Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hello

    moni,jsi nej a doufam ze vyhrajes *4* *4*
  • aakristina

    je best

    moninka je nejlepsi ze vsech celebrit jeste z ashley tisdale ta je taky dobra a doufam ze jeji sestricce ta operace dopadla dobre obe mam mocinky rada
  • Pro Moniku

    Ahoj Moniko až jsi přečteš tento vzkaz ulož jsi hluboko do svého srdíčka .Doufám že tě tam moc nehoní držím ti palečky a hlavně to tam vyhraj *3* ty náš nej človíčku planety *3* mám tě moc ráda a doufám že jse taky někdy zúčasním SuperStar *4* Ahoj Tereza
  • K Superstar

    Moniko, tu píseň, co zpíva Katka Knechtová, to byla fakt bomba, moc se ti to povedlo!!! *4* Máš talent!!! Nenech si ho vlézt do hlavy, ale měj ho v hlase...a hloupých škarohlídů a posměváčku si nevšímej!!! Určitě pokračuj!!!


    *3* *3* *3*
  • =)

    Monička je suprováá! Ta písnička pro její sestřičku..Ta byla dokonalá =) A dneska písnička Spomal..Super! =) Fandím ji moooc! =-* =)
  • moni.vale

    oh!i love i love!

    joj i love monička, i love monička tak krásná, tak luxus!!!....hele nemyslíte že ste tak trochu přehnaně uchylný?? možná celkom dobře spieva, ale inak...nic moc jako...
  • lucinkaa-aa

    Moniiiika

    ona??:..hodně dobrá zpěvačka..na to že jí je 15let.. tak má upe hafo goood hláás..!!!...fandím.. :-):-) *4*
    • caandiess

      Re: Moniiiika

      souhlasím, na to že je Monči 15 je prostě úžasná *14* *14* píšu si s ní na FB a musím říct že milejšího človéčka najdete těžko...držím palečky, je to MOJE SUPERSTAR!!!
      • Re: Re: Moniiiika

        monička je uplně největší sluníčko a ji mám moc ráda.vždycky když ji vidím mám hned dobrou náladu. *1* *1* *14* *3*
  • Ůžasná Ona

    *4* Jojo ona je krásná,hodná,milá a taky..dobrá...Šla jsem v Příbrami byla ssem tam na víkend a náký kluci na mě ahoj ty si ta holka ze superstar vid?A já cože?Jsem jí prej podobnáá mě to nepřijde...Jinak je moc krásná... *4*
    • Re: Ůžasná Ona

      přesně *14* *14* *14* i love moniko
      • Re: Re: Ůžasná Ona

        i love you so so much *14*
  • Monička Bagárová

    Má krásné oči,postavu a navíc krásně zpívá,držím ji palečky v československé SUPERSTAR
    • hannah54miley59

      Re: Monička Bagárová

      ja taky je neeej
      • hannah54miley59

        Re: Re: Monička Bagárová

        myslím že je nej ze superstar
  • terusinaa

    Moje Star

    Je to talentovaná a strašně milá holka :-) hezky mluví. Jak zpívala pro tu sestřičku to bylo krásný. Miluju písničku I Believe I Can Fly a Monča jí zazpívala skvěle! Fandím jí už od castingu! Doufám, že dnes nevypadne! Terka, 16let.
    • Re: Moje Star

      jujky ona je vážně ale vážně dobrá mám ji taky mots ráda *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit