Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaela23

    ....

    Ahoj MOny ty jsi skvělá zpěvačka..jsi lepší než Dominika.. a ja bych ti jen chtěla říct že by si mohla zaspívat pisničku od Miley Cyrus že k tvýmu hlasu by to sedlo.. a že se na tym podiu nemáš tak bát ty jsi užasná.. držím moc palečky..!! *4* čauky
  • dekuj

    děkuju moc za vsechny hlasy ale já stejně bych byla radši kdybych vypadla protože toho tlaku už je na mě moc ale můžu vám slíbit že o mě ještě uslyšíte *9* *1*
  • www.monika-bagarova.com

    Stránky o Monice jsou www.monika-bagarova.com
  • merunka000

    monča

    posílejte monče hlasy
  • kajuska4

    Moniii

    Moni včera si zazpívala dobřeee moc se mě to líbílooo poslala jsem ti hláskyyyyyyyy *3* *3* *3*
  • hmm

    ahoj monicko jen sem se te chtela zeptat estli znas kristynu meklesovu je to moe skoro sestrenice a rikala ze ses jeji kamoska *4*
  • emily.hudgens

    Who is Monika Bagarova???

    Hey Who are you? You have a strange name! *7* *7* *7*
    • vany-hudgens-love

      Re: Who is Monika Bagarova???

      monika bagárová is Czech and Slovak superstar finalist
  • spekan

    :))

    caute lidi mam fotku s podpisem moniky bagarove a nejenom ji mam vsechny ze superstar z top 12(nikoleta balogova,miro,leona,chodur,monika,d enis,ben,thomas,jan bendig,marketa konvickova,stara,istvancova)pokud mate o naky podpis s autogramem zajem tak mi napiste do vzkazu..diky *3* *3*
    • michaela23

      Re: :))

      ty autogrami máme všichni teda kdo si kupuje bravo
      • klara125

        Re: Re: :))

        ahoj v jakém bravu byly díky moc
    • Re: :))

      prosim :BENDIG,BEN,MONIKA,MARTIN *5*
    • Re: :))Ahojky všem

      *3* Ahojky lidi jsem normální holka korád že spívám,v československém superstar. *4* Mám hrozně ráda zpívání *4* .A moc děkuji tomu kdo mi fandí a posílá hlasi *14* .
    • klaruska44

      Re: :))

      Já taky...já vím to je s brava *15* *3* *3* *3* *3*
      • Re: Re: :)),,km

        *1* moniko fandím tobě a bendikovi a chodurovi *14* *14* *14* *14* *14* *4* *5* *4* *4* *4* *8* *8* *8* *3* *3* *3* *3* *7* *7* *7* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • adrsek1203

    Monča.....je nej!!!!

    Ahojky Mončo jsi vážně nej zpěvačka jakou sem v tehle soutěži ještě neviděla!!! Ten tvůj hlas.....ten je fakt něco zpíváš jako anděl,vipadáš jako anděl a jsi fak mocinky cool!!!! Moc semě líbíš a FANDIM ti už od výběru soutěžících!!! Za každé kolo ti posílam 10-15 hlasu!!.....mocinky si přeju abys vyhrála jsi úžasná nemaš chybu a ta piseń na malém pódiu(jako jak se vybíralo kdo postoupí do 12 nejlepších)byla vážně něco píseń:Spomal maš prylisoků rychlos´t atd.!!!! Byla to vážne nej pise!!!! *3*!!!! Jsem tvá velká faninka ty jsi prostě skvělá!!! Doufám že vyhraješ!! Budu ti posilat hlasi a doufám že jich bude dost abys vyhrála moc si to přeju!!!!! Jo a ty a Jan Bengik tvoříte pěknej pár!! Chodtě spolu a bude to bomba teda jestli nemas kluka a on holku *1*!! No prostě seš skvělá!! Tvá velká faninka Adriana
  • Miluju tě!!!

    Ahoj Moni...Moc tě miluju!!!...A chtěl bych s tebou chodit!!!...Nedáš mi icq???...Moc prosim!!!...Víš od první chvíle,kdy sem tě potkal,ses mi líbila hned se mi o tobě i zdálo...Pak sem se probudil mokrej... *3* *14* ...Chtěl bych s tebou prožít své poprvé...Moje icq je 551295534...Napiš mi prosím!!!...
    • Re: Miluju tě!!!

      Taky Tě moc miluju. Kdy se vezmem? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit