Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co myslíte????

    Ahoj, hele nezdá se vám, že je Monika podobná Leighton Meester??? *7* Podle mého si jsou obě dost podobné. Jsou to takové dvě krásky!!!!! *15* *1* *15* *1* *15* *1* *15* *1* *15* *1* *15* *1*
  • aajinnka

    jsi dobrá

    ahojky Moniko posílám ti moc moc hlasů tak to pořádně rozbal *3* *15*
  • podoba

    taky vám připadá, že je strašně podobnáherečce z Vampire diaries- Nina Dobrev???
    • Re: podoba

      Jo...jsou si hrozně podobné...taky mě to napadlo tak jsem si napsala do google monika bagárová, nina dobrev a vyjela mi tadycta stránka a teď jsem to tady srovnávala :D
      • Re: Re: podoba

        Ta podoba tam trošičku je,ale až tak podobné si nejsou ... !
  • monči

    ahoj mončo. prosím napiš mi kde v brně bydlíš. já jsem taky z brna. moc dík.



    PS.jsi nej *3* *4*
    • Re: monči

      Mončo moc to fandim si nej jsem tvoje nej fanynka jmenuji se Jana Hynková.Jemi 11 let a bydlím ve Dvoře Králové nad Labem chodím do školy na Schulzovy Sady prosím napiš mi ne e-mail kanikuli55@seznam.cz
  • bagarova.magupe

    ahojte

    ahojte právě sem si udělala pokec.sk a jmenuji se tam monicka.monika.monca *14* *14* *3*
    • bagarova.magupe

      Re: ahojte

      teda monicka.monca
      • bagarova.magupe

        Re: Re: ahojte

        ne já pokec nemám *10* ale udělám si ho gold.monika *16*
  • Další ze Superstar, co se proslapala, protože roztahovala nohy a co mohla a kouřila ptáky jen tak bez gumy? Aby se někam dostala a byla vidět. A ze umí zpívat? To urcite. Zpívat skoro vůbec neumí a ze je vychrtla loutka s tmavou pleti? Takový lidi udělají pro úspěch vše, co se jim řekne, Igorovi Kmetovi, ho taky vykourila a roztahla mu co mohla, jen aby si zazpívala v jeho klipu jde naprázdno otvírala drzku a neskutečně prehravala. Znám holku co zpívá milionkrát lip než ona ( pokud se tomu da říkat zpěv, co se týče Bagarovi ), v životě nebyla na žádný soutěži, nikdy nikomu nic nemusela dokazovat ani nikomu lizt do zadku a rozhodne by ji nenapadlo, brát to prez postel a je bila.........Kdo to je? Odpověď znáte sami a její pseudonym začíná na D............
    Taková je pravda a zas tak nádherná a krásná není, jak zní všichni delaj.
    Superstar je prostě jenom fraška a kdo postupuje nebo ne, to už se rozhoduje během te frasky Superstar. Poslusni psy a prasata, jsou ještě porad potřeba.
    Ne?
    • A hlavně je přeci upredsnostnovana proto, ze je černá? Ne? Davajka neco za neco ze Superstar.
  • bomba

    Bomba jesi je pravda ,že má narozeniny 10.3. tak je to bezva já mám taky narozky 10.března. faktys super.
    SonaDixie@seznam.cz *3* *3* *3* *3* *4* *4* *1* *1* *1*
  • monikabagarova

    ahoj holky jsem monika a moc mě mrzí že jsem tu písničku tak pokazila a ještě víc mě vadí že je tak známá ale zapomeneme na to já zazpívám líp.kdybyste se chtěli na něco zeptat tak pište já ráda odpovím až budu moct.
    • moncabagarova

      Re: já

      Ahojky jen sem ti chtěla říct,že je to trapný se za někoho vydávat.Ale jinak jak se máš? *4*
      • Tip na písničku pro Moniku

        Moc se mi líbíš jak zpíváš. Nejvíc se mi zatím líbila v Tvém podání písnička Spomal. Slovensky zpíváš skvěle a tak mne napadla krásná píseň Fontána lásky, která by jistě bodovala u nás i na Slovensku. Myslím si, že by se hodila k Tvému hlasu i projevu. Držím palce v dalším zpívání ...
    • ahoj moni

      ahoj.
      jsem tvoje faninka a zpíváš hezky. *3* *3* *3* Poslala bys mi tvůj email?
      ahoj Šárka Vašáková *3* *3*
      • Re: ahoj moni

        Šárko...já si s Mončou píšu přes Email....takže její email je:MoncaBagarova@seznam.cz
        • moncabagarova

          Re: Re: ahoj moni

          Ahojky.Ano to je můj email *3*
    • Re: já

      vás tu je jaksi hodně,těch Monik Bagárových,dohromady,s pomlčkou,Mončí Bagárových a pod.,kolik z nich je doopravdických a které jsou falešné?
    • zuza-nyje

      Re: já

      Ahoj Monýý, ta Hot N Cold nebyla sice nejlepší, ale to jen proto, že Katty má hlubší a uplně jinej hlas, zato ty máš jemnej něžnej hlásek kterej se hold k týhle písničce úplně nehodil, ale vždyt vy si ty písničky nevybíráte ne ?? tak za to nemůžeš, navíc jinak zpíváš naprosto krásně, moc ti fandím, a to že ti jednou písnička uplně nesedla (a myslím že to bylo vcelku fajn) tak jsi dobrá, že jsi jí tím svým hláskem zaspívala (a parádně jsi to rozjela)a on se pro jednou svět nezboří, navíc jsi postoupila a to je dobře a to Gottovo kolo se ti určitě skvěle povede a ten duet (typuju, že budeš z Honzíkem Bendigem) se vám taky určo povede a pokud z Honzíkem budeš tak to bude uplně super, protože vám to moc sluší, v divadle to bylo moc pěknýý... Tak se měj pěkně a všechny mooc pozdravuj, Zuzka *4* *4* *3*
    • Tereza

      Re: já

      Mno je pravda že tohle ti nevyšlo,taky dařit se nemůže pořád a snad to příště bude "lepší"... *3*
      • klaruska44

        Re: Re: já

        čauky Moni jen tak dállll jsi fajn holka *3* *3* *3* přidám si tě *4* *3*
    • mladas22

      Re: já

      ahoj monco chtel ybch se zeptat jakou pisnicku budes zpivat od toho karla gota a s kym budes spivat tu spolecnou ?? a jakou budete spivat ?? ja bych doporucil aby si spivala s bendikem protoze uz ste spolu spivaly v divadle a bylo to upe moc super ..
  • MONIČKA

    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* nejlepší je monička ale nevím proč vypadla blbá porota dominika neumí zpívat
    • zdisulinek95

      Re: MONIČKA

      náhodou monča aji domča zpívaj perfektně!!! *13*
    • klarkaaa

      Re: MONIČKA

      JJ AJI JAN BENDIK MONIČKA JE NEJ BREČELA JSEM KDYŽ VYPADLA
      • Re: Re: MONIČKA

        TI JSI POMLOUVEJ NIKOHO JINIHO. *13* *10* *16*
        • Re: Re: Re: MONIČKA

          to bylo jako na me jo,? *5*
    • kajuska4

      Re: MONIČKA

      Jj přesně Monika měla tam zůstat a Dominika neumí zpívat *13* *13*
      • terinka14

        Re: Re: MONIČKA

        hlavně že ty jo vit.... *1* *1* *1* *1* domča uměla tpívat ja jako nechápu že tu řešíte taky kraviny.....
  • Moniko, jsi jen ži*ovsko ci*ánskej odpad a přes kou*ení p*áků ses dostala k focení roz*aženejch nohou. Třikrát tf*j a sejdeme se v pekle.
    • presne *3* je to jen blba kurevska cikanka.
    • Extrémně hloupý příspěvek. Vy musíte být dost zvláštní... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit