Přejít na výpis diskuzí

Mitchel Musso

OSOBNOST 30.6.2007 
402 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adkass

    supr!!!!!!!!!!!!

    je suprovej, mě se strašně líbí!!!! V Hannah Montaně byl takovej trouba ale když jsem ho slyšela zpívat..... *14* *14*
  • Re: I LOVE MITCHEL

    nn můj jen můj xDDDDD
  • kikinka13

    Re: I LOVE MITCHEL

    Jn kéž by byl nějakej koncert... *14*
  • vashley

    I LOVE MITCHEL

    ááá můj milaček!!!Já kdybych jsem se s ním stekala tak bych potřebovala vedle sebe někoho kdo umí první pomoc nebo ochranku *14* *14* *14* Já ho sežeru!!!Chci jeho více plakátu!!! *14* *14* *14* Taky i to new CD ale počkám si až bude na skladě *14* *14* Já ho milujuuuu *15* *15* *15* Můj jen můj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mitchel je nej!

    Mitchelíček je upe nej *-* já sem na něm už závislá já prostě celej den nemyslím na nic jinýho <3 já bych umřela se s ním setkat aaaaa ^^ já ho fakt nejvíc miluju ze všech nejvíc <3 a souhlasím ten plakát je nej xP *1*
  • kikinka13

    Re: klasaveček

    J zkus napsat do redakce třeba se to povede...:) Já psala do dívky ae zatím nic *9*
  • tynmil

    klasaveček

    Ahojky lidičky!!Mitchel je uplně božskej ty jeho očička no kláása *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Taky by mohli do Bravo Girl dát jeho plakátek nemyslíte???Bylo by to superrr

    I ♥ you Muïtchel
  • milasekmonicka

    Re: Re: Ja se snad pobliju!

    O tak to spíš ratši nemyslet *15* ale Miley ta je schopná všeho..takže opakuju..kdo ví *15*
  • ivca.h

    I love you Mitchel

    Já ho úplně miluju jeho písničky jeho filmy´úsměv a krásný vlásky on je nejkrásnější:-*:-* *14* *14*
  • kikinka13

    Re: Ja se snad pobliju!

    Nj je tam pořád jen o Miley žhe je něco jako jeho ségra a tak *7* ani bych se nedivila... Hannah Montanu už točí mrtě dlouho tk kdoví *14*
  • martinka50

    Ja se snad pobliju!

    No lidičky já to bravo přečetla a těch pět otázek,které dali mitchelovi,tak mi připadalo,jako kdyby miloval Miley Cyrus! P.S.ten plakát je úplně božskej! *14* *4* *1* *3* *4* *14* *3* *15*
  • kikinka13

    Re: Re: Re: Re: Re: konečně...

    Jj kéž by zavítal do Čr to bych byla nejvíc šťastná *14*
  • milasekmonicka

    Re: Re: Re: Re: Re: konečně...

    No a nezapoměň taky na někoho o kom píšou věčně i přes to že pro něj vytvořili i speciál.. *9*
    Určitě bych sakra uvítala větší pozornost k tomuhle fešákovi *14*
  • kikinka13

    Re: Re: Re: Re: konečně...

    Přesně:) Třea o Tokio Hotelu tam je furt něco tk proč ne o tak sladkym klukovi *14*
  • milasekmonicka

    Re: Re: Re: konečně...

    souhlasim je úža *14* a taky doufám že ho teď jen tak neodflákli a že o něm zas někdy napíšou *4*
  • xkostex

    Re: Re: konečně...

    Konecne ten plakat je bozi *14*
  • kikinka13

    Re: konečně...

    Plakát mrtě mooc kwásnej *14* Konečně sme se dočkali. Doufám žhe se v Bravíčku bude objevovat častějc :P *14*
  • martinka50

    Re: konečně...

    Já z toho snad zdechnu! *14*
  • milasekmonicka

    Re: konečně...

    + ještě Otázky na tělo pro Mitchela Mussa! tak to jsem extra napjatá
    *1*
  • milasekmonicka

    konečně...

    Mno lidičkové mně asi klepne. Konečně jsem se a to nejnom já dočkala!! zítra už na všechny čeká nové bravíčko a v něm PLAKÁT Mitche!!! *14* *14* hurááá!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit