Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -veve-

    Co pořát řešíte

    Podle mě Monika umí zpívat moc krásně,má krásnej hlas ale už od začátku bylo jasný že to nevyhraje;)Nemůžu říct kdo zpívá líp,jestli Stará nebo Monča ale obě zpívají krásně.Myslim že můžu říct za všechny že ani na jednu zpěvem nemáme;)Ve finále bude Bendig a Chodúr,to je jasný;)Ale tu soutěž jasně vyhraje Chodúr;)
    • Re: Co pořát řešíte

      monča ja nej aje skoda ze vypadla a bylo by dory ale je to jenom ajenom na ni aby sem pridala svoje icq rad by si s ni pokecal a diky moc *14* *14*
      • kajuska4

        Re: Re: Co pořát řešíte

        jj škoda že vypadla *9* *9*
  • klaruska44

    MONČA JE NEJLEPŠÍ

    MONI jsi super a kašli na tyto idiotiiiiiii co ti nadávají oni jenom závidíííííííííííííí
    • klaruska44

      Re: MONČA JE NEJLEPŠÍ

      ppp

      MONI JSI FAJN HOLKA *3* *3* *3*
  • icq

    ahoj moni esi se tu nekdy objevis mohla bys napsat sem svoje icq chtel by sem pokecat a ten online rozhovor na netu sem nestihl dik moc *5*
  • legally-blonde

    ...

    A navíc se dostala dost daleko , co víc si mohla přát ?? *4* *4* *4* *3*
  • legally-blonde

    CÓÓÓÓÓ ??

    Cože ?? Vždyť je jasný , že to bude mezi Chodůrem a Bendígem ... A taky je jasný , že to vyhraje Chodůr. Martin Chodůr zpívá moc hezky . A NE , nemyslím si , že to Monika měla vyhrát.
    • Re: CÓÓÓÓÓ ??

      Jo souhlasím...Duel bude určitě mezi Bendigem a Chodúrem...Oni sou bez pochyb NEJLEPŠÍMA zpěvákama z celý soutěže!!!...A ti to určitě v budoucnu dotáhnou daleko!!!... *3* ...a sem ráda,že už vypadla Monika...A myslim,že ona zdaleka na superstar nemá...Na to aby to vyhrála,byla ve finálových kolech fakt moc slabá!!!...Ani sem nechtěl,aby to vyhrála...Už jen proto,že každej řikal:je z Brna a ty seš ze Znojma,to je od nás kousek musíš jí fandit!!!...To mě prostě deptalo tady ty kecy...Ona na to prostě neměla...Finálový kola byly podle mě v jejím podání fakt jen jedna velká SLABOTA!!!Ale semifinále byly dobrý!!!...Ale myslim si,že ona se neztratí!!!...Což mě sice netěší,ale tak co...Hodně štěstí holka!!!
  • celebrita222

    Stará je fůůj! Monča tam měla ještě zůstat!!!

    Chudák Monča, jj narozdíl od ostatních holek tim myslim i Dominuku, Monika umí zpívat!!
    Nechápu ty lidi co ji vyřadili!
    Stará jue trapka ...škoda že už vypadlo tolik holek (navíc ani jedna češka tam už není :-( )
    Monča to měla prostě celé vyhrát.. Chodúr ajh Bendig měli vypadnout už dáávno!!
    • kajuska4

      Re: Stará je fůůj! Monča tam měla ještě zůstat!!!

      Přesně máš velkou prawdduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu *3*
  • legally-blonde

    OMG

    JÉÉÉÉJDA vy tady z toho děláte zbytečný drama . Podle mě Monika zpívala docela hezky , ale Dominika zpívá líp ... Podle mě měla Monika vypadnout už dávno . *4*
    • p.petulinka.a

      Re: OMG

      JO!!!...Konečně se našel člověk,kterej má stejnej názor jak já a kterej SLYŠÍ!!!...
    • Re: OMG

      Presne tak !!!! Monika od začiatku fnálových kol nezaspievala nič pekne a to ani nehovorím tu Katy Perry to bola hroza
      • Re: Re: OMG

        souhlassssssssssssssssss!
  • merunka000

    monička

    monika neměla vypadnout,Stará zpívá hůř
    • anisek285

      Re: monička

      nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeee vypadlaaaaaa *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
      • klaruska44

        Re: Re: monička

        nééééééééééééééé *9* ééééééé *9* ééééééé *9* ééééééé *9* ééééééé *9* éééé
    • Re: monička

      monika má hezčí barvu hlasu a je prostě lepšííííííííííííííí ííííííííííííííííí
      • Re: Re: monička

        A co ty seš hluchá nebo co ???? Nejhezčí farbu hlasu určite nemá !!! *13* *13* *13*
        • Re: Re: Re: monička

          nevím,mě teda nikdo z těch soutěžících zpěvem moc nenadchl,ale Monča aspoň vypadá dobře vzhledově *3*
  • legally-blonde

    Monika už měla vypadnout...

    Nechápu proč to tady tak řešíte . No tak vypadla no ... byla tam už nejslabší . Já neříkám že nezpívala pěkně , ale teď už se dalo očekávat , že vypadne.Píšou tady asi 4 registrovaný uživatelky se jménem MONIKA BAGÁROVÁ a všechny píšou jako kdyby to byla ona ... já nevím jak vám , ale mě to přijde teda HODNĚ divný . Asi si tady někdo hraje na Moniku - ta dotičná ví ... *5*
  • Tereza

    !

    Holky jejda je to jen soutěž,nejde o život a když nejde o život tak jde o ho*no!A když na sobě bude makat dál tak o ní uslyšíte jako to bylo u těch předešlých superstar.A zase uznejte že až tak moc silnej článek mezi těma 5 nebyla.Je to jen můj názor tak mě za to nesežerte *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit