Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Sládek

OSOBNOST 27.9.2011 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sládek může tak jedině vlítnout do sraček, nevidí si ani na špičku nosu.
  • mluvil sice hezky, lidem se to líbilo ale byl to podvodník. Také jsem ho chtěl volit, ale když tehdy vyvěsil čsl.vlajku v Užgorodě, tak už tehdy jsem si říkal že není normální. Jak mohl vůbec takovou hloupost udělat? Potom přišli jeho silácké projevy a házení politiků do Vltavy a bylo jasné že tenhle to určitě nebude! když jsem viděl ty lidi co mu tleskali tak jsem se rozhodl že mu hlas nedám. Je to vypatlanec a chudák.
  • Jeden z málo politiků co mluvil jako obyčejný člověk a nepoužíval řeč vychcaných politiků. Říkal to co si myslel a nehrál si na něco co není.
    Ale stejně jako ostatní takový lidé jsou umlčeni zločineckým režimem v České politice.
  • Zrovna teď by bylo potřeba aby pan pomatený Sládek odjel na Podkarpatskou Rus a vyvěsil tam prápor, dříve než to udělá Putin, *12*
  • Na panu Sládkovi předvedli ti co "nejsme jako oni", to co dělali v padesátých letech Reicinovi pochopové a STB v mírnějším měřítku, když se chtěli zbavit lidí, kteří jim stáli v nastoupené cestě k moci a zprivatizovanému osobnímu blahobytu. Povedlo se jim to díky blbcům, kteří jim věřili a manifestačně odsuzovali SPR-RSČ a velkou zásluhu na tom měla "uvědomělá" média a "uvědomělí blbci" redaktoři rádií a novin, když velmi rychle "pochopili" koho mají špinit, aby se zalíbili novým nastupujícím chlebodárcům. Také bych řekl, že se obklopil nespolehlivými lidmi, kteří neunesli problémy plynoucí z boje proti svinstvu a ze strachu začali SPR-RSČ opouštět. Od té doby se nemusí vládní koalice obávat nepříjemné a trefné kritiky. SPR-RSČ zlikvidovali a mají klid, moc a blahobyt. A kdyby snad náhodou zas "něco", tak akce Reicin a to by bylo, aby nám tsdy působila nějaká silně opoziční strana....
  • Může mi ,prosím někdo poradit,kde bych sehnala kontakt na ing Miroslava Sládka?
  • Pokud jde o doktora Sládka, nevím, zda bych jeho program někdejší SPR RSČ bral jako celek: nesouhlasil jsem částečně s jeho školskou politikou (mělo by se co do osnov i organizace obnovit v intencích 1. republiky, Sládkova desetiletá povinná školní docházka je vlastně komunistický výmysl, který začal kdysi v bývalé NDR, a nepřinesl by nic dobrého, posílení je naopak žádoucí pro osmiletá gymnázia) a jeho euroskepticismem. Čas totiž ukázal, že členství v NATO je pro nás jako potenciální obrana proti Rusům opravdu lepší než neutralita, kterou prosazoval, a která by naopak umožnila zde Rusům ještě větší rejdy než dnes. Pokud jde o politiku vůči nepřizpůsobivým menšinám, zejména těm z Východu, a o úplné odstranění komunistů z veřejného života včetně zákazu výkonu některých povolání, obojí tak, že je systém začne nutit pracovat za stejných podmínek jako my všichni ostatní a oni pak odejdou odtud sami, a o důsledné profilování se jako rovný s rovným vůči našim sousedům i dalším zemím, musím s ním jedině souhlasit. Před předčasnými volbami 2013 mu naši převlečení soudruzi úmyslně zrušili stranu tak, aby nestačil založit další a nemohl kandidovat, na což je třeba půl roku. To je špína hodná Putina a jeho neokomunistických, tajnými službami podporovaných "melody boys". Sládkův soukromý život neznám, všichni jsme nějací, pokud se opravdu kdysi hlásil do KSČ, byl by pokrytcem, jenže tomu nevěřím. Naopak přihláška do KSČ Václava Klause visí na NETU dodnes, a nevzali ho tam kdysi právě z důvodů, které se zde snaží někdo přilípnout Sládkovi a to vím jako někdejší zaměstnanec AVČR bezpečně.Klaus tam moc oblíben nebyl, i tamní soudruzi se báli Klausova charakteru, manýrů a chorobné ctižádosti. O problematických organizačních schopnostech Sládka vím, neuměl si kolem sebe nikdy vybrat vhodné lidi a tím ztrácel. ALe jedno vám povím. Kdyby opět byl v PS PČR, hodně poslanců by se ho tam bálo, a to by bylo dobře. Také bychom se dozvěděli, co si tam poslanci mez sebou patlají a matlají, a oni by měli za to ostudu každou chvíli - a to by dnes bylo velmi dobré. Politiocký čechoksindl a hnůj, to logicky musí unavit i Sládka. To se musí řešit radikálně, jinak si z nás politici stále budou dělat legraci, hrabat, žrát, a jako komunisti kdysi ještě při tom drze mlastkat.
  • Pan Miroslav Sládek, je nejrazantnější politik co jsem poznal ale měl by si dávat pozor!
  • a co odsácký zloděje?
  • Pane doktore,myslim,ze ted prisel Vas cas,vratte se do politiky a rozneste ty gaunery komunisticky na kopytech.Jsem presvedcenej,ze ted za Vami budou stat i vsichni ti,co kdysi vahali,nebo se Vas a Vasi stranu z nejakych podivnych duvodu neodvazovali volit.Je treba vyresit cikanskou otazku,nelegalni pristehovalce a dukladne zvazit nase dalsi clenstvi v EU,ktere nasi zemi,jez muze byt ekonomicky zcela sobestacna a prosperujici,prinasi spoustu nevyhod a obchodnich omezeni a mnoho nesmyslnych narizeni,take vsak mnoho nebezpeci,viz planovanx rozkaz vedeni EU,ze v blizke budoucnosti musime v nasi zemi ubytovat prasive Araby a zdvojnasobit pocet Cikanu z Rumunska a Bulharska...Nechci Vam nejak zvlaste pochlebovat,nicmene priznavam,ze Vase nazory mi byly vzdycky blizke a jsem presvedcen,ze prave Vy jste pravy general pro cas pomyslne valky,ktera uz musi co nejdrive prijit,aby cesky narod neskoncil tam,odkud se pres 40 let jen velmi tezce a za obrovskych obeti vyhrabaval a ted navic i v mensine,coby posluhujici Cikanum a ostatnim gaunerum z celeho sveta.
  • zachvíli přijde čas a republikáni posílí
  • Pane Dr. Sládku, ať jste byl jakýkoliv, tak dokud byli Republikáni v parlamentu, tak díky Vašemu poukazování na problémy jste nenechal hodně lidem dlouhé spaní. Jste výborný rétor a jediná obrana protivníka je v případě nedostatečných slovních obratů a argumentů snaha zesměšnit. Doufám, že to nevzdáte a Vaši stranu pod jiným názvem zase obnovíte. Obklopte se kvalitními lidmi (odborníky v oboru) a realizujte svůj program. Vaše mítinky budou opět potřeba. Nazývejme věci pravými jmény! *3* *1*
  • Mirku, vlitnete do PS a neco s tim uz udelejte, neda se uz na to divat. Fandime Vam!!!!!! Huraaaaaa na ty kmotry.
  • Je to opravdu škoda, že Mirek už není na politické scéně. Hodně lidí
    mu věřilo i když jeho projev nebyl vždy "čistý", ale jsem přesvědčen,
    že by spousta záležitostí např. privatizací počínaje,vstupem do EU, celkové zahraniční orientaci, spravedlnosti, sociálním záležitostem
    apod, by bylo jinak a pro většinu slušných občanů naší země ku prospěchu. *3*
  • V pořadu Kotel neodpověděl Sládek ani na jednu otázku přímo, ani na tu zada přišel do Ústí na brigádu stavět zeď. Každou otázku zneužil k propagaci svých přitroublých názorů. Tože mluví k věci může tvrdit jen dementní člověk. Sládek je lhář a podvodník, vůbec mu nejde o český národ, jen si nahrabal a postavil domy pro své metresy, příbuzné a kamrády. Škoda dalších slov.
  • Horší než samolibá kikina na hradě, co neustále svou bisexualitu skrývá nikdo být nemůže... jeho opravdu ponesou z hradu nohama napřed. Klaus se Zemanen a jejich opoziční smlouvou to dorazili nejvíc!!! Ale Zemana mám přesto raději než Klause. Sanaci škod na bankách musel Zeman po experimentech vládní koalice z 90 let vyřešit! *13*
  • soudruh znamená to samé co genosin to jest druh , přítel , atd atd .

    To že to bolševici zhanobili je věc jiná
  • hlavně že s panem Vikem vytuneloval vlastní stranu, tento megalomanský egoman , by byl horší než 10 Klausů !!
  • Je úsměvné, že nejvíce se populismem a demagogií ohánějí ti, kteří k ní mají nejblíže nakročeno. Účelově zdiskreditovat nepohodlnou opozici je vždy lepší, než najít společné řešení. Stačí se podívat na YouTube a některé politické diskuze napříč politickými směry vlád z minulosti i přítomnosti. Je třeba se zamyslet, kde je v systému chyba Vážení. *5*
  • Asi jste si spletl směr soudruhu... Pan doktor Sládek je pravicový politik. Soudruhovat si běžte do KSČM ubožáčku se svým impotentním parazitem v trenkách :P *8* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit