spoluvytvářel tenhle bordel,příjde mu normální,že se v této zemi neplatí daně,politické špičky kradou a nenesou odpovědnost za svá chybná rozhodnutí.Ted se v parlamentu chová jako debil.Kope okolo sebe protože ví,až oejde starý pán předseda,tak z něj bude politická mrtvola.Pro tuto zemi jenom dobře,je to lump a měl by zčernat v kriminále. *13*
  • JEN AT NELŽE... ......... KOLIKRÁT JSME POSÍLALI "NECHCEME UPRCHLÍKY" A PAK ČTEME ŽE ČESKU BUDE PŘIDĚLENO TOLIK A TOLIK....
    LASKAVĚ SI TAM, UDĚLEJTE POŘÁDEK..... ČESKÁ REPUBLIKA NENÍ ODPADKOVÝ KOŠ,
    Česko, na rozdíl od západních zemí, jde o zcela novou otázku. „Jsme absolutně nepřipraveni přijímat tyto cizí prvky. Pro mnoho lidí je to imaginární hrůza z něčeho, co neznají. Neví, jak se něco takového zvládne, proto zaujímají negativní postoj. V této situaci by referendum mělo naprosto devastující účinek,“ uvedl Hartl.
    Příliv běženců podle Hartla by způsobil problémy i českým úřadům a politikům, kteří na něj nejsou připraveni a nevěděli by si s ním rady. I demokratické strany začnou lavírovat, protože u tohoto chytlavého tématu nebudou chtít ztrácet hlasy. Je to časovaná bomba a řešení je pouze v tom, že se otevře veřejné debatě,“ řekl Hartl. Podle něj je to jediná možnost, jak otázku imigrace vyrvat z rétoriky xenofobních politických sil.
    VY VŠICHNI VE VLÁDĚ TAM opovažte se přijmout uprchlíky. Měli byste vidět asi videa co vsude dělají za bordel... Zabijí lidi, shazují věci,vše rozbijí tam. apod. Vyhání domáci z domovů a vy stále je tu chcete. VARUJEME VÁS. Jestli to uděláte tak se těžte na to, že Vás lidi nebudou volit už.... Uprchlíci jsou vrazi a né žádné chudáčci.CHUDÁK VYPADÁ JINAK.
  • Zdravim veřejného pijana poslance Miroslava Kalouska a byl bych rád kdyby si toto přečetl: Pane poslanče Vy byste měl přestat kritizovat to co se Vám nepovedlo za celou dobu co jste seděl a chlastal v křesle ministra financí to dělají jen trosky co nemají argumenty jsko jste Vy!!! Vy jen dokážete kolem sebe kopat a pomlouvat všechny kolem sebe, měl byste se stydět za své projevy, je na Vás pane Kalousku vidět, že již máte -MÍSTO MOZKU Z PIVA KOSTKU !!! jak se říká těm lidem co si nevidí do úst a delší dobu konzumují alkohol. Jo a ten Váš kolega, zajisté kamarád, spící aristokrat důchodce by měl již z veřejné scény taky odejít jako Vy !!!! Takoví lidé by již neměli veřejně vystupovat, natož to zabírat místo v tak vysoké politice!!! Myslete si o mě co chcete já si o Vás myslím to co jsem výše napsal a nikdo mi to nevyvrátí... Mám jediné štěstí že jsme se ještě osobně nepotkali, protože bych Vám to vše rád vmetl přímo do očí a nevím zda bych se udržel a nedal Vám pár facek aby jste se vzpamatoval, ale myslím si že by to nepomohlo a mi by to ublížilo protože byste zajisté vytáhl svou poslaneckou imunitu a podal na mě žalobu.... Žalobu za to že Vám pane pijane Kalousku konečně někdo řekl pravdu do očí a Vy byste to neustál, tu svou aroganci....
  • A co působnost s. Kalouska v NF ( Národní fronta) spolu s ostatními se podílel na budování soc. společnosti!!!
  • Kalousek a spol jsou vožralové
  • kalousku jsi největší lump a zloděj v česku už by bylo načase ,aby
    tě poslali na Mírov a celou tvoji familiji přestěhovali do kontejneru ve Vsetíně To co jsi nakradl ti sebrat a dát na dluh státu nešpin a nepomlouvej Pana Prezidenta je nAAejlepší člověk President jakého máme ,
  • kdyby ten mamrd Kalousek věnoval to úsilí skutečné práci a ne jen kydání špíny na Ano ale závist je silnější , Babiš něco má a on jen červený nos ožrala
  • Jděte s těmito názory slušně někam.jestli máte rádi Kalouska tak jděte na Macháčku palouk.Pan prezident je inteligentní člověk, ale vy všichni co píšete ty hovadiny jste mimo mísu.
  • kalouseku jdi do pr....Je tě až až.jsme z tebe otrávení.Co si o sobě myslíš ty nádivo.
  • Kalousek bez pan nic si nezaslouží. Pro mě je to pitomec na dvanáctou. co mohl to zkurvil.jsem z něj otrávená a nevím proč je ve sněmovně.Radši bych ho nakopala do pr.....Je to hova.....jak dlouho bude ještě prudit.Vše vyřizuje v pod vlivem alkoholu.
  • Ty jsi ale ubožák. Člověk by řekl, že si toto mohl napsat sám pan vysokoškolsky vzdělaný - vychlastaný mozek, ale s tolika gramatickými chybami? Posluhovači, jdi raději na pivo a nedřep tady. *6*
  • Krásný večer všem kromě p. Kalouska . Proboha, co jste to dnes zase vyplodil "pane" Kalousku???!!! To je Vám to všechno málo, co jste do této doby vyplodil??? Dnešní zprávy mne opravdu dostaly (01.03.2015). Chcete snižovat příspěvek na péči, snad aby jste si mohl zase a opět přidat sám pro sebe???!!! Vidím, že se chystáte jako první na světě svou demagogií léčit nevyléčitelné. Podle toho, co jste v televizi vykládal, jste zřejmě "BŮH", nebo se tak alespoň cítíte. V první řadě, by jste se měl zaměřit na SVÉ zbytečně nadprůměrné výdělky, které v tomto státě dopřávají našemu schodku. Jsou Vám zapotřebí úlevy a odpustky???!!! Chcete se hojit na nemocných, nemohoucích a postižených??? Myslíte, že 8.000,- je dost na to, aby jste se mohl o někoho takového starat v plném rozsahu, aby jste při tom ještě nemusel chodit do další práce??? Tím se mi vlastně nabízí odpověď na otázku, kde na to všechno berete. Myslím, že tohle jste opravdu, zlob se nezlob, ale opravdu přehnal. "STYĎTE SE"!!! Buďte rád, že se za to všechno bušíte do prsou sám a nemohou to za Vás udělat občané, zajisté by jste Své myšlenky na Svém těle pocítil. Doufám, že už při dalších volbách lidé budou mít otevřené oči a nikdy Vás nezvolí. Kéž by jste nikdy nebyl politikem. A přál bych Vám důchod, který mají lidé, kteří pro naší zem celý život manuálně pracovali. Bez nich, by jste totiž nikdy nic neměl, ale na to jste jako nadčlověk zřejmě zapomněl, že???
    Víceméně celý život podnikám a poctivě vše platím i když je to díky našim zákonům dost těžké. Ale nestěžuji si. Tím samozřejmě, ač nerad, přispívám i Vám, pane Kalousku. Dále zde také píši z toho titulu, že se starám a vychovávám svou 21 roční postiženou dceru a to je hlavní důvod proč vím, o čem tady píši. Myslím si ale, že vy si takovou situaci stejně nikdy představit nebudete umět, a ani nechcete, a tihle lidé pro Vás nikdy nic neznamenali a znamenat nebudou. Momentálně jste se voličů a občanů tímto hrubě osobně dotkl a sám si z toho udělejte úsudek, který z toho pro Vás bude plynout. Teď něco pro všechny, co si tento příspěvek přečtou - "V téhle zemi přeci všechno nemůže jít do nekonečna" "UDĚLEJME S TÍM NĚCO " Kalouska a všechny jemu podobné již nikdy nevolme. Nejsem členem žádné strany a ani zde žádnou nepreferuji. Jsem jen obyčejný, hodně na...píp... člověk, kterému už to přestalo být jedno.

    PANE KALOUSEK, VŮBEC VÁS NEMÁM RÁD!!!

    Hezké dny Vám všem...

    S úctou Rolland. P.
  • Kalousek platí na nás ,vypatlaný čecháčky a jsem pobaven kolik bolševických duševních žebráků se na těchto stránkách ozývá ! Už Winston Churchill pronesl památnou větu,"komunismus je vzpoura méněcenných"
  • Nech se vyšetřit *12*
  • Když on se jinak živit už neumí. Záchody už umývat nechce.
  • Jsou hajzlové, kteří se živí jak se dá. Umýval hajzly, nyní zkouší, co český člověk vydrží. Stačí mu k politice opakovat dokola, že žijeme na dluh. Ještě mu to pár debilů věří. Dluh je jenom výmysl bank. On se ještě objevuje u redaktorů jenom proto, aby zprávy nebyly jednotvárné. Určitě ho po volbách vykroužkují, jako toho Langra, co nastavoval stále rty na pusinku.
    Tonda *1*
  • pane kalousku ted vecer jsem slysel cos ste rek o ministrini valkove zeje krupan vy jste největší krupan v letech jak můžete rikat něco o pani valkove ty nemravo zdenda
  • Moje řeč,ten kdo pláče celý život a svůj zpackaný život dává za vinu druhým,tak ten už brečet nepřestane.Takový člověk je hloupý pablb,který pablbem zůstane!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší