Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan inženýr Kalousek chemie chce vést tento stát kam???? Podívejte se kam se ubírá ekonomika tohoto státu???. Stále úpravy cen daní chce zavést prosperitu jak.Lidi jsou za dvace třilet zbídačeni každý proto žije na dluh.Jak tu jinak žít. V prosperitě. Jaké? Já osobně obdivuji poctivé lidi že tu ještě normálně žijí.bez dluhů.On by měl obdivovat normální lidi že žijí a nekradou. Volil jsem v minulosti pravici ale dnes menší zlo komunisti ale věc došla tak daleko že to tu nespraví nikdo z lidí.Mi putujeme zadní cestou jako Řecko. At se vám daří pane Kalousku ing.chemie.pan Kališ Vladimír
  • Uvidíme co ještě vyvede.
    • to radši nechtějme vidět.
  • Prijde Kalousek na vladu, ukazuje dva papiry a povida: ''Tady mam seznam novych reforem, ktere pomohou lidem... a tady mam seznam tech lidi''
  • Nechápu, proč se zrovna z Kalouska dělá veřejný nepřítel. Já s ním taky v dost věcech nesouhlasim, ale i tak ho považuju za jednoho z nejlepších ministrů, co tu kdy byli. Podle některých může i za to, že vymřeli dinosauři. Směšný. *7*
  • kalousek je smrad, kolik pak ti bylo před
    22 lety a v roce 68 ,že ted nás ponižuješ ty ochlasto jeden!
  • Pane Kalousku, pokud chcete z lidí ždímat peníze, tak se taky starejte o to,aby měli slušně placenou práci a potom můžete něco požadovat. Když necháte zkrachovat fabriky, lidi zůstanou na podpoře, tak z nich nemůžete nic páčit. Vám je jedno, zda je někdo bohatý či chudý, ždímete všechny stejně a nic vám není svaté. Pokud chcete od lidí peníze,tak jim taky musíte dát šanci si je vydělat. To je životní koloběh. Jenže vy to stejně nepochopíte.
  • Cs lidi tohle totální zmatek twl co ty naši poslanci dělají tak to je nehoráznost!!! Snad žádný jiný stát nemá takovýhle blbe za poslance já bych tu nechal Anarchii a bylo by cs
  • Dle mého názoru, tak jak se podívám na jeho celou politickou kariéru od počátku až po dnešní den. Na výsledky jeho práce v politice i mimo ní. Pokládám si otázku zda-li to co tu po ta léta vytvořil nebo spíše znetvořil není trestní čin. Rozhodně je to vysoce postavený arogant se sklony narcizmu, a podle mého podezření i ze sklony kleptomanie. Rozhodně tento člověk na mně nepůsobí důvěryhodně.

    S pozdravem David Jiří. Ostrava
  • Už je čas udělat ČISTKU v tomto státě choroba jmenem Kalousek se rozlejzá .On zničil tolik lidskejch životu že je čas začít u jeho rodiny at´vidí co je to když někdo někoho ničí
  • Dobrý den.Nějak mi v Životopisu chybí skutečnost,že od roku 1985(86) byl členem Strany lidové,která byla pevnou součástí NF.Ještě nyní musí mít Kalousek otlačené čelo,když souhlasil s posíláním telegramů Strany lidové k sjezdům KSČ a Narozeninám Husáka.
    Takže by Životopis neměl začínat rokem 1990

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit