Přejít na výpis diskuzí

Miroslava Němcová

OSOBNOST 15.10.2010 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě smrdí ve sněmovně?!Šváby jsou nesmrtelní!
  • Dobrý den paní Němcová,
    celou dobu jsem volil ODS a dnes vidím jaká to byla chyba.
    Pokud to vedli lidé jako vy tak mi to je jasné.
    Prosím jděte už do důchodu a nechte pracovat mladé.
    Vaše vystoupení se nedá poslouchat.
    Já myslím že peněz za vaše přitroublé řeči jste si vydělala dost.
    Pouze útočné řeči na pany Babiše a nic kloudného.
    Z dnešního jednání PS mělo jakousi úroveň vystopení pana Filipa z KSČM.
    Asi nás voliče máte za blbečky.
    S pozdravem Jaroslav Červenka 59 let Městečko
  • Doufám že tohle politické zombie už brzy vypadne z veřejného života.
  • Ty stará žlučová mrch. zalez už někam,ať tě není vidět a slyšet.Pořád jsi nevydýchala,že ses nestala premierem.Ještě že tak.Zeman ti to zarazil,dobře udělal.Vidět a slyšet takovou mrch. to je zážitek.Ještě ve zlodějské ODS.A za peníze daňových poplatníků. *2* *15* *3*
  • jen doufám, že se ODS už nikdy nezvedne
  • přesnééééééééééééé
  • Loutka zůstane loutkou,ikdyž se šňůrky přetrhnou.Tohle je normální píčča!!!
  • Vážená paní Němcová, jenom pro orientaci: jsem válečný ročník, který měl s bolševikem potíže již od základní školy. proto jsem vítal rok 1989 s klíčky v ruce a pracoval záhy v OF. Vývoj událostí po roce 1996 bohužel uhnul úplně někam jinam, než jsem předpokládal. Hlavním viníkem je Václav Klaus a ODS. Píši vám proto, že jsem před dvěma dny sledoval pořad v TV, kde jste opět vystupovala. Tak neví, jestli jste tak bezcharakterní, nebo jste ztratila paměť, když se oháníte ctí, pravdomluvností a jinými vlastnostmi, které by politik měl mít, lečvětšina z nich nemá. Nejvíce mne pobavilo, když vyčítáte nové vládě to, co jste sami nagtropili za vlád ODS a ještě to svádíte na jiné strany.Měla bystese stydět, pokud ještě vlastníte zbyteček vámi proklamovaných vlastností. V.Vojtěch
  • Pí.Němcová,netušil jsem jak skvělá jste odbornice na virová onemocnění,velmi rád bych si u vás objednal edukační hodiny.Pokud to bude možné dejte mi vědět,zřejmě jsem na Medicíně něco zanedbal.Děkuji za ochotu.Tím samozřejmě nechci omlouvat p,Zemana,nebyl jsem u toho a nemohu tedy posoudit do jaké míry z něj byl cítit alkohol ale ocenuji vaší odbornost na rozeznávání virových onemocnění.
  • Ta Němcová je stará ku.da jak by řekl Miloš,a má pravdu.Ze své nenávisti k Zemanovi je schopná plivat jedovatou slinu,a pomlouvat.Že ji neudělal premierkou.Ještě že to tak dopadlo a utřela.... *1* *1*
  • Paní Němcová,vy jste ta poslední,která chce mluvit o morálce.Vaše zlodějská ods vaší zlodějští poslanci by měli zalést někde do kouta a neukazovat se.Jak vidím jaké nemakačenka musí daňový poplatník živit je mi smutno.Poslanecká sněmovna je zaopatřovací ústav pro takové lidi jako jste vy.Budeme rádi jak půjdete do důchodu a už nebudete vidět.Ale takoví paraziti jako vy asi těžko..... *11* *11* *7* *7*
  • Jste se svou stranou přesně tam kam patříte,na politickém smetišti vyžírkové,demagogové,žvanilové,zloději,etc-c.
  • Tak s touto paní se ODS jen tak nezvedne.
  • Paní Němcová o Ratovi jste prohlásila, že ho už v Parlamentu nechcete vidět.Hlavně, že Vám nevadilo, že jste si podávala ruku s kriminálníkem,, kterého Váše slavná strana ODS zvolila za poslance jenom aby byly schválené církevní restituce a další diskriminujíci zákony, které zotročuji obyčejné lidi.Takže Vy o nějaké morálce nemáte právo hovořit.Nikdy jsem nevoli ODS ani ji volit nebudu to radějí budu volit KSČM než Vašu zlodějskú stranu.
  • Ta Němcová by pořád někoho odvolávala trestala a pořád na sebe upozorňuje.Pořád ji nesedí že je už obyčejná posl.Ty stará komentátorko ,udělej si pořádek mezi svými zloději a podvodníky z ODS,a potom kritizuj jiné.Na tu starou přechytralou fňuknu se už v televizi nedá dívat.A proto jde ODS do kopru....
  • Paní Němcová,to Vám ještě nedošlo že Váš politický život skončil?
    Při Vašem vzdělání!Vraťte se na zpět na zem.Jděte do obchodů podívejte se
    na ceny,promluvte s důchodci,podívejte se na ceny energií,natakujte plnou
    nadrž Vašeho auta/soukromého/,kupte dálniční známku,jděte k zubaři,kupte si jízdenku MHD,atd.Na toto vše Vám dám 10000kč najeden měsíc a velmi rychle pochopíte proč lidé od Vás už žádnou záchranu nechtějí.Hlavně jste se chtěla zachránit sama sebe a strhla celou ODS do propadliště dějin,ano je to skutečně konečná.Kdyby jste měla alespoň trochu soudnosti
    z politiky odejdete.Stydím se za to že jsem volil vždy ODS a tím podpořil vnik této prorostlé mafie.Dnes můžete pomlouvat vládní strany jak chcete,ale zbytečně.Lidé chtějí změnu ať je tam Petr nebo Pavel.Hůř než za Vás už to snad nebude a učitě nahrabáno máte dost.Zachovejte si aspoň vyretušovanou tvář z bilbordů odejděte-Děkujeme.
  • Milá paní Němcová. Jsem ročník 1957 a taky si dost pamatuji. Zase chcete někoho odvolávat , abyste na jeho místo mohla vy , protože jste jediná a zase jediná, bez které tato naše země nemůže fungovat. Už jste trapná tím jak se derete ke korytům, protože nic jiného neumíte dělat. Vzdělání taky nemáte nic moc, pořád se derete vpřed ,zpátky ni krok . Vždy jsem volila komunisty a volit budu!!!! Vy byste měli zmizet z naší země ,protože kam jste ji dostaly a rozkradly nemá obdoby. Komunisté by se od Vás, ODS a spolku měli co učit. Marcela
  • NEPROPADLA!!!! ODS ano, ale Miroslava byla nejúspěšnější politik!
  • Chvála bohu že tu neupravenou a neučesanou naši"ELITU" jak se nazvala ,už kopli do prdele, její kolegové a zloději kteří rozkradli co se dalo.Nyní by bylo nejlepší místo pro tebe, vedle Davida Ratha kterému jsi tam pomohla,protože nikam jinam nepatříš.Jen¨se divím jak se taková zrůda může narodit.Gauneři dostavají výprask.Ted můžete s dalším zmetkem Lukášem založit nějaký klub.Ten na Zlínsku se taky postaral o probendění nemalých částek.To jsem si oddychl.Bude nám ELITO po vás smutno. *12* *12* *12*
  • Tak vidíš ty stará puško ,premierku jsi nebyla,předs.ods také nic,kdo chce moc nemá nic.A 66 hlasů na předs.je také málo.Takže nezbývá než se ztáhnout do kouta.Nikdo o tebe nemá zájem.A co jsi pro ODS udělala-nic.Jen ses hřála na výsluní,brala pohádkový plat a mluvila o ničem...CHA,CHA... *1* *1* *1* *3* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit