Přejít na výpis diskuzí

Mitchel Musso

OSOBNOST 30.6.2007 
402 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Mitchel do Prahy

    Přésně..... *3*
  • CD

    hele nevíte kde se dá sehnat Mitchelovo CD ,,Brainstorm" tady v ČR ?? Díky :) *3*
  • Re: Mitchel do Prahy

    Hele lidi asi tak...Mitchel Mussí přijet bez odmlouvádí...tak hlasujte... *1* a to aji vy kteří ho nemusíte...:D nemusíte na jeho koncert...a my fanynky MiTchela zas uděláme něco pro vás dohodnuto...:D *14* *14* *14* I <3 Mitchel
  • arejinka

    Re: Re: ČR?

    někde jsem jeho mail četla ale teď vím jen o telefoním čísle: (323) 622-8588 nebojte není to fejk, je to i na jeho oficiálním YouTube chanelu:) *3*
  • Makot pete

    Mitchel Musso hraje ve filmu Maskot pete.
  • Re: Mitchel do Prahy

    joooooo hlasujte :D všechno jsem tam napsala..... bez problému
  • andrej5

    Re: Mitchelova sister

    no jooo v anglictine pisou and DEKUJE :D :D *1* *1* *1* *1* *1* moooc chytry prekladac co??? xDD to je nuveritelny jak nektery holky sou ale vymasteny kravy :D :D !!!
  • Mitchel do Prahy

    na této stránce
    http://eventful.com/performers/mi tchel-musso-/P0-001-000008105-9/dem and?widget=1&viral=0
    můžete hlasovat aby Mitchel přijel do Prahy ..
  • http://www.karaoketexty.cz/texty-pi sni/mitchel-musso-11392

    Hej lidi připojte se ať má Mitch více fanoušků ... :D :D :D :D Mitchel Musso 3 ever *14* *14* *14* *14* *14*
  • sss

    Krásně zpívá
  • kai

    Woow... Tolik závislaček na jednom místě xDD

    *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • sexy!

    on je tak sexy Mmmm a ty vlasy OMG jžš já s něho šílim!! *14* *14* *14* *14*
  • disneystarsfan

    Mitchel

    Je to nejlepčí herec z Hannah montana seriálu...fakt nej!
  • kate555

    wau...

    wau...vážně jsem nevěděla že je tak dobrý zpěvák =))....vážně úžasně zpívá =)...když sem po prvé viděla díl kde je v soutěži a v porotě HM tak sem nemohla uvěřit že takhle krásně zpívá :)...vážně užasný ;)
  • Re: Re: Re: Mitchelova sister

    moje řeč co ty si to za krávu xDDD mno mám dost *15*
  • fun.miley

    Re: Re: Mitchelova sister

    sorry Mitchelova :DD
  • fun.miley

    Re: Mitchelova sister

    a kdyby to byla americanka a jeho sestra tak tam nema Michelova haha blbko *3* *15* *1*
  • Re: Mitchelova sister

    hle prelozot na prekladaci si to mi kazdej ty pzdo skurvená
  • Mitchelova sister

    Mitchel has all your advice and it is good and he knows the bird?And he says, wants to part with Swami and thank all of you watched the Hannah Montana and dekuje.A who wants some kind of query at signs. *1* *14*
  • petrushka15

    Re: mitchel

    moje řeč xD je uplně BEST!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší