Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou nějaké news o Nickovi? *1*
  • Pro Fanynyku: S tím ubožákem - oteplouchem - nemá cenu se vybavovat. Ať si tady léčí svoje mindráčky, zjevně o něj žádná holka ani nezakopne a tak chodí na web herce, o kterém holky diskutujou, i když se naposledy objevil někdy před 7 lety. Pro zakomplexovaný chlapy to je nepochopitelný. I takoví jsou mezi námi....
  • No jo, oteplouchu, tvoje přezdívka hovoří za všechno. Když se ti Nick nelíbí, tak na něj nekoukej. My ho máme rádi - no a co? Sem nelez a hotovo. Ach ty osobní mindráčky viď? Chtěl bys aspoň z poloviny vypadat jako on a nějak se nedaří. Rozčiluj se dál, když tě to baví. *15* *15*
    • Chtěla bys taky oteploucha? *1*
  • Tak jsem si dneska po delší době pouštěla záběry z Fantaghiro, kde se objevuje Nick a jsem z něj zas úplně hotová. On je prostě dokonalej. Pořád mě čímsi magicky přitahuje. Je to fakt zvláštní, jakoby stál vedle mě. Tak tomu se říká opravdu hodně velká přitažlivost. *15* *15* *14* *14* *14*
    • Jo jo přitažlivost zemská čili gravitace je fajn fyzikální přírodní zákon Daisy... *1*
    • Honíš si nad jeho obrázky svou kočku? *3*
      • Jdi se léčit uchyle!!!A nevotravuj!
    • Mám to stejně......ach božéééé :-D A to je mi dvacet a Fantaghiro běžela když mi bylo 5 :D
      • Pořád je ti pět - duševně. *3* *6*
        • Ty máš co říkat... :D

          To, jaký si člověk dává přezdívky vychází z jeho alter ega. Takže zde máme co do činění s homosexuálním člověkem a ještě k tomu dost duševně zaostalým, který má tak ubohý život, že svůj volný čas tráví psaním zoufalých nesmyslných narážek na holky, kterým se líbí chlap, což je, řekla bych, naprosto běžná věc :D

          Nevím, co jsi za člověka, ale chováš se divně... Radila bych ti vypnout počítač a jít dělat něco užitečnějšího, než tady ze sebe dělat blbce a léčit si komplexy pod teploušskou přezdívkou.

          Radši začni být pozitivní, běž na stránky svého oblíbeného herce/herečky a piš tam nějaké hezké věci.. Najdi si kamarády. A bude to dobrý, uvidíš :)
          • Zjevně netušíš, co je oteplouch, je to divný, protože to vymyslely stejně blbý ženský jako jseš třeba ty. *1* Se sexuální orientací to nemá nic společnýho. *5* A te´d kdo je vlastně ubohej, řekl bych že ty. Ženská která si není schopná najít chlapa a slintá nad někým khoho ani nezná... *15* Zamysli se nad sebou, jseš ubožačka, nejspíš bez kamarádů, šeredná jak noc a dělá si to maximálně sama sobě nad fotkama Nicka.. Pokračuj dál. *1*
            • Zlato, já nemám ponětí, co znamená oteplouch, protože jsem tohle slovo v životě neviděla a ani nepoužila. Jinak je mi 20, jsem modrooká blondýna, myslím, že docela ujdu... Mám už 4 roky skvělýho přítele :) Ale i kdybych byla šeredná a blbá, nedává ti to právo, se zde navážet do mě ani do ostatních holek. A když jsme u té ubohosti...proč jsi na stránce herce, kterej se ti nelíbí? Aby ses tady navážel do cizích lidí a skrz internet si zvyšoval ego? Moje představy o ubohosti jsou jasný a ty do nich perfektně zapadáš :-) Ať teď napíšeš cokoliv, nebudu na to už reagovat, protože můj čas si schovávám pro lidi, co za to stojí.....:-)
    • Nick je je...no jak by som to povedala velmi tajomný a to je ten hlavný dôvod a velký podiel na tom majú aj jeho prenikavé ladové oči *14*
      • Jojo, má oči jako nájemnej vrah, takový bezcitný.. *3*
      • To ano, on je prostě vyjímečný chlap.
        • Fakt? Čím? *1*
  • teraz som zistila že ten odkaz nejde načítať tak tu je ďalší to by malo ísť https://www.facebook.com/photo.php?fbid=316150985155675&set=a.309982502439190.62617.298329450271162&type=1&theater
    • Bože chraň, dobře že to nejde načíst. *5* *1*
    • Na této fotce není Nicholasovi moc vidět do obličeje, ale vyniká tam jeho krásná, vysoká postava. Je to prostě borec!!! Škoda jen, že se objevují jen jeho staré fotografie a nikdy není jeho nejnovější foto. Mám čím dál tím víc chuť se do té Austrálie vypravit sama, najít ho, pokecat si s ním a hlavně ho VYFOTIT!!!!! *14* *14* *15*
      • Haha Daisy, ty musíš bejt ale uslintaná u toho netu. *1* Dobře že mu do ksichtu není vidět a bože chraň aby ho někdo kdokoliv vyfotil a vyvěsil na net... *1* Krásná postava? Ta anorektická? *11* *2* *15*
      • Ja tiež ale bolo by to dosť komplikované.
  • Po dlhšej dobe sa zas objavila nejaká staršia fotka
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=316150985155675&set=a.309982502439190.62617.298329450271162&type=1&theater
    • Jojo a naštěstí to nejde ani načíst... *5* *1* *4*
  • Neviete niekto či budú dávať v nasledujucej dobe v televizii princezna a chuďas? Na internete to neviem nikde nájsť. Už velmi dlho som to nevidela a rada by som si to pozrela znova hlavne kôli spomienkam z detstva. *15*
    • Modlím se aby tuhle sra*ku nikdy nedávali... *1* *4* Tomu se nedá říkat ani herectví co tam ten přerostlej mameluk se špičatou bradou a prořídlejma dlouhejma vlasama předvádí... *7* *6* *1*
    • Tak to bohužel nevím. Já jsem to v programu zatím nezahlédla, ale pokud zahlédnu, tak to sem určitě napíšu. *3* *3* A budu taky koukat.
      • mohli by to dávať podla mna je to taká skôr velkonočná rozprávka. Teda aspon mám z nej taký pocit *1*
  • Kedže neni čo napísať aspon napíšem čo sa mi snívalo kedže sa mi snívalo o Nicholasovi. Ale je to len taký krátky zmysel nedávajúci sen. A bolo to takto snívalo sa mi že som stertla v jednej reštauráci jedného muža. Bola som tam so sestrami aj s mamou. Všimla som si že mi je nejaký povedomí. Pristúpila som k nemu a opítala som sa jak sa volá. Pozeral na mna a nič nepovedal. Na druhy den som sa dozvedela že v tej reštauráci bol Nicholas Rogers a to je vše *15*
    • Irino Irino ty jseš ale kebule slovenská vypitá... *1*
    • Tak snad se ten sen jednou stane skutečností. *4* I to se stává.
      • Ano - ve snu. Sni dál naivko... *1*
      • Tak to by bola paráda všetko je možné *15* ani neviem prečo sa mi to snívalo lebo v poslednom čase som na Nicholasa Rogersa vôbec nemyslela až by som povedala že zabudla tak mi ho ten sen aspon pripomenul *1*
  • Nick má narodeniny haa *15*
    • Tak ses z toho podělala , ha! *1* Kdo by to řek, že i Nick má narozky a já myslel, že je nějakej mutant ze zkumavky uměle "vypěstovanej" bůhví odkud. *1* *5*
  • Happy birthday, my dear Nick. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Jojo a hezkej zbytek života! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší