Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Sládek

OSOBNOST 27.9.2011 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • politik,publicista

  • politik,publicista

  • politik,publicista

  • politik,publicista

  • Volte Republikány.Volte Spr-Rsč.

    Volte Miroslava Sládka za prezidenta!!!

  • Volte Spr-Rsč

  • REPUBLIKáN

  • Cikáni se provinili už tím že se narodili jako cikáni.Citace Miroslava Sládka.

  • chytrý rasista!

  • chytrý rasista!

  • Má ty prostoto...
  • stále je na scéně!!!
  • Okamura to odmítl?!
  • A také říkal že to chce vletět na tu vládnoucí bandu prašivců ,a naházet je do Vltavy.A já dodávám udělat to s každým kdo nebude dělat něco rozumného pro tento stát a lidi,až se to tak vyčistí že tu bude zas možné spokojeně žít.
  • Zdravím.Určitě si někteří z Vás vzpomenou,jak pan Dr.Sládek říkal,že z kuponové privatizace nám zbudou jenom tužtičky?Když si každý soudný člověk vzpomene,co říkal pan Sládek kdysi a i nyní,je vše pravda a dochází na jeho slova.Nejlepší prognostik.Fandím mu a samozřejmě " Sládek na hrad " *14*
  • Tak ono poslouchat servilní rádoby novináře na všech kanálech(doslova kanálech!)je samo osobě utrpení!Buzny, lesby, pedofilové a jiní tak trošku orientovaní zvou k rozhovorům různé politické mrtvoly (Kalousek,Pithart,Benda atd.)jen aby je zviditelněny protože jinak by po nich ani pes neštěkl!
    Proto jsem už 26 let REPUBLIKÁN(samozřejmě sládkův)A proto Sládek na hrad!!!
  • Dobrý den.Včera jsem viděla rozhovor pana Sládka s redaktorkou paní Drtinovou.Bohužel,nemohla jsem vydržet do konce.To,co předváděla paní Drtinová bylo šílené,nevkusné,doslova hnusné.
    Panu Sládkovi fandím celý jeho politický život,je to muž na svém místě který říká to,co je pravda.Obdivuji jeho inteligenci,vždy mluví k věci a ne v oklikách.Je každým coulem gentleman a já před ním s úctou smekám.
  • Kandiduje na prezidenta,dnes měl rozhovor s Drtinovou,byla protivná jak cesta do práce.Vzpomínal jak ho nechal Havel zavřít na jeden den k vůli volbám,a bylo mu upřeno právo volit,což ostatním vězňům ne.Takový hnus se tu praktikuje.To je ta jejich demokracie ,ať jdou do hajzlu!
  • Naprosto souhlasím, ať si ho lidé pomlouvají sebevíce, lepší politik zde nebyl, a není, snad až na pana Okamuru. Spojení SPD a Sládkovci by zde jistě udělali pořádek.
  • PAMPELISKA
    JEDEN Z NEJLEPŠÍCH POLITIKŮ U NÁS, MYSLEL TO S LIDMI DOBŘE a mel ve všem pravdu..Škoda, že ho nikdo neposluuchal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit