Přejít na výpis diskuzí

Mitchel Musso

OSOBNOST 30.6.2007 
402 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Ahojiiiikkkk

    A jaka je ta stranka pls *7* *7*
  • lissi117

    Re: Ahojiiiikkkk

    na jeho stránce mu můžeš nechat vzkaz - jednou týdně si je čte a odpovídá na ně - aspoň podle brava
  • Ahojiiiikkkk

    Ahojik nemáte někdo na Mitchela e-mail jestlo ano napiště prosíííííím *14*
  • Re: je super!

    dyt tam je napsany jen jedna deska? *7*
  • upe supeeeeer

    Je upeeeeeeee supeeeeeeeer driv sem ho znala z hanny montana ale pak sem ho slysela do jednoho dilu zpiva pisnicku:lets make this last forever a fakt se mi to libilo a tak sem si ji nasla na youtube a od ty doby tu pisnicku posloucham porad *14* *1* ale libi se mi vsechny je fakt dobrej ale vic se mi libi jako zpevak nez jako herec ale v obojim je dobrej *14* *3*
  • alusqa99

    Hlasujte

    Hlasujte pro Mitchela v Anketě Bravo Zlatý Otto 2009 v kategorii zpěvák a herec. Dík


    http://www.bravo.cz/zlaty -otto/hlasovani/
  • anetabartova

    Re: je nejjjjjjjj

    miluju tě
    i l *14* ve iou
  • anetabartova

    je nejjjjjjjj

    hallo my names anet *14* *14* *14* *14*
    jsi fakt super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju tě *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *14* *1*
  • adkass

    je super!

    On je úplně úžasnmej já nevím, jak můžete psát, že je blbej já ho přímo zbožnuju. Akorát škoda že nenazpíval víc desek, jen dvě....Ale stejně je suprrrrrrrrr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • alusqa99

    I love Mitchel

    Mitchel je v Bravíčku a je tam s ním rozhovor. A prej má všechny český a Slovesný fanoušky moc rád a miluje nás a prej se zanama chce podívat do česka!! joooooooo *14* . A prý píše že nám děkuje že mu píšeme na e-mail vzkazy atd.... Nemáte někdo jeho e-mail,skype nebo cokoli náhodou?? Napište pls
  • adkass

    Super!

    Strašně se mi líbí několik herců, ale Mitchel je takovej jinek. Je strašně hezkej ale není to ten "debilní blonďatej hezoun". Já ho prostě žeru, konec *1* *14* *14*

    PS: A ještě se mi hrozně líbí Oliver James :-D
  • Re: Re: Re: Re: Re: I LOVE MITCHEL

    Vy jste blázni!!! a tečka *1*
  • lissi117

    Re: Re: Re: Re: I LOVE MITCHEL

    můj a tečka :D *14*
  • Re: Re: Re: I LOVE MITCHEL

    ticho můj a tečka =P
  • Re: mitchell

    jjj je nej *-* já už s ním chodím..teda ve svých myšlenkách mno...ale možná jednou budu...mno tak ne no ale fakt bych chtěla xD a jak si řekla hezčí kluk neexistuje =)
  • lissi117

    Re: Re: Re: kratke nebo dlouhe vlasy??co mu slusi vic??

    jemu sluší všechno!!! *14*
  • lissi117

    Re: Re: I love you Mitchel

    haha to víš jak
  • lissi117

    Re: Re: I LOVE MITCHEL

    nene můj *14*
  • mitchell

    Mitchell je tak úžasnej!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* . Jenom je blbý že jsem propásla ten plakát v Bravu to mě moc mrzí. Ale jinak je moc hezkej a chtěla bych s ním chodit. Hezčího kluka jsem ještě neviděla. *14* *14* *14* *14*
  • Re: I love you Mitchel

    krasnej mozna je ale zpiva na playback to je jasyny *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší