Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hougerka.edward

    Happy B-day!

    Všechno nejlepší Nicku k narozeninám...seš best ať se ti daří =) *1* *14* *14*
  • Pravdivé

    Takže milé dámy, dostala jsem se na jeho stránky a o tom, jestli je ženatý či nikoli není ani zmínka, zato je tam napsáno, že pozastavil svojí hereckou činnost /možná i tu modelingovou/, protože jeho hlavní životní rolí je nyní OTEC. *4* V listopadu 2007 se mu narodilo dítě, zda se jedná o dceru nebo o syna mi není známo, žádné bližší informace tam nebyly. *9* Podle jeho kontaktní e-mailové adresy to vypadá, že stále žije ve Francii, což je odtud co by kamenem dohodil, že. *4*
    • Re: Pravdivé

      Jenomže, ta emailová adresa patří skupině fanoušků. Podle toho co jsem našla já na netu, žije zpátky v Sydney. A potvrdil svoji účast na Fantagiro 6 , pokud se bude točit. Materiály jsou hotové, ale nenašla jsem proč se na ní ještě nepracuje.
      • Re: Re: Pravdivé

        treba asi proto ze je porad v sydney *1*
        • Re: Re: Re: Pravdivé

          ja bych rekl ze je uz dlouho v prdeli *15*
      • Re: Re: Pravdivé

        #53 15 Gennaio 2010 - 16:48

        messaggio per MIRCO e per gli utenti: La moglie di Nicholas non si chiama NELLA. Attenzione perchè sono tutte notizie false e chiunque si spacci per lui, non lo è, su FB lui è sotto altro nome..
        Nicholas è un mio amico, conosciuto per caso e ho la certezza che sia lui perchè è appena tornato in questi giorni a Sidney.
        ....našla jsem to na italských stránkách, někdo , kdo ho zná píše, že se v těchto dnech vrátil do sidney ( podle předchozích dialogů navštívil Itálii...že by konečně Fantagiro 6 ??? ) *3* *3*
        • Re: Re: Re: Pravdivé

          za prvé divcino - neni to pretlumoceny tady jsme v cechach vis *8* za druhe - je to neovereny zdroj informaci sebrany buhvi odkud... z prdele treba *7* *8* okopci link *5*
    • Re: Pravdivé

      Kontaktní informace - jeho Email:

      melisende@hotmail.fr
      • tak na tuhle adresu jsem zkoušela psát a je nedostupná - bohužel *9* Chtěla jsem o Nickovi zjistit nejžhavější news.
  • Odkazy

    Tak kdyby to tady někoho zajímalo, trochu jsem koukala po netu na info o Nicholasovi, protože jsem si vzpomněla na svůj dětský idol.
    Tady je odkaz na jeho facebook http://www.facebook.com/pages/Nicho las-Rogers/9050015748#/pages/Nichol as-Rogers/9050015748?v=info&viewas= 0

    a tady na stránky http://nicholasrogers.skykissed.net / - poslední info - je dva roky ženatý a má malého syna.
    No taky už na to měl čas, ne? :D *3* *1*
    • Re: Odkazy

      A koho dětský idol to nebyl=)?Pořád se koukám na Fantagiro, Piráty atd. když to dávaj v televizi...ale i po těch letech nepochopím, jak si Fantagiro a spol.(např. princezna z Princezny a chuďase) můžou vybratat vedle fešáka Nicholase toho druhýho švizďáka???Komu byl symatyckej třeba Romualdo?No nic... *7*
      • Jo, Romualdo by takovej studenej čumák, pořád ho musel někdo zachraňovat. Tarabas se k ní hodil víc. *14* *14* *14*
      • Re: Re: Odkazy

        Romualdo je sladkej, ale Nich jako Tarabas byl dokonale sexy a ještě k tomu takový posekaný, ale přesto šarmantní a prostě zaujmou už jeho fotky...
        Miluju jeho oči
      • Re: Re: Odkazy

        Nejsi jediná. Já bych taky byla pro Tarabase. Jemný citlivý a doslova by jí snesl modré z nebe.
        • Re: Re: Re: Odkazy

          Nicholas Rogers jako Tarabas byl celkem o.k, jenomže to je typ herce, kterej vypadá nejlíp do svých 30 let a pak se z něho stane strašná obluda, časem.. On byl ošklivej už v roce 2005, teď bych ho vidět ani nechtěla.. *9*
          • no v niecom mas aj pravdu...ale tak ja som videla jeho najnovsie foto z roku 2011 ale nemozem povedat ze je nejak extra ohavny.len uz proste nie je to co byval *13* (co je velka skoda aspon tie fuzy si mohol nechat=(ved aj johnny depp je starsi od neho a stale je velky fesak...podla tej fotky nick vyzera o dost starsie od deppa=(
          • Re: Re: Re: Re: Odkazy

            ty jsi ale blbááá!!Víš prd o kráse!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Odkazy

              Pouč mě "chlupe"... *1* *1*
      • Re: Re: Odkazy

        Romualdo se mi docela líbil, není to špatnej herec /na Itala/, v Itálii je fakt kapacita. *4* Jen mi přišel takovej plachej a chladnej.., nebo jak to mám vyjádřit. *5*
    • Re: Odkazy

      Okay, facebook je funkční, jeho ofic. stránka ale ani v nejmenším, tudíž zprávu, že je ženatý a má syna na sto procent neberu, už tu bylo o různých osobnostech spousty zaručeně ,,pravdivých" zpráv... *5*
  • Něco pro oči

    Nicholas je bezesporu ten nejvíc sexy a přitažlivý chlap, jakého jsem kdy viděla... Hmmmm... *14*
    • lynette

      Re: Něco pro oči

      kde si nechala oci devcico nestastna... *9* *9* *9*
  • Miniživotopis

    Nicholas Rogers

    Nicholas Rogers sa narodil v Austrálii. Jeho rodičia a bratia Steve a Tim žili neďaleko Sydney. Jeho otec chcel po ňom aby úspešne skončil školu a pracoval pre jeho spoločnosť, ale Nicholas bol mladý rebel a trávil radšej svoje lekcie na pláži ako v skole. Ked mal 10 tak utiekol z domu a bol umiestnený za trest v internátnej školy. V 17 úspešne ukončil školu. V 20 dostal kontrakt s veľkou Americkou Módnou spoločnosťou. Bol si istý že tento job by ho nemal zaujímať navždy, začal pracovať ako model a 2 roky predvádzal jeansy, keď zrazu dostal správu od svojho agenta že Talianský filmový režisér sa po nom pokukáva a chce sa s nim stretnúť. Zvedavý Nicholas si chytil lietadlo do Ríma kde okamžite dostal úlohu "Tarabasa" v "Princezne Fataghiro". Po tomto sa jeho kariéra naštartovala a dostaval hlavne role ako spevák v rockovej skupine a ako pirát. Keď robil modela tak pracoval pre známespoločnosti ako Lagerfield, Ray Ban a Chiemsee . Tiež vyhral "Pop Rocky Award" v Nemecku za jedného z troch najlepších hercov v roku 1998 .
  • Osobní horoskop: Nicholas Rogers

    Astrological Data used for Short Report - Personal Portraitfor Nicholas Rogers(male)
    born on 6 March 1969 local time 10:00 am
    in Sydney, AUSTL U.T. 00:00
    151e13, 33s52 sid. time 20:59:04

    Planetary positionsplanet sign degree motion
    Sun Pisces 15°14'34 in house 11 direct
    Moon Libra 6°53'54 in house 5 direct
    Mercury Aquarius 20°31'55 in house 10 direct
    Venus Aries 23°57'19 in house 12 direct
    Mars Sagittarius 3°48'58 in house 7 direct
    Jupiter Libra 3°09'05 in house 5 retrograde
    Saturn Aries 23°16'16 in house 12 direct
    Uranus Libra 2°41'12 in house 5 retrograde
    Neptune Scorpio 28°42'09 in house 7 retrograde
    Pluto Virgo 24°00'57 in house 5 retrograde
    True Node Aries 0°14'09 in house 11 direct

    House positions (Placidus)Ascendant Taurus 7°28'51
    2nd House Gemini 6°27'51
    3rd House Cancer 8°27'09
    Imum Coeli Leo 12°18'07
    5th House Virgo 14°54'25
    6th House Libra 13°27'23
    Descendant Scorpio 7°28'51
    8th House Sagittarius 6°27'51
    9th House Capricorn 8°27'09
    Medium Coeli Aquarius 12°18'07
    11th House Pisces 14°54'25
    12th House Aries 13°27'23

    Major aspectsSun Sextile Ascendant 7°46
    Moon Sextile Mars 3°05
    Moon Conjunction Jupiter 3°45
    Moon Conjunction Uranus 4°13
    Moon Quincunx Ascendant 0°35
    Mercury Sextile Venus 3°25
    Mercury Sextile Saturn 2°44
    Venus Conjunction Saturn 0°41
    Venus Quincunx Pluto 0°04
    Mars Sextile Jupiter 0°40
    Mars Sextile Uranus 1°08
    Mars Conjunction Neptune 5°07
    Jupiter Conjunction Uranus 0°28
    Jupiter Sextile Neptune 4°27
    Saturn Quincunx Pluto 0°45
    Uranus Sextile Neptune 3°59
    Neptune Sextile Pluto 4°41
  • Bisexuál

    Líbil by se mi ještě víc, kdyby byl 100% gay, takhle když jebe občas i ženskou tak tím u mě dost klesá... *5*
  • .....

    Zbožňuju Nicholase...Je prostě k sežrání...hlavně ve Fantaghiro..Více ke mně a taky trošku o něm na lordtrdlo.estranky.cz *8*
  • ahoj

    Neviete či Nicholas žije v Sydney? Ak viete kde sa nachádza, tak dajte vedieť *7*
    • Re: ahoj

      V jednom už hodně starým interview /asi z roku 1998, nevím přesně každopádně to bylo před rokem 2000 *5* / říkal, že žije v třípokojovém bytě staromódně zařízeném a s podkrovím, kde má mnoho květin. Kdesi v centru Paříže ve Francii, protože to je místo, kde se cítí nejlíp. Předtím pobýval např. v Americe, pak v Londýně. Kde bydlí teď to nevím.. *5* Jinak je to velkej milovník hudby, před těma 10 lety měl asi 600 cédéček a umí hrát na kytaru. Taky tehdy povídal, že až se jednou ožení, že si postaví dům v Toskánsku /myslím, že je to v Itálii/ *5* . Kde je teď Nickovi konec, to ví jen on sám.. *5*
    • Re: ahoj

      NICK ŽIJE VŠUDE *3* *1* KDE MÁ ZROVNA PRACOVNÍ POVINNOSTI, TAM SE NACHÁZÍ A ŽIJE. *3* MÁ KOČOVNÝ ZPŮSOB ŽIVOTA *14*
  • nuz

    Fantagiro je skor misteriozny triler ako roypravka pre deti.... australska hovadina. ale herca nasli pekneho....
    *4*
    • Re: nuz

      Fantaghiro není australská hovadina, nýbrž evropská /konkrétně italská/ *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit