Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak vás EU pochválila za čerpání dotací.Nikde jsem neslišel o to že vás označili za zloděje a nedají nám ani korunu dokud budete vládnou.Najednou se o dotacích přestalo mluvit.Ale anglické BBC k tomu řekla dost tvrdou kritiku.Je vidět co všechno máte v rukou když je to tabu pro novináře.Jinak jste řekl o unicích daně :alkohol 8 miliard,pohonnéhmoty 80 miliard,cigarety jste nevyčísl,danoví unik od větnamců také né.A o daních ot těch uspěšných zlodějů,raděj nemluvit.Končím dacane.Mák
  • Za první republiky jsme taky měli 'geniálního' ministra financí. Aloise Rašína. Asi bral lidi pěkně u huby, že se našel frajer a oddělal ho. A taky se kradlo jako teď a tak mi přišlo, že komunisti nám vtloukali do hlav rok 1948 a bohužel až teď je mi jasné proč přišel. Lidé holt už toho měli plné zuby.
  • Od roku 1985 byl člen kdu-čsl.
  • co dělal před rokem 1989,proč začíná životopis u všech vládních propminetů až rokem 1989 to předtím nic nebylo? *1* *15*
  • Arogantni ,namysleny hovado, ktery absolutne kazi tvar CR a nejen vy je vas tam spoustu ve vlade... Jen porad utahujte aby jste mohli vic rozkradat, ale az se bude lamat chleba a ucho se utrhne budem to my obycejny lidi kteri se budou smat naposled. Kdybych vas potkal asi bych se neudrzel a ublinknul bych si na vas
  • Jsem zvědavej co nam to pra-se zdraží tetka když přichazej deně o prachy z chlastu
  • *12*
  • Me by spíš zajímalo , co dělal do roku 1990 ?
  • takovi hlupaci nemaji co delat ve vlade natoz onecem rozhodovat.. *10*
  • Kalousek je hajzl tak jako vsichni politici meli by se strilet.Politika v Cesku je zlodejna mam polovicni invalidni duchod pridali me 38 KC mesicne delat nemuzu jsem tezky cukrovkar problemy s nohama a s pravou rukou,vysoky tlak pres 200,a dalsi nemoci platim hodne za doktory a leky az 1000 kc ale vynechavam hodne co bych potreboval ke zdravi at zde zije zlodejna a rabovani obchodu a prepadavani bohatyvh lidi do budoucna se na to tesim taky ze me zivot prinuti jen tito hajzli si zvysuji vysoke penize pryc s nema na sibenicu nebo na hranici a zapalit je treba nastolit komunistickou stranu zpet nez zemru nekoho bohateho vemu sebou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit