Přejít na výpis diskuzí

Mitchel Musso

OSOBNOST 30.6.2007 
402 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vashley

    Re: Re: Mitchel

    omg,a viděli jste ho naživo zpívat? Áááááááá *14* *14* *14*
  • petrushka15

    Re: Mitchel

    já též už od mala je nej *15* *3* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • petrushka15

    Re: Yeeea..!!

    tjn to byly časy *1* *1*
  • Yeeea..!!

    Já ještě pamatuju dobu, kdy jste zadali do vyhledávače na netu "mitchel musso" a našlo vám to jen YouTube...Myslím že já jsem ho založila na KaraokeTexty ale to možná ne... Já nevim on už to je taky nějakej pátek ale vim že já jsem tam dala text na The In Crowd...No jo...to byly časy... *1*
  • Mitchel

    Já jsem s Mitchelem už od jeho první písničky. Jsem jeho fanynka už dlooooooooooouho...:) Love Mitchel!!
  • Re: ♥

    jj moje řeč a tet je na 4.místě v soutěži zlatý otto gratuluji *1* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je super ale podle mě by měl bejt na 1. místě xD *3*
  • Je super i v HM♥ Mám ho mooc ráda♥♥ a jeho písnička last forever nej od něj♥♥ supr herec a zpěvák♥..
  • petrushka15

    Re: Re: tv šou

    to já taky *1*
  • maeve

    Re: tv šou

    Jsem zvědavá, co to bude *4*
  • petrushka15

    tv šou

    mitchel v americe rozjíždí novou tv shou tak mu držte palce at je ta shou oblíbená *1* *1* *3* *3*
  • petrushka15

    Re: Re: i love you

    mason je taky super ale mitchel je hesčí *14* *14*
  • petrushka15

    Re: I love Mitchel!

    diky za email a vidělasi hatching pete?tam hraje taky a dokonce hlavní roli.... *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • vashley

    Re: i love you

    Jj,přesně miluji ten jeho styl!!!A jeho bráška Mason je taky k nakousnutííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • adkass

    I love Mitchel!

    Mitchel je fakt úúúúúúúúúúúúúžansej! Znám ho z Hannah Montany, tam hrál pako ale doopravdy je úžasnej. A perfektně zpívá! (A jeho email je: mitchellmusso100@yahoo.com )
  • petrushka15

    i love you

    jo on je muj největší idol je fakt cool a vtipnej je to ůžasnej hezounek nej herec a zpěvák já ho fakt žeru *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • web joo!!

    Jo mam jeho webowku kam mu muzeme psat vzaky - http://www.mitchel-musso.com/askmit chel/ jo!!!! *14* *14* *14*
  • avrilka-natalka

    Re: Facebook

    jj *14* *14*
  • avrilka-natalka

    Re: Re: jeho cislo?

    *13* *15* aby tam nebyli viri *13* *3* *7*
  • skype

    Máte někdo skype na Mitchela?
  • Re: Re: Ahojiiiikkkk

    No mě jeho stránky nejdou otevřít . Jen jestli tam je někde jeho e-mail tak mě ho napište . Diikk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší