Přejít na výpis diskuzí

Monika Absolonová

OSOBNOST 31.12.2006 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm třeba pochází od nás z Třebíče...
    Monča byla nejlepší Kleopatra a nejlíp zpívala písničku "Teď královnou jsem já" prostě byla lepší než Bára Basiková i Ilona Csáková, ale i ony byly skvělé
  • OndriisekxD
    Vše nejlepší k narozeninám Mončo!!
  • moniko všechno nejlepší k narozeninám
  • zajímalo by mne, zda rod Monika Absolonové pochází z Moravy, z Třebíče nebo od Brna jako profesor Karel Absolon ??????
    evarupp@seznam.cz
  • Monika je skvělá - ve všech ohledech. Jako zpěvačka, herečka a hlavně jako člověk. Měla jsem tu čest se s ní potkat osobně a byl to nprozatím nejlepší okamžik mého života. Monice vlastně tak trochu víc vděčím za to, že jsem tam, kde jsem. :)
  • Monika je super, vždycky, když jedeme na muzikál, předem si zjišťuji,zda v něm bude zpívat. Bez ní by to nebylo ono, moc hezky zpívá, je pěkná a vždy to umí perfektně zahrát. Děkujeme Moniko a přejeme hodně dalších úspěchů...
  • Milá Moniko
    Gratulace a přání k Tvým dnešním narozeninám všeho nejlepšího!!! *4*
  • Monča

    Monika je úplně famózní zpěvačka s andělskym hlasem :) *4* Moje nejoblíbenější zpěvačka a velkej vzor :) *14*
  • adam05

    Monika je dobrá

    Monika(Kleopatra, Lorraine) je spolu s Danem Hůlkou(Dracula) můj vzor ve zpěvu. Chodím do hudební školy ůž rok, ale když jsem viděl novou verzi Draculy tak jsem si řekl, že tam ještě nějaký ten rok vydržím.
  • p.petulkaa33

    <>

    vsechno nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit