Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eliskahvezda

    Monika Bagárová a ryby

    Já jsem také ryba(za znamení)já věděla ,že jsem skoro stejná jako ona a teď jsem viděla ,že je ona také ryba
    (zpívá hezky,fandím jí,také ffandím Chodúrlvi,Starej.Tak se mějte hezky ahoj *1*
  • kajuska4

    hlásky

    Moni dneska ti pošlu aspon 2 hlasy možná aj vííícccccccccc *3* *3*
  • klaruska44

    trapáci

    jste fakt trapnííí Monča je borka náhodou to Martin Chodur nic neumííííííííííííííí
    • Re: trapáci

      Tak to je hodne velka blbost kdyz Martin je favoritem,ale Monika taky nejni špatna,jeji fans jsou ale blbý protoze nadavaj na nekoho jinyho kdyz sami nic nikdy nedokazali(ty ne ani holky)
      • Re: Re: trapáci

        a tohle je stejne diskuse moniky tak nevim proč tady všichni tahaj chodúra,no jo,kdyz je nekdo dobrej a oblibenej tak mu vsichni zacnou zavidet ale nerikam ze vsichni,jen nekteri
        • klaruska44

          Re: Re: Re: trapáci

          jj já vím..jen jsem jim to chtěla říct víš *7* Aby daly pokoj *3*
          • Re: Re: Re: Re: trapáci

            Okay *4* *4* *4* *4* *3*
  • mileynka2000

    Monča

    krásne spievaš vipadáš dobre si proste skve
    lá *14*
  • nicky0012

    .....

    Na mém blogu je anketa(soutež) Honzíík(Bendig) vs. Monika (Bagárová) --pokud seš jejich fans nenech je prohrát!!
    Zapoj se do souteže a uvidíme kdo má vice fans??
    Bude to Honza nebo Monika???
    Prosím všechny hlasujte zde!! best-star-hollywood.blog.cz
    Zapojte se všichni!!Děkuju!(zabere vám to jen pár minutek-chceme přece vědět kdo má navíc)!!!
  • Tereza

    achjo

    jééjda..přišel takovej "host" a hned jste vyměkli *15* ...
  • legally-blonde

    .......

    Asi máš pravdu ... Nejspíš jsem to s tím hodnocením trošku přehnala ... Musím uznat, že s tát na jevišti a zpívat musí být hrozně těžké .Doufám , že se ti to příště podaří protože ty zpívat umíš.
  • monikabagarova

    ahoj holky jsem monika a moc mě mrzí že jsem tu písničku tak pokazila a ještě víc mě vadí že je tak známá ale zapomeneme na to já zazpívám líp.kdybyste se chtěli na něco zeptat tak pište já ráda odpovím až budu moct.
    • moncabagarova

      Re: já

      Ahojky jen sem ti chtěla říct,že je to trapný se za někoho vydávat.Ale jinak jak se máš? *4*
      • Tip na písničku pro Moniku

        Moc se mi líbíš jak zpíváš. Nejvíc se mi zatím líbila v Tvém podání písnička Spomal. Slovensky zpíváš skvěle a tak mne napadla krásná píseň Fontána lásky, která by jistě bodovala u nás i na Slovensku. Myslím si, že by se hodila k Tvému hlasu i projevu. Držím palce v dalším zpívání ...
    • ahoj moni

      ahoj.
      jsem tvoje faninka a zpíváš hezky. *3* *3* *3* Poslala bys mi tvůj email?
      ahoj Šárka Vašáková *3* *3*
      • Re: ahoj moni

        Šárko...já si s Mončou píšu přes Email....takže její email je:MoncaBagarova@seznam.cz
        • moncabagarova

          Re: Re: ahoj moni

          Ahojky.Ano to je můj email *3*
    • Re: já

      vás tu je jaksi hodně,těch Monik Bagárových,dohromady,s pomlčkou,Mončí Bagárových a pod.,kolik z nich je doopravdických a které jsou falešné?
    • zuza-nyje

      Re: já

      Ahoj Monýý, ta Hot N Cold nebyla sice nejlepší, ale to jen proto, že Katty má hlubší a uplně jinej hlas, zato ty máš jemnej něžnej hlásek kterej se hold k týhle písničce úplně nehodil, ale vždyt vy si ty písničky nevybíráte ne ?? tak za to nemůžeš, navíc jinak zpíváš naprosto krásně, moc ti fandím, a to že ti jednou písnička uplně nesedla (a myslím že to bylo vcelku fajn) tak jsi dobrá, že jsi jí tím svým hláskem zaspívala (a parádně jsi to rozjela)a on se pro jednou svět nezboří, navíc jsi postoupila a to je dobře a to Gottovo kolo se ti určitě skvěle povede a ten duet (typuju, že budeš z Honzíkem Bendigem) se vám taky určo povede a pokud z Honzíkem budeš tak to bude uplně super, protože vám to moc sluší, v divadle to bylo moc pěknýý... Tak se měj pěkně a všechny mooc pozdravuj, Zuzka *4* *4* *3*
    • Tereza

      Re: já

      Mno je pravda že tohle ti nevyšlo,taky dařit se nemůže pořád a snad to příště bude "lepší"... *3*
      • klaruska44

        Re: Re: já

        čauky Moni jen tak dállll jsi fajn holka *3* *3* *3* přidám si tě *4* *3*
    • mladas22

      Re: já

      ahoj monco chtel ybch se zeptat jakou pisnicku budes zpivat od toho karla gota a s kym budes spivat tu spolecnou ?? a jakou budete spivat ?? ja bych doporucil aby si spivala s bendikem protoze uz ste spolu spivaly v divadle a bylo to upe moc super ..
  • aajinnka

    jsi dobrá

    ahojky Moniko posílám ti moc moc hlasů tak to pořádně rozbal *3* *15*
  • pavelkable

    Přání

    Ahoj Moniko
    Jen a jen tak dál 3x Hura
    Pavel z Trutnova *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit