Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bagarova.magupe

    chat s monikou bagarovou

    ahojte 17.6.2010 s vámi tady uskutečním chat od 15.00 hod. děkuji vaše monča *14*
  • Vypada rozhodne starsi nez na 20let.
    Absolutne na 20 let nevypada.
    Vypada o dost starsi.
    Spina, odpad a hvezda.
  • Monička Bagárová

    Má krásné oči,postavu a navíc krásně zpívá,držím ji palečky v československé SUPERSTAR
    • hannah54miley59

      Re: Monička Bagárová

      ja taky je neeej
      • hannah54miley59

        Re: Re: Monička Bagárová

        myslím že je nej ze superstar
  • barynka

    narozky

    všechno nejlepší *3*
  • monči

    moniko,
    velmi jsem ti fandila v superstár
    -už od první chvíle,byla jsi tam
    ...fajn
    tak hodně štěstí a zdrávíčko k narozeninám!
    *15* *4*
  • AHOJKY

    Ahojky Mončo.TENTO VZKAZ je pro tebe Moni:Chtěla bych ssse ttě zeptat jestli máš icq?A pokud ano tak mi napiš na vzkazy ju?Jinak jseš super nejvíc jsem ti fandila a posílala hlasy
    • Re: AHOJKY

      Ahoj icq mám.Monika(moncitabagarova@seznam. cz) *3*
    • bagarova.magupe

      Re: AHOJKY

      ahojky já icq nemám jenom pokec.sk a skype a mojí stránku www.bagarova.cz *14*
      • Re: Re: AHOJKY

        Mončo založila jsem si pokec.sk napíšu ti to na vzakzy ju?
        • bagarova.magupe

          Re: Re: Re: AHOJKY

          jo a jak se tam jmenuješ ??? *7*
          • dunajs10

            Re: Re: Re: Re: AHOJKY

            ja te miluju škoda že maš kluka *9* *9* *9* *9*
  • Monika

    Moc se mi líbí,líbí se mi její vzhled i jak zpívá ! Má neuvěřitelný hlas *3*
    • Re: Monika

      Jo je to normalni ciganka ktera umi spiwat ale nerikam ze neumi spiwat ale neumi witahnout 2 a nebo 3 hlas tak jako ja mozna me uwidite we druhej ceskoslownskem superstar a pak si pisnem kdo je lepsi jestli tahle holcina a nebo ja ale nejsi spatna moni *5* *15*
      • Re: Re: Monika

        není,je to Rómka *1*
        • Re: Re: Re: Monika

          No a co jako ze je Romka! A umíš co ona? Tak raději nepíš . *7*
  • Jsi Nejjky Moni

    Ahojik Moni , jsi opravduu nejjky ze superstar,moc ti fandim a posílám hlásky...doufám že se ti v neděli to rickové kolo povede!!!!!!!Držímmm palcee a vždy budu! Asi ti nemusím říkat že máš talent a krásně zpíváš atd. :-) my fanoušsi to víme a ty určitě taky :-) teda měli by to vědět všichni v ČR a na Slovensku :-)Si krásná,telentovaná girl :-) ahojjjj
  • legally-blonde

    .......

    Asi máš pravdu ... Nejspíš jsem to s tím hodnocením trošku přehnala ... Musím uznat, že s tát na jevišti a zpívat musí být hrozně těžké .Doufám , že se ti to příště podaří protože ty zpívat umíš.
  • klaruska44

    trapáci

    jste fakt trapnííí Monča je borka náhodou to Martin Chodur nic neumííííííííííííííí
    • Re: trapáci

      Tak to je hodne velka blbost kdyz Martin je favoritem,ale Monika taky nejni špatna,jeji fans jsou ale blbý protoze nadavaj na nekoho jinyho kdyz sami nic nikdy nedokazali(ty ne ani holky)
      • Re: Re: trapáci

        a tohle je stejne diskuse moniky tak nevim proč tady všichni tahaj chodúra,no jo,kdyz je nekdo dobrej a oblibenej tak mu vsichni zacnou zavidet ale nerikam ze vsichni,jen nekteri
        • klaruska44

          Re: Re: Re: trapáci

          jj já vím..jen jsem jim to chtěla říct víš *7* Aby daly pokoj *3*
          • Re: Re: Re: Re: trapáci

            Okay *4* *4* *4* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit