Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som ho tiež nevidela vo filme, kde hral Ježiša a tuším ani pirátov nie :( Ale viem si predstaviť, ako mu rola Ježisa pristala :) Celkom dobre sa zas pamätám na Princeznú a žobráka. Tam bol Nicholas kladná postava a ak ma pamäť neklame, zahral to dosť dobre. Aj kladná postava mu hrozne sekla a páčil sa mi v nej rovnako veľmi, ako v magickej roli Tarabasa :) Veru škoda, že ďalej nič nenatáča, iste by sa zlepšoval, ako píšete baby...
    • Taky si myslím.....kdyby pokračoval, mohl z něj být dobrý herec a hrát ve známějších filmech. Jenom by mě zajímalo, co ho vedlo k tomu přerušit svoji hereckou i modelingovou kariéru, když to měl všechno tak dobře rozjeté. Možná toho měl plný zuby, toho veřejného života. Je to škoda, protože je opravdu pěkný a určitě si to uvědomuje on sám, takže by se mu nabídky jen hrnuly. Ale je fakt, že je někdy lepší v tom nejlepším přestat. A rodina je pro něj asi důležitější.
      • Tiez dost nad tym premyslam preco vlastne s tym sekol na mysel mi prichdza ako si uz spomenula ze uz mu ta popularita liezla na nervy a z toho usudzujem ze Nick je asi trochu hanblivy a tichy clovek i ked na to nevyzera no a druha naúpadlo ma ci Nick nejako vazne neochorel v tom case a jednoducho s tym musel prestat je to sice pochmurna uvaha ale aj to mohlo byt a v takom stave sa uz asi nechcel ukazovat pred svojimi fanusikmi asi im nechcel zniciť fantazie o tom aky je on nadherny. Choroba dokaze cloveka dost fyzicky zmenit.
        Ale nadalej mozeme len hadat preco asi skoncil. Ja stale dufam ze Nick zoberie tu rolu ktoru mu ponuka nejaka filmova spolocnost uz neviem nazov ale stale im neodpoveda. To je dost zle *9*
        • Já si taky myslím, že mu ta popularita asi začala vadit. Jsou lidi, kteří bez ní nemůžou žít a nikdy by se jí nevzdali a pak jsou tací, kterým to po čase začne lézt na nervy a seknou s tím. Ale tu roli by mohl vzít, to je fakt.
  • Na úplném konci 4.dílu Fantaghiro, když se Fiodor promění zpět na Romualda, je použita závěrečná scéna z 1.dílu, kdy se Romualdo přiblíží k Fantaghiro a políbí ji.
    • No to viem ved ked Kim Rossi Stuart nesuhlasil s natacanim tak nejako to vymyslet museli a vymysleli to celkom dobre
      • A prečo nesúhlasil??? O tom ani neviem :(
      • To je pravda, i když se tam v závěru objeví jeho postava, tak mu do obličeje není vidět.
  • Nicholasovo najnovšie "dielo"
    http://www.hfoc.com.au/Showroom/Solid-Teak-Slab-Coffee-Table-by-Nick-Rogers.aspx
    • zajímavé *4*
  • Zajímavost o filmíku The razor's edge - všimla jsem si, že herečka, která hraje zavražděnou dívku, se jmenuje Sarah Damichi a v titulkách hned pod jejím jménem je uvedeno ještě Harper Damichi, z čehož usuzuji, že to dítě bude možná její vlastní.
    • Tak to mas palec hore ze si vsimas takych detailov ani nenapadlo sa pozriet na konecne titulky je to viack 100% iste ze to je urcite jej dieta i ked je divne ze aj meno uplne maleho decka davaju do tituliek
  • Ako hovorim v tom filme o Jezisovi bol naozaj dobry aj mu ta rola velmi sadla celkovo sa aj na jezisa podoba a mal tam take starostlive oci skoda ze si nevidela
    • Taky je mi líto, že jsem to neviděla, snad budu mít někdy štěstí a uvidím to. Viděla jsem jenom pár fotek z toho filmu a Nick se mi v roli Ježíše líbil, taky si myslím, že se na tu roli hodil a věřím, že to je pěkný film.
  • Je škoda, že Nick nepokračoval v herecké kariéře dál, určitě by se vypracoval i na lepší role, bohužel hrál jenom v béčkových filmech a ne v žádném trháku. Mohl by aspoň pokračovat dál v modelingu, věřím tomu, že figuru má stále dobrou a jako model by nebyl lidem tak moc na očích jako herec..
  • Já si taky myslím, že Nick nebyl excelentní herec, byl takový průměrný, ale jeho výhoda oproti mnohým je ta, že stačilo jenom pár filmových roliček a spousta lidí si ho díky jeho impozantnímu a charismatickému zjevu ihned zapamatovala, myslím, že kdyby nebyl tak okouzlující, tak by si na něj dnes už ani nikdo nevzpomněl. Krása dělá divy!! Je pravda, že jeho nejlepší výkon byl asi v Pirátech, já to ale nemohu moc hodnotit, protože jsem Nicholase viděla jenom ve Fantaghiro a v Pirátech, Princeznu a chuďase jsem neviděla nikdy, taktéž Maria, figlia del suo figlio a o tom filmíku The razor's edge nemůže ani být moc řeč, protože to bylo strašně krátké, i když ty bojové scény zvládl Nicholas hodně dobře.
    Ještě jsem se tě chtěla zeptat Irinko, kde jsi viděla ten film Maria? Já jsem to hledala a nikde nenašla. Zato jsem na youtube našla celý film Laura non ce v kuse,ale je to v italštině:

    http://www.youtube.com/watch?v=AZ6lrqK2aA4
    • Videla som to asi pred dvoma rokmi v slovenskej televizi to bolo pravdepodobne cez velkonocne sviatky lebo vtedy take nabozenske filmy davaju a len nahodou som si to pozrela ked som prepinala kanaly a zrazu ta zbadam nejakeho povedomeho cloveka ale na internete neviem kde by sa to dalo zohnat ak sa vobec da ale na youtube urcite nieco najdes a ak ano bude to urcite v inom jazyku neviem co ti mam poradit
      • díky, mrknu na youtube, snad tam něco najdu *3*
  • Teraz ma napadlo nieco nove takze skusme sa na Nicholasa pozriet realnejsie stale tu piseme o tom aky je krasny a uzastny ale myslim si ze by sme mali hovorit aj o jeho hereckych vykonoch. Takze takto Nicholas je fesak a to vieme ale nemozeme klamat samich seba Nick nepatri medzi skvelych hercov ja si myslim ze je skor priemerny herec je lepsi model a designer nabytkov. Jeho vykon vo Fantaghiro bol ako hovorim priemerny ale to vlastne ani nikomu neprekaza a ani to nevadi lebo je ocarujuci jeho problem v hrani je ten ze ma stale ten isty vyraz v tvari a herec by mal s menit tvare predsa prostrednictvom nej sa vyjadruju emocie co mi u Nickovi chybalo ale myslim si ze ako Zly carodej bol ta najlepsia volba to sa musi nechat. Princezna a chudas ten film som videla uz riadne davno a ani si uz vlastne nepamätam co tam bolo len okrajovo.
    Co sa tyka Piratov tam bol jeho vykon lepsi ako vo Fantaghiro.
    Laura non c'è ten film som nevidela len tae ustrzky na youtube ale velmi rada by som si ho pozrela Nickov vykon nemozem hodnotit
    Maria, figlia del suo figlio film kde hral Jezisa Krista bol v nom najdoverihodnejsi toto bol podla mna jeho najlepsi vykon no a Razor's Edge myslim si ze to ani nie je film ako taky ale je to len tak mini filmik v ktorm Nick nepovedal ani pol slova a to je skoda i ked scena kde drzal dieta v rukach bolo to najlepsie z celeho filmu a v Nickovi bola naozaj emocia ktoru som chcela vidiet ale moc by som tento film nehodnotila. Tak toto je moh pohlad ne herectvo tie filmy su naozaj pekne clovek si pri nich odychne. A dospela som k tom ze z Nicholasa by mohol byt skvely herec keby pokracoval lebo cim bol starsi tym to bolo lepsie ale Nick si aj tak zasluzi uznanie aspon male za to ake emocie dokazal vyvolat u ludi svojimi postavami a za to ze dokazal nieco co iny znamy ludia len s tazkostou urobia a to rozlucit sa so svetom soubiznusu a zit si svoj vlastny svet *4* vv
  • Další věc, která by mě hoooodně zajímala- pokud Nick má dceru a ne syna, tak bych chtěla vědět, jak vypadá. Pokud má syna a je mu podobný, tak jeho obličej by se dal nějak odvodit od Nicholase, ale pokud má dceru a jestli mu je podobná, tak tam mi to nejde už tak dobře, přece jenom je to holka a geny po Nickovi si v jejím obličeji nedovedu moc dobře představit. Já vím, je to blbost, ale přemýšlím nad tím. *4*
    • a ja som nad tym rozmyslala a podla mna ci je to dcera alebo syn je to urcite krasne decko ako Nicholas ale to este zavisi aj od matky ktora mozno pekna neni a vzhlad zdedil/a po nej. A este dost casto rozmylam aj nad tym jako by vyzeral Nicholas s kartkymi vlasmi ja si myslim ze by mu to pristalo aj tak si myslim ze uz dlhe vlasy nema ale predsa len tie dlhe vlasy na nom maju iste kuzlo a asi by sa cast kuzla stratila keby ich mal kratke
    • Tiež ma to už napadlo a vymýšlala som si, ako asi budú vyzerať tie deti :) Ale možné je i to, že naopak, nejak pekné nebudú, i ked otec je fešák...
  • musim ta opravit daisy Nicholasa pozyvali na diskoteky pocas natacania filmu princezna a chudas a chcem tym ndaviazat aj na to com tu chcela napisat prezerala som si inu diskusiu o Nicholasovi ale to uz davnejsie a som si na to spomenula ze jedna baba tam pisala ze jej starsia sestra ma s nim fotku na Orave z natacania Princezna a Chudas
    • Jo pravda, Fantaghiro se na Slovensku vlastně nenatáčela (nevím to jistě),ale u nás v ČR ano. Tak to se ta holčina má, přece jenom fotkou s Nicholasem se nemůže pochlubit každý.:-DD Já si vůbec nedovedu představit, jak bych reagovala, kdyby Nick stál přede mnou, asi bych nebyla schopná normálního slova. Vážně si to nedovedu představit. *15*
      • ale ja si to aj viem predstavit *15* divny pocit by som mala hlavne z toho ze Nick je tak starsne vysoky *1*
        • To je pravda, je vysoký hodně moc, no já měřím asi 170 cm a kdybych si vzala vysoké boty, tak by ten rozdíl nebyl zas tak moc velký, takže by se to snad nějak dalo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit