Přejít na výpis diskuzí

Monika Absolonová

OSOBNOST 31.12.2006 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sendynka089

    Jseš nejlepší na celým světě !!

    Strašně moc tě obdivuju asi 5x jsem byla na muzikálu angelika i na ostatních muzikálech, ale i v herecké branži jsi naprosto úžasná, néli ještě lepší, moc se těším na tvůj koncert !! PS: taky jsem se narodila v Benešově u Prahy *3* *14*
  • cool

    Moni, jsi úúúplně BEST a můj sen je bejt jako ty !! :-) *3*
  • Monika Absolonová

    Milá Moniko
    Přeji ti k narozeninám hodně štěstí,zdraví,úspěchů jak životní
    tak i profesionální. *4*
  • miris

    mp3

    Ahojík Lidičky prosím vás nevíte kde bych sehnala Mp3 Zůstávám dál od Monči *3* předem dík *4*
  • skvělá zpěvačka

    Monča je opravdu skvělá zpěvačka...velmi se mi líbí jak zpívá v muzikálu Angelika....z těch 3 je nejlepší...někomu se líbit nemusí...ale myslím se,že je opravdu moc dobrá a krásná zpěvačka...a nějaké příspěvky typu:ŽE MUSÍ CHODIT NA HODINY KE kLEZLOVI...TAK TAM CHODÍ VŠICHNI,PROTOŽE KLEZLA DĚLÁ PORADCE PŘI NÁCVIKU MUZIKÁLŮ *3* *3* *3* *3*
  • danisek1996

    nej clovicek na svete!

    monča je ta nej nej nej zpevacka mam ji strasne moooooooooooc rada zkracene je skvela nejvic se mi libil muzikal angelika moooooooooooooooooooooc supr! *4* *4*
  • monusinaa

    Monika

    Monča je vážně skvělá.. Taky jsem se narodila v Benešově.. Moje jedna vzdálená příbuzná si Monču pamatuje, ještě když byla malá *1* No.. V Kleopatře je prostě BEST.. *14*
  • moniko

    ahoj moniko.moc tě obdivuji. je mi 12 let. tet jsem byla na tom vystoupení a nemělo to v přelouči ani jednu chybu.12.týden březen.
    mohla by jsi my prosím poslat tvůj e-mail
    pošli mi to prosim natonto e-mail.tento e-mail není můj pak bychti ho prosím poslala.tvoje faninka.i love monika absolonova jsi nej *4* *9* *3*
    ale fakt jsi hezčí než lucka nebo kdo alím spíváš než vondráčková helena *4*
    děkuvu moc
    děkuju moc
    děkuju *4* *14*
    • Re: moniko

      dekuji za email ale uz homamm
      *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Je skvelá

    Monika je supeeeer a tá jej oficiálna stránka tiež *3* GO, GO, Monika, len tak ďalej *3*
  • vzkaz Monče

    Moničko jste opravdu moc dobrá,at si říká kdo chce co chce jde jen o zlou závist,moc Vám fandím i moje 4 dítečka
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit