Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vananneh

    jooooooo

    JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO monča postoupilááááááááááááá á já se málem rozbrečela potože už sem myslela že vypadne!! *14* *14* *14*
    • vany-hudgens-love

      Re: jooooooo

      joo postoupilaaaaasssssssss jsi neeej monyyyyy já jsem brečela aj ale ted vidím že zbytečněěěěě
  • katy_kiki

    x)

    Monička je vážně úžasná zpěvačka a na to kolik jí je !! WoW ona je prostě má superstar *4*
    • vany-hudgens-love

      Re: x)

      moje takyyyyy už upe od začátku od prvního castingu sem si řekla... áá tak te je dobrá ta bude určo superstar a kdyby ne... pro mě stejně bude best superstar 4ever
      • devilishsmile

        Re: Re: x)

        hey kdyby na tom videu nemluvila tak namyslene tak ji mam rada vic nez ted *7* ale van tu nesnasim jo a prosim hlavne tohle nereste !! fakt nechci rozpoutavat nakou debilni hadku jak se tady obvykle objevuje... ale stejne nejvists fandim megii konvickove *14*
  • mismis

    monča je nej

    moni běž pls na skype to sem ja terka tomečková *9*
  • emili07

    Mončá Jé néj

    Ahojik Moníí přidéj si mě na skype...plsky já jsem kámí Terezky Tomečkové..Děkůjů Lowuju tě *14* *14*
  • cool.girl.love

    nej

    Ahoj moni myslím žez československé superstar si nejlepší ještě jsem fandila tomu tvému kámošovi(tedsi nevzpomune jak se jmenuje) jak si sním zpívala...no musím říct že jsi super a moc bych si s tebou chtela psát dáš mipls facebook hned ted ti jdu napsat na mail denně ti posílám asi 50 hlasu moje máma šílí protože mám poušál a mamce přišel učet nějákej 5500 kč mno a chci jít na oxford takže prachy potřebuju ae řekla sem jí že to newa že ti fandím a že ty musíš vyhráttak ti začala posílat hlasy i mamka musíš to vyhrát mi všichni ti věříme jseš super(hned po nessynce)-myslím že z tebe bude jednou druhá vanessa hudgens si fakt nadaná!!
    • devilishsmile

      Re: nej

      monika je nadanejsi nez van to jsem poznala už na kastingu vanessa nezpívá zadne vysky same nizke pisnicky jinac nic zajimaveho m jeji pisnicky nijak neberou a nechapu proc ji s ni srovnavate kazdy ma byt svůj a ne zadna kopie kdo by ji at van nebo moncu chtel???
    • kajuska4

      Re: nej

      jj presne s Moniky bude 2 Vanesskaaaaaaaaaaaaaa vcera jsem ti Moni poslala hlasikkkk musis vyhrat dnes se na tebe budu divatttttttttttt *3* a zpivala si vcera uzasneeeeeeeeeeeeeeeee *3*
  • vany-hudgens-love

    jůůů

    pániii mony zpívala si suprově!! fandím ti už od prvího castingu jsi prostě neeeeej!!!!!!!!!!! (po nessynce samozřejmě :D)
    • kajuska4

      Re: jůůů

      presneee *4*
  • mismis

    monča je supr

    moni běž pls na skype to jsem ja terka tomečková *3*
    • vany-hudgens-love

      Re: monča je supr

      ona tu nenííí to je jenom její fanklub víš?? jujky dneska bude zpívat hezu song držím palečky monyyyyyyyyyyyy *14* yyyyyyy *14* yyyy *14* yyyyy *14* yyyy
      • liliana.kuruczova

        Re: Re: monča je supr

        monika je moc heska holka a je suprestar a taky bude tak ji posilejte hlasy *3*
  • monika bágárova

    ahoj lidi to jsem já Monika Bágárova jestli chcete ne mně email jmenuji se tam Monika-Bagárova,děkuji všem za hlasy a koukej te se dnes na NOVU na superstar děkuji páá Monika *3* *3*
    • montaz

      Re: monika bágárova

      Ahoj moni seš nejlepší strašně ti fandím a prosím napiš mi na el.vankova@seznam.cz chci se tam s tebou seznámit.Moni do toho!
      • kajuska4

        Re: Re: monika bágárova

        Juj Moni ty mas aj lide to je supa..... *3* *3* muzeme kecat pres email
  • miley126

    ahoj lidi to jsem já monika

    ahoj lidi to jsem já monika bagárová vzaly nás do luxusního hotelu odpoídám furt na facebooku a moc krát děkuju že sem píšešte o mě krásné věci mám vás moc ráda jo a také díki že říkáte at mi posíláte hlasy budu mít nové číslo 4 tak pozor joo tak ahojky *3*
    • devilishsmile

      Re: ahoj lidi to jsem já monika

      já te na faceooku hledala a nejsi tam !!! jakto?? *7* *7*
    • Re: ahoj lidi to jsem já monika

      prosim te caw Mončo prosim te pošleš mi tvoje icq dik pošli mi ho na email Adamic22@seznam.cz maš libko? *5*
    • Re: ahoj lidi to jsem já monika

      Ahooy Moni strašne moc ti fandím,,,strašne moc bezva spíváš kvuli tobě sem se začal dívat na super star fakt ti to tam hrozne moc sluší posílám hlasy ať ti to spíváá tak ahooy nekdy napíšu mail anebo napiš sem jak si tu na facebooku čauko *14*
    • Re: ahoj lidi to jsem já monika

      Ahoj Moni strašně moc Ti fandim máš icq??já bych byla ráda neboli aspon nákej kontakt prosim prosim vyhraješ to je to jasný!!! *3*
    • Re: ahoj lidi to jsem já monika

      A jaky mas facebooooook *3*
    • Re: ahoj lidi to jsem já monika

      Posílej te hlasy liddi Ted zacina superstar ted sem zvedava kdo vyhraje jestli to nevyhraje monikaaaa bagarova tak neni Svet spravedlivejposilej te hlasy ve tvaru star 4 na cislo 9060613 poslam NONSTOP tak vy taky jasny!!! monika to musi vyhrat jestli nevyhraje tak to je RASIZMUS!!!!!!!!!!! to co sem cetla na youtube ty komentare a na superstar,Nekdy psaly ze monika hezky zpiva atd ale ze je cigánka tak ji to snizuje kvalitu to mne docela rozhodilo TAKZE POSÍLEJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
      NONSTOP
      Monika nesmí prohrát!!!! ja si musim jit zejtra koupit kredit kazdej tejden si kupuju za 500,- a us nemam! ale to nevadiiiiiiiii to sou hlasy pro moncu moniko jen tak dááááál zachvili mne vijden na 3litry tak pomalu hahah neprestanu posilat hlasyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


      Star 4 na čislo 9060613


      Piste mi na katecarey@seznam.cz
      facebook kacenkaaladicova e-mail katecarey@seznam.cz
      libimseti Mary 5 tece Mary..... piste moni odepis!!!!!!!!!
    • Re: ahoj lidi to jsem já monika

      Ahoj moni můžu se tě zeptat jakej mas Facebook?. ses nejlepsi posilam ti hlasy us sem ti jich poslala nejmi 30mozna i vic moc fandim!!!! Pls odepiš na katecarey@seznam.cz nebo na libko Mary..... mary a 5tecek Diky plsky odepis ses nejlepsiiiiiiiiiiiiiii *14*
    • Re: ahoj lidi to jsem já monika

      Jestli si to ty tak to cumim xD
    • vananneh

      Re: ahoj lidi to jsem já monika

      to si fakt ty?? *3*
    • Re: ahoj lidi to jsem já monika

      ahoj moni jakej mas skype a facebook
      • kajuska4

        Re: Re: ahoj lidi to jsem já monika

        Jj...moni jsi super fakt:-);-)... *3* *3*
    • mismis

      Re: ahoj lidi to jsem já monika

      moni bež na skype pls *3*
  • lidé.cz

    ahoji lidi nemá někdo lidé.cz na moniku bagárovou posllala jsem ji hlas napište mi to do vzkazů *14* *14* *14* *14* *14* *14* dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit