Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a neviem či som to sem už dávala ale šak nič sa nestane keď to sem dám znova *4* Nick má mladšieho brata ktorý je spevák v nejakej rockovej skupine a tiež má profil na fb tu je link: https://www.facebook.com/JackLadderAndTheDreamlanders
    no Nicholas v jeho rokoch bol omnoho krajší ale istá podoba tam je
    • Fotky jeho bratrů jsem už viděla a je fakt, že Nick je z nich nejhezčí. Určitá podoba tam je (úzký obličej, vysoké čelo), řekla bych, že ti dva bratři si jsou dost podobní, u nich to je poznat, že jsou sourozenci, ale Nick jakoby k nim ani nepatřil, i když určitá podoba tam je. Docela bych chtěla vidět, jak vypadají jejich rodiče, aspoň bychom se dozvěděli, po kom je Nicholas takový frajer. *1* *2* *15* *15* A taky bych chtěla vidět Nickovu manželku a to dítě.
      • typujem že je asi skôr po mame a jedine oči má po otcovi a možno práve preto je najkrajší asi aj jeho mama bola veľmi pekná...no veru to by som aj ja chcela vidieť Nickovu manželku ale hlavne dieťa. Vlastne má už 6 rokov.
        • A taky by mě dost zajímalo, jestli má syna nebo dceru. Vím, že se hodně psalo o synovi, ale někde se vyskytly i zmínky o dceři. Když si tahle hezky o Nickovi píšeme, tak opět přemýšlím nad tím, jak je možné, že ho ještě žádný novinář nevyfotografoval, prostě tomu nerozumím, jestli jim to Nicholas zakázal pod nějakou pokutou nebo jestli už ho nikdo nepovažuje za slavnou osobnost. Snad nám to někdy řekne on sám.
          • ja si nemyslím že by sa na neho zabudlo. Veď kto by si nepamätal na temného čarodeja Tarabasa. Mal dosť výraznú úlohu. Ale je možné že v Austrálii nie je až tak známy ale skôr v Taliansku keďže Fantaghiro vytvorili taliani a zdržiaval sa tam keď natáčali. Keby teraz Nick žil v Taliansku myslím že paparazzi by ho určite sledovali. Dokonca žil nejakú dobu aj v Paríži. Čiže v Európe je omnoho známemjší. Ale možno sa mu stáva že aj u neho V Austrálii príde za ním nejaký fanúšik alebo ho stretne na ulici a vypíta si autogram ale som si istá že v Európe by to bolo masovejšie a jediná nádej že sa Nick vráti k herectvu aspoň nachvílu je pokračovanie Fantaghiro lebo svoju úlohu by si rád zopakoval. Tak dúfajme že pokračovanie bude, ale ako nič by mu nespravilo keby nám ukázal ako vyzerá teraz alebo nechápem prečo nejaký jeho fanúšik nezverejní fotku s ním. Určite sa s ním niekto odfotil aj v súčasnosti.
            • Asi máš pravdu, přece jenom Fantaghiro je italská pohádka a v Evropě je asi známější než v Austrálii. Ale to pokračování Fantaghiro by už mohli začít natáčet, vždyť už je to možná 5 let, co se objevila zpráva, že se připravuje pokračování, tak fakt nevím, proč se s tím tak otálí, kde je problém. Doufám, že ne u Nicholase. Vím, že Alessandra má teď to dítě, ale hlídání by přece mohly zajistit chůvy.
  • No a ešte som našla jeden jeho profil na facebooku. Myslím že je falošný i keď fanúšikom odpovedá a vyhlasuje sa za pravého Nicka. A prenedávnom mu tam písala aj nejaká češka Romana Zunková. Toto je link na jeho profil https://www.facebook.com/NicholasRogers69?ref=profile teda ak máš facebook
    • Tak teď opravdu nevím, jestli je ten profil falešný nebo pravý. Vypadá to, že je pravý, ale může to být opak. Já si myslím, že pokud by byl pravý, tak by tam Nick přidal svoji aktuální fotku, když vidí, kolik fanoušků mu tam píše. A taky mě tam zarazil komentář paní Malot Mala, která mu píše, že doufá, že je šťastný a zdravý. No nechci malovat čerta na zeď, ale vypadá to, že možná nějaké zdravotní komplikace měl, protože hodně jeho fanoušků píše o jeho zdraví. Vím, že do nového roku si lidé přejí zdraví a štěstí, ale tady je to takové zvláštní. Ale ať je to jakkoliv, tak doufejme, že Nicholas je ze všeho venku a může se naplno věnovat práci a rodině. *3* *5*
      • veru a na 100% by som si bola istá že je pravý iba vtedy keby tam pridával fotky jeho nábytku ktorý vytvoril. I keď jednu fotku tam mal ale tú som už videla dávnejšie na internete.
        • Tak jsem se na ten profil koukala trochu podrobněji a opravdu to vypadá, že je pravý. Nick tam má uveřejněná i pravidla, že je zakázáno bez jeho povolení vyjímat obrázky atd.
        • Vypadá to, že je pravý, ale nechápu, proč tam nepřidá svoji aktuální fotku. Možná se hodně změnil za tu dobu a nechce nikoho šokovat nebo fakt nevím. Nebo chce, aby si ho všichni pamatovali jako luxusního Tarabase. Tak tenhle profil budu sledovat. *14* *1*
          • hm ja si nemyslím že je pravý i keď by som bola veeeľmi rada keby to bol pravý profil. No budem ho aj ja sledovať tak uvidíme
            • Pokud je ten profil falešný, tak ten, kdo ho provozuje, si docela zahrává se zákonem, protože podle mého názoru je vydávání se za jinou osobu trestné a zvlášť, když je to slavná osoba. Pokud by to Nicholas zjistil, tak by to mohl hnát i k soudu. *6*
    • Tak na to se jdu okamžitě podívat. Moc děkuji. *1* *1*
  • Dnes som si pozerala stránku Finding Nicholas Rogers na facebooku a zarazil ma komentár jednej pani na jeho fotku. Toto napísala " how beautiful you are healthy again" písala aj ďalej a niečo tam trepala o tom že ona bola na operácii a potom niečo aj po nemecky splietala. Dúfam že Nick nebol naozaj chorý a ona je možno nejaká jeho známa a možno sa len pomýlila a myslela samú seba že je znova zdravá. A na konci písala že veľa zdravia do nového roku
    • Je to těžké to posuzovat, Nick o sobě nedal spoustu let vědět, kdoví, co opravdu prožíval. Je to smutné, ale mohl být i nemocný. Samozřejmě si přeju, aby to nebyla pravda, ale kdoví. A jestli měl zdravotní problémy, tak mu přeju, aby se ze všeho dostal a začal znovu natáčet nebo alespoň fotit pro magazíny. Pořád má spoustu fanoušků. *3*
  • A mňa tak napadala ešte jedna vec. Fantaghiro sa natáčala vo veľkej miere na českých hradoch aj na Slovensku. A ešte aj Princezna a Chuďas sa natáčal na Slovensku na Orave a Nick raz v jednom veeľmi starom rozhovore povedal že tieto krajiny sa mu veľmi páčili a že by sa sem chcel vrátiť. No a chcem povedať to že čo ak Nick vlastne chodí každé letné prázdniny na Slovensko alebo do Česka a mi o tom ani nemusíme vedieť. *15* *1* a na ine j diskusi som čítala že jedna baba z Sk má s ním fotku ale už nespomenula či to bolo z toho obdobia keď natáčali Princeznú a chuďasa.
    Alebo ešte rozmýšlam že si začnem šetriť na letenku do Austrálie a pohladám ho tam *1* *1* *1*
    • Skutečně je možné, že sem Nick opravdu jezdí a nikdo o tom nemusí vědět. Nikdo ho nepozná a je mu fajn. Ale vážně si nedovedu představit, že bych šla po ulici a potkala Nicka.:-))) A vůbec se mu nedivím, že se chce do Čech a na Slovensko vracet, protože ty naše česko-slovenské památky i příroda jsou opravdu krásné a jezdí sem natáčet mnoho zahraničních režisérů. *5* *15*
      • no je to šialené ale dosť možné *1* tiež si absolútne vôbec neviem predstaviť čo by som robila keby som ho stretla ale to by som najprv musela trochu dlhšie na neho pozerať aby som sa uistila či je to naozaj on ale podla očí by som ho určite spoznala aj keby bol neviem ako zmenený. V tejto dobe nemám nič nové o ňom ani fotky. Tak keby bolo niečo ako vždy pridám *4*
        • Super, na nové-staré fotky se jako vždy moc těším. Také jsem přemýšlela, jestli bych Nicka vůbec poznala, kdybych ho někde potkala. Asi bych také musela chvíli stát a pozorovat ho a je pravda, podle očí bychom ho určitě poznaly, ty se mu snad nezměnily. *4*
          • oči sú tie ktoré sa výrazne ani vekom nemenia. Ostatné bohužial áno. A ak si nenechal urobiť nejakú plastiku tváre ako jeho kamoška Fantaghiro *1* (ale na 48 veru nevyzerá či kolko to má)tak potom sa nemusíme báť že je z neho nejaká príšera *1* starnúť prirodzene je najlepšie a ešte rozmýšlam nad tým či mu nejaké vlasy ostali na hlave. Tak dlhé háro určite už nemá typujem to na krátky strich ale dúfam že ešte bez plešiny *15* a hlavne dúfam že sa má dobre a že sa mu darí a že je zdraví šak určite mu robí teraz radosť aj to malé decko ktoré má *4*
            • Já mu taky přeju jenom to nejlepší. Taky si myslím, že je ostříhaný, intuice mi říká, že už ty dlouhé vlasy asi nemá, ale to je jedno, je to přece náš milovaný Nicholas a milovat ho budeme, i kdyby mu bylo 90 a chodil o berlích. *14* *14* *14* *14* *5*
  • Našla jsem na youtube film, kde hrál Nick Ježíše. Tady je link, je to opět rozděleno do více částí a je to v italštině.

    http://www.youtube.com/results?search_query=caterina+vertova+maria+figlia+del+suo+figlio&sm=3
    • Tak jsem ten film teď viděla, bohužel ten film není celý, je to tam tak divně rozkouskované a vůbec to na sebe nenavazuje a Nick se tam objevil jenom v několika záběrech. Škoda. Tak snad se nám podaří vidět film celý a v rodném jazyce.
  • Ještě mě vrtá hlavou jedna věc. Nějaká fanynka sem do příspěvků napsala, že někde četla, že se bude natáčet Fantaghiro 6 a že Nick tam přislíbil svojí účast. Že prý jsou materiály hotové. Já o tom teda nic nevím. Ten příspěvek je asi z roku 2009, nevím, kde to ta dotyčná sebrala. Nick hrál ve Fantaghiro 3 a 4. Ve Fantaghiro 5 už nebyl, tak mě přijde divné, že ve Fantaghiro 6 by měl opět hrát. No dámy, kéž by se toto splnilo a my ho mohly zase vidět v plné kráse. Strašně moc si to přeju. *14* *15*
    • No šak asi jedine iba Tarabas môže priviesť Fantaghiro späť do jej sveta. Kamaráti si predsa pomáhajú. A tá baba čo písala o tom že bude 6 to len niekde čítala na internete pretože ja som tiež o tom čítala. Aj to že scenár je hotový a že účať príslubil Nick aj Alessandra o ďalších hercoch sa nepísalo. Ale dovie čo je na tom pravdy. Keby to pravda bola už by sa predsa začalo dávno natáčať tak neviem načo čakajú kým tý herci úplne zošedivejú? *1*
      • Přesně tak, je divné, že se zatím nic nenatáčí. Necháme se překvapit.
  • No včera som pozerala najnovšie filmové spracovanie biblie s anglickým názvom The Bible. PO štedrej večeri, po rozdaní darčekov a rozprávaní sa s rodinou som si len tak prepínala tv stanice a zrazu som prepla na minisériu 4 biblických príbehov. Videla som aj to s Ježišom a musím povedať že lepšieho herca ktorý vedel tak zahrať parádne Ježiša som ešte nevidela. No musím tu napísať meno lebo mi to nedá. Volá sa Diogo Morgado a vážne už pochybujem o tom či Nicholas ho zahral dobre. Tiež sa nemôžem nejako moc vyjadrovať k jeho hereckému výkonu keďže som ten film o Ježišovi s Nicholasom Rogersom videla iba rozkúskovaný na youtube, v hroznej kvalite a ešte k tomu zas s tou taliančinou. No nič budem musieť hľadať ďalej. Dám potom vedieť. Pekné sviatky prajem všetkým a Nickovi *4*
    • Také přeji všem pěkné svátky. Já jsem ten biblický film s Nicholasem vůbec neviděla, viděla jsem akorát film Ježíš z roku 1979, tak hrál Ježíše Brian Deacon, pak jsem viděla film Ježíš Nazaretský, tuším, že to mělo 2 díly a včera a dnes dávají na ČT2 film Ježíš, v hlavní roli Jeremy Sisto, ale tento film, o kterém jsi tu psala, jsem neviděla nikdy. A pak jsem viděla i Umučení Krista s Jimem Caviezelem.
      • no ja som napr. nevidela ani jeden z týchto filmov poriadne lebo mňa takéto filmy s náboženskou tematikou nebavia ale to čo som videla včera ma zaujalo a pozerala som to až do pol noci. Dnes pozerám znova. A ako som už napísala ten film s Nickom skúsim pohladať a dám vedieť
        • Tak to by bylo super, kdyby jsi ho našla, to už je snad jediný film s Nickem, který jsem ještě neviděla. *4*
  • je to velmi pekny muz krasne vianoce mu prajem.
  • Merry Christmas Nicholas!!! *1* *1*
  • Ještě jedna věc mě napadla, někde jsem četla, že ve filmu Laura non c'è hrál Nicholas rockového zpěváka. Ten film jsem viděla, ale zpěváka tam nehrál nebo aspoň jsem si nevšimla, že by tam zpíval, jenom tam maloval obrázky, takže bych ho spíš tipovala na malíře, tak nevím....
    • inač v tomto mám guláš aj ja. Tiež som si nevšimla že by tam hral rockového speváka on bol nejaký kreslič komixov. To bude asi chyba v jeho životopise. Lenže tá chyba je v každom čo som si o ňom prečíala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší