Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted Ti zvoní hrana,vlastně telefon to Ti así lídi píší ,že máš od nich mandát.
  • Jsi normalni buzerant, dal bych ti 13000 tisic a nechal bych te stim zit cely mesic.A toho sislavyho paprdu co kandiduje na prezidanda si vem sebou.prestan te zdimat tenhle stat a nas obycejne lidi. podivej se na svuj zivotopis. Vystudoval jsi za komunisticke penize a najednou delas ze komancove byli spatny.Lituji toho ze jsem nebyl u toho kdyz jsi dal facku tomu tomu chlapikovi. Ja bych si to nenechal libit. Dal bych ti tak pres hubu ze jsi to jeste nevidel,ani ty gorily by ti nepomohli. Jsi normalni hajzl ktery doji tenhle stat. *16* *16* *12*
    • Snad už brzy potáhne ke všem čertům a nepomohou mu ani odpustky, které si koupil za církevní restituce.
  • Jakpak se asi dostal na vysoko?Určitě svou pílí v SSM,že?
  • Kalousek je zloděj a už to má spočítaný. Trestu neunikne!!!!!
  • Kalousku, nevyhnutelně se blíží doba, kdy tě lidi chytnou za límec a bez milosti se zlinčujou, chci tě jen varovat, protože špatně dopadneš. Doplatíš na všechno, co jsi způsobil, myslíš, že to lidi budou věčně přehlížet a že si nechají všechno pořád líbit? Pohár trpělivosti přetéká Kalousku, ber to na vědomí, bohužel si nic jiného nezasloužíš,za ty tvoje prasárny a aroganci.
  • *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • V pondělí nedělám,v úterý prázdno mám,ve středu si lehnu,ve čtvtek se nehnu, v pátek si pohovím, v sobotu klid držím, v neděli jdu spát.Proč bych měl pracovat,když můžu fasovat, když mi v tom flákání,dnes nikdo nebrání a platí to stát.
    Ledaže bych vůbec,
    pořádný hlupec....
  • nepišu nic špatneho, jsem vieřici, moc, a vieřim, co řekne mi jeřiž, posledne jsem vam psal,ře budou zaplavy,uš začli, mořna se mi smiejete, ale pišu pravdu vam, svatou,, začalo to, od francije, usa, italie, zaplavy na 50, procent, jen, toje ukazka ře buch ekzistuje, a dal viedet všem, ře bude nieco ešte horšyho... pak bude anglije belgije zapadni niemecko, česka r,,madiarsko, slovensko, ruzko, a postupne, bude zaplavovat, zemie,, pak bude zemietšeseni velike,, a slny vytr, aš 170, km, za hodynu,jeřiš uš nato nemuře koukat co se dieje na tomhle sviete,, jeden druheho nenavydi, jeden jak druhy jsou na sebe falešny, jeden jak druhy si podrařeji nohy,, jeden jak druhy chce byt lepšy,, a nykdo neni dokonaly,, kařdy ma sve chybi,, diekuji vam všem, za pravdu,, a pšeji kařdemu moc zdravyčka a štesti, panbuch at vam všem řehna,,
  • Jak může chemik dělat Ministra financí nechápu?????? *1*
    • Když může premiéra dělat fyzik Nečas, tak proč by nemohl ministra financí dělat chemik Kalousek - jako v Rusku.
      • A když polistopadový prezident měl a má styky s KGB...
  • Jaký je rozdíl mezi českým a americkým důchodcem? Žádný, oba dva si můžou ze svého důchodu dovolit cestu do Prahy. - Tomuto vtipu jsem se ještě před lety smála,ale teď se mi u něj chce brečet. Bohužel pravdivé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit