Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super děvenka:D

    supe holčina,muck ji fandím!!!je nejlepší ze superstar!!! *14*
  • mladas22

    3.finale

    ahoj monco zpivala si nadherne moc se ti to povedlo a vybrala sis hezkou pisnicku...
  • mladas22

    kontakt

    zdravim vsechny ... chtel bych se zeptat jestli nedko ma na moncu nejaky kontakt tel.cislo nebo icq nebo cokoliv ... monca je nejlepsi a musi to vyhrat s bendikem pudje do finale ...
    • Re: kontakt

      ty jsi fakt mladas..a pěkně blby že?? *7*
    • baluska1

      Re: kontakt

      mno já mám na ní lide.cz..ale moc je neci rozdávat..ale je to tohle www.lide.cz/monika-bagarova
  • moncabagarova

    díky fakt díky

    Děkuji Vám všem za nádherné vzkazy!!!!Mám vás ráda.Mějte se krásně ahoj Monika :-*
    • Re: proc

      hele Moni proč neodepisuješ no nejspíš toho máš hodně.Ale asponˇ mě odepiš no please *9* *7* *8* *9* *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15*
    • je

      *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Re: díky fakt díky

      sorry ze ti nedávám hezké vzkyzy jo?? ale fakt to porád jenom seres!hey kasting a divadlo super!! finále hrůza! sorry ale u mě jsi skončila *5*
    • Re: díky fakt díky

      ahoj moni dneska se na tebe těším až zaspíváš *4* a doufám že tam se všema zatočíš *3* držim palečky *3* tak pa pa
    • kajuska4

      Re: díky fakt díky

      Cauky Moni..jj ty se mej taky hezky zitra se budu divat na tebe jak zpivasssssss *4* *3* tak ahojikkkkkk nekdy zase pokecame pres vzkaziky *3* *4*
    • Do toho monco

      No monika je moc hezka holcina ale chtel bych te vic poznat a bych te poznal uvnitr neodsuzuju lidi kdyz je neznam ale i tak drzim palecky a verim ze to vyhrajes a budes nova cesko-slovenska superstar
  • claire-emma515

    Si najlepsia

    Ahoj Monča si supér baba a velmi dobre spievas *4*
    Zo Super Star si najlepsia ti a Dominika Stará ale ty si lepsia
    Tak dúfam ze vyhrajes a aj nadalej ti budem posielat sms-ky!! *1*
    Tak ahoj moja! *4*
  • baarcuulkaa

    Ahoj Mončo

    ahoj Moni moc se milíbí tvoje písničky jsi krásná a fandím ti v superstár *14* *14* *14* *14* *14*
  • lenulka11

    SI NEJ MONI!!!

    Moni fakt krásně zpíváš a myslim, že by sis vítězství zasloužila, i když letos je tam hodně dobrých zpěváků ty si mi nejsympatičtější a i kdyby si nevyhrála(což doufám, že se nestane) pro mě budeš vždycky SUPERSTÁR TY!!! Tkže ti budu posilat SMSky a držet palečky a věřím tomu, že s tebe bude jednou hodně známá a oblíbená zpěvačka *4* Tak si to tam užij a neboj, protože ty máš spoustu fanoušků!!!!! *14* *14* *14*
  • alexisxxx

    monča

    ahoj lidi Monču mám ráda, ale moc se mi nelíbí, jak zpívá ve finále, snad se stím pódiem zžije, nepřála bych, aby vypadla, ale je to o zpěvu
    • Re: monča

      no mě zrovna moc už ani nepříde že superstar je o zpěvu ale tak budiž.....lidi hlasujou jenom pro ty co se jim líbí....proč třeba vypadla markétka a td...ale monča zpívala krásně moc sem jí fandila i když se jí moc nedařilo ve finále....tak stejně je super...
  • dofman5

    nwm

    talent ma ale je moc nudná
    • klaruska44

      Re: nwm

      *13* to vzadnym pripade neni prawda co tu kecas za nesmysli do prcic *16* Monika neni nudnaaaa sakwa *13*
      • alexisxxx

        Re: Re: nwm

        Náhodou má docela... pravdu soupne si a zazpívá, to leona, ta je super živel
  • pavelkable

    Přání

    Ahoj Moniko
    Držím ti palce do finále superstar
    velky fanda z Trutnova Pavel *3*
    • Prani

      ahojik moniko drzime ti palce,muzes mi nekdy napisat na fejsu pac chci se zeptat jestli neznas martina fece z prahy ale jo jsi nejlepsi ze superstar :-) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit