Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monikabagarova

    ...

    Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!Jinak přihlásil se sem i muj velký kamarád Honza Bendig!!!
    A nechodíme spolu!!!Jjsme jen velcí kámoši!
    • Re: ...

      faktys máš narozky 10.3. já taky. *3*
    • Re: ...

      ahoj moničko až uvidíš bendiga tak mu dej za mě pusu *1*
    • Re: ...

      illis má pravdu.ja nesnáším třeba když gadže řikaj cikáni.sem tvoje největší faninka ale je škoda že si nevyhrála superstar
    • Re: ...

      ty seš moc pěkná holka to tě všude zachrání.jaký si měla vysvědčení.kouříš? *5*
    • Re: ...

      cau moniko vis ses pekna holka a tady co pisou ze ses hnusna to pisou kvuli tomu ze ti zavidej , nektery myslim, jinak priroda ti dala peknej hlas ale musis na tom zapracovat a bude to ok ,jinak at se ti dari at ses na ty reklame prehnana at gadze videj ze i ciganky jsou pekny ne jak rikaji ze jsme nuly ,tak jim ukaz ! cau jsem jmenem ilona jo *5*
    • Re: ...

      Ty nejsi Monika Bagárová jelikož tu máš špatně datum pokuď vím monča do soutěže šla když já bylo eště 14 a narodila se 5.července 1994 aspoň to přepiš *3*
      • Re: Re: ...

        mno to je jasný že to neni monča bagarová ježiši co by tu dělala......
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ...

          a co když je??To nemůžem vědět a je tu jako my je to česká stránka tuto znají všici
    • ludwig21

      Re: ...

      ahoj moniko moc tě zdravím a držím ti palce v dalším zpívání,chci tvoje cd,zpíváš krásně máš super barvu hlasu a cítění,jen tak dál,pro mě jsi superstar a vždy jsi byla,občas nám něco o sobě napiš a dej vědět jak se ti daří,tvůj velký fanda *14*
  • ..

    chodi s Bendigem *4* jsem videla jedno video a tam to rekli *3*
  • kajuska4

    popcorn

    V časáku popcornu je Monika a Honza na plakátě *4* určo si ho kupte *4* *3*
    • MONCA

      MONIKA BYLA DOBRA,ALE NEKDY JI TO TROCHU UJELO,ALE TO SE STANE TO VUBEC NEVA! A OPRAVDU MI BYLO LITO,ZE VYPADLA TAK SE MEJ MONI ZDRAVI ADRI *1*
  • je dobrá

    JESTLI BYCH MOHLA TAK VÁS MOC PROSIM JESTLI BY JSTE JÍ POSLALI TO CO TEĎ NAPÍŠU.MOC SE MI LÍBÍŠ A ZPÍVÁŠ HEZKY.JE MI MOC LÍTO ŽE TĚ VYHODILI. *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • dddddddd

    Já viděla v Vaňkovce na SuperStaru.Monika se zuříla do Mladou Hnědou a melírové blond tebe nadávala proto Jan Bendig už má novou děvku. *7* *9* *10*
  • Kajush sorry:-(

    Kajshko, ja mám moc rada Monču a Domču. Ale Doňminika vie spievať vy idioti(Kajush teba nemyslím *4* ) Všeci ste hluchý ako polienka! Ja som bola na koncerte v SuperStar(naživo) A dominika, monika tam boly upa NEJ *14* *14* *14* oNI sú najlepšie I love Moni Domi *14*
    • klarkaaa

      Re: Kajush sorry:-(

      JENŽE TADY SE MLUVÍ JEN O MONIČCE !!!! *16*
  • legally-blonde

    Hm jasně ...

    No tak to ne ... kdyby neuměla zpívat už by dávno vypadla ty hloupá ! *8*
    • kajuska4

      Re: Hm jasně ...

      sklapni však ona dneska vypadne
      • klaruska44

        Re: Re: Hm jasně ...

        jj přesně vypadne pak Šmajda a nebo naopak nwm *15* *15* *15*
  • MONIČKA

    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* nejlepší je monička ale nevím proč vypadla blbá porota dominika neumí zpívat
    • zdisulinek95

      Re: MONIČKA

      náhodou monča aji domča zpívaj perfektně!!! *13*
    • klarkaaa

      Re: MONIČKA

      JJ AJI JAN BENDIK MONIČKA JE NEJ BREČELA JSEM KDYŽ VYPADLA
      • Re: Re: MONIČKA

        TI JSI POMLOUVEJ NIKOHO JINIHO. *13* *10* *16*
        • Re: Re: Re: MONIČKA

          to bylo jako na me jo,? *5*
    • kajuska4

      Re: MONIČKA

      Jj přesně Monika měla tam zůstat a Dominika neumí zpívat *13* *13*
      • terinka14

        Re: Re: MONIČKA

        hlavně že ty jo vit.... *1* *1* *1* *1* domča uměla tpívat ja jako nechápu že tu řešíte taky kraviny.....
  • ivina8

    :-)

    Ja mám rada obe i Monču i Domču,ale asi lepši hlas ma o trochu Dominika,ale obe mám rada,bolo by super,keby Domča vyhrala,ale to sa bohužial nestane :-( *7*
    • Re: :-)Monika Bagárová

      ahoj děkuji vám za příspěvky a už nechodim z bendikem jsme se už rozešli *9* njn to se stává *4* no a děkuji všem který mi poslaly hlasi *4* a kteři mi fandili *4* všem známím a kamarádům posílám velké obětí *3* *3* *3* *3*
  • legally-blonde

    Jo to je pravda ...

    Máš naprostou pravdu ,teda alespoň s tím, že ve finále bude Bendig a Chodůr. A taky si myslím , že to vyhraje ... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit