Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem poprvé viděla pohádku Princezna a chuďas, ve které Nick účinkoval. Sice jsem to viděla ve španělštině, ale děj jsem tak nějak pochopila. Celkově mě to ale docela zklamalo. Ten příběh není špatný, ale je to strašně dlouhý (vydržela jsem to do konce jen kvůli Nicholasovi). Za druhé mě docela zklamal režisér, který tam Nickovi přihodil jen nějakou vedlejší roli venkovského chlapce, který se pokouší o přízeň princezny. Nicholas je výrazný typ herce, který se hodí na hlavní role a pokud hraje jen něco vedlejšího, jako by to ani nebyl on. Mě tam přišel strašně nevýraznej. No a do třetice mě zklamala princezna, která si vybrala toho druhýho. Nejvíc se mi prostě líbil jako Tarabas, to mu fakt sedlo a pak v Pirátech.
    • No dobrý herec by mal vedieť zahrať všetko a je jedno či mu tá rola pristane alebo nepristane. Ja jeho výkon hodnotiť v tejto rozprávke nemôžem pretože som to videla dávno pradávno a skoro si už nepamätám čo tam bolo len také útržky. Čo viem že ako malá som ho v tejto rozprávke nemala rada nejako sa mi nepozdával pripadal mi strašne otravný a ja som vlastne vtedy ani nevedela že to je ten čo hral Tarabasa taký bol zmenený že som ho vôbec nespoznala :D aj aj keby som ho spoznala aj tak by sa mi zdal otravný *15* *15* i keď pekný *2* a kde si to našla rada by som si oživila v pamäti túto rozprávku
      • Našla jsem to na youtube. Tady je link, ale je to rozděleno do dvou částí:

        http://www.youtube.com/results?search_query=la+princesa+y+el+mendigo+pelicula+completa&sm=1
        • dakujem *4*
  • Mám dotaz - přijde mi naprosto nepochopitelné opěvování osobnosti, kterou osobně neznám, ale u druhých to (až na vzáscné výjimky) toleruji. Však co mě zaráží více je povrchní opěvování idolů, čtu tu jen samou chválu na jeho vzhled, v lepším případě na jeho práci. Jaký ten Nick vlastně je charakterem, zasluhuje si opravdu stavět na ten pověstný piedestal? Jaká je jeho povaha, povězte. *5*
    • inač v tomto s tebou súhlasím. Nicholas Rogers môže byť kludne namyslený arogantný chlap ale môže byť aj jeden z tých o ktorých môžeme povedať že je naozaj človek s velkým Č. Ktovie. Ja len viem že keď ho vidím tak si spomeniem na detské časi keď fičala v TV Fantaghiro s tajomným Tarabasom. je to akási nostalgia, spomienky na niečo pekné
    • PS: A omlouvám se za chybně napsané slovo "vzáscné" místo " vzácné".
      • Těžko vysvětlovat. Ano, jde tu o povrchnost. Máš pravdu. Ale podle mě naprosto přirozenou. Krása a charisma se opěvuje už od samých počátků lidské civilizace ;-) Bozi, sošky, bisty, portréty, o pár století později FILMY... a všichni nad krásou žasli, aniž by dotyčnou / dotyčného znali. My ho viděly ve filmu a prostě se nám zalíbil. Všichni si tu dokážeme připustit fakt, že potkat ho ve skutečnosti, dost pravděpodobně by přišlo zklamání. Ale tak co, jsme lidi, máme oči a smysl pro lidskou krásu a sex appeal. Osobnost je taky důležitá, ale u filmových herců, které v životě nepotkáme osobně, není tak podstatná.
  • Abychom se nebavili pořád jen o Nickovi, tak kromě něj se mi ve Fantaghiro hodně líbila i Brigitte Nielsen v roli Černé čarodějky a pak mě dost zaujal Zdeněk Jakub a Lenka Kubálková v rolích Paprska a Zábleska. Docela je obdivuju, jak byli malí a dost dobře zvládli scénář v angličtině.
    • Teda ne Zdeněk Jakub, ale Jakub Zdeněk, spletla jsem to.
    • tak presne týchto mám rada aj ja *15*
  • Eleanorka
    Tarabaaaas!! *14*
  • Tak jsem po delší době zavítala na tyto stránky. Irinko, koukla jsem se na tu fotku a jelikož jsem se italsky rok učila, tak se to pokusím nějak přeložit, i když mám jen základy z italštiny. Pokud mi z toho vzejde smysluplný článek, tak to sem napíšu.
    Jo je to docela škoda, že Nick se vytratil z veřejného života, ale já pořád věřím tomu, že se objeví. A taky mě těší, že má stále hodně fanynek, které sem občas zavítají a něco pěknýho napíšou. Je to hezký, že i po tolika letech na něho lidé nezapomněli. Fakt by se měl vrátit,aspoň kvůli nám fanynkám. Nick FOREVER.
  • ludia mám dalšiu takú staršiu doteraz nezverejnenú fotkú je to vlastne taký článok v novinách a k tomu jeho fotka. tu je to nech sa páči *3*
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=398566650247838&set=a.176101279161044.31270.176074312497074&type=1&theater
  • Je to Pan krasavec souhlasím holky s Vámi, nedá se nic dělat i mezi námi jsou netolerantní slepice,které se za každou cenu musí vyjadřovat k čemukoliv.Otepluch je totiž 100pro nějaká lesbička nebo kastrát,chlap by takové zoufalé řeči neměl.To jsem zapomněla dodat.
    I mě by fakt zajímalo co teď dělá, někdo by měl pátrat víc,já to hledala v němčině, ale tam moc populární není, chtělo by to někoho, kdo umí italsky, tam se prý nejvíce zdržoval a pořádně profiltrovat jejich stránky.
    Jinak připojuji palec nahoru - fakt čaroděj.
    *14*
    • Nick v současné době pracuje jako designér nábytku v Austrálii, je ženatý a má dítě (údajně syna, někde se vyskytují zprávy, že dceru) a snad se má dobře. Bohužel z veřejného života se ztratil, kluk jeden zlobivá. Je to škoda, mohl zůstat aspoň u toho modelingu.
  • Je to Pan krasavec souhlasím holky s Vámi, nedá se nic dělat i mezi námi jsou netolerantní slepice,které se za každou cenu musí vyjadřovat k čemukoliv.
    I mě by fakt zajímalo co teď dělá, někdo by měl pátrat víc,já to hledala v němčině, ale tam moc populární není, chtělo by to někoho, kdo umí italsky, tam se prý nejvíce zdržoval a pořádně profiltrovat jejich stránky.
    Jinak připojuji palec nahoru - fakt čaroděj.
    *14*
  • aooojte!uz som tu davno nebola a tak ma napadlo ze oceknem diskusiu o tomto nasom sexy fenomenovi =)vidim ze sa tu stale polemyzuje ako asi vyzera nick dnes a tak som trochu patrala a nasla som takuto vec:
    http://www.ivid.it/fotogallery/ismod_index.php?i_section=detail&i_categoria=3&i_id=136388

    co myslite nebude to jeho aktualna podoba?lebo tuto foto som na googli este nikdy predtym nevidela a zobrazila sa mi ked som zadala ze:Nicholas Rogers 2012/2013.vyzera tak trochu starsie aj vlasy ma kratsie,ja si myslim ze to nie je fotka z 90-tych rokov(akych ma na nete asi milion :D).aky mate na to nazor?
    • U téhle fotky jsem si taky myslela, že je aktuální, ale bohužel není. Současná Nickova podoba je zatím stále neznámá.
    • to neni jeho aktuálna podoba ta fotka má asi 12 rokov žial jeho aktuálny vzhľad nie je známy ale určite má v súčasnosti krátke vlasy
  • Ajaj ako pozerám strhla sa tu dosť silná výmena názorov. Baby netreba zbytočne reagovať na debilov ktorý nevedia čo majú robiť a komplexy zo svojho prázdneho a úbohého života si vybíjajú tým že na internete pod rúškom anonymity urážajú koho len môžu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší