Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inac som tak rozmyslala ze dokedy nam vydrzi to pisanie lebo raz sa napady co napisat minu a co potom ale dufam ze aspon do 1000 komentarov *15*
    • To je pravda, bohužel žádné novinky o Nickovi nejsou, ale snad se to změní, snad si to Nick ještě rozmyslí a udělá nám tu radost a ukáže se v celé své kráse. Trpělivost růže přináší. *3*
  • A na Nickovi se mi taky hodně líbí, že je dost vysoký. Já jsem holt magor do vysokých chlapů a myslím si, že chlap by vedle holky měl budit dojem ochránce, což by Nicholas určitě splnil. Prostě Nick má zatím jenom samá pozitiva. *5*
  • Luka Venantini co ja viem on mi je nesympaticky i ked v mladosti tiez nebol nejaky extra skaredy ale vyzera jak taky slizak *15* a teraz vyzera straaaasne.

    Mozno Nicholas bol v mladosti namysleny ani by som sa mu necudovala taky fesak urcite si svoju krasu uvedomoval ale jasneze moze byt aj ze nie tak ale ked bol k tomu este aj model tak s velkou pravdepodobnostou bol namysleny a mozno aj veeelmi, ale ludia sa casom menia a to dokazuje aj to ze odisiel zo showbiznusi vzdal sa prace modela a aj herca to uz o niecom hovori ze Nicholas namysleny urcite nie je to by sa este doteraz predsa predvadzal pred objektivom kamery
    • Taky jsem přemýšlela nad tím, jestli byl dříve namyšlený nebo ne, ale to se asi už nedozvíme. Když natáčel Fantaghiro na Slovensku a všichni ho zvali na diskotéky, tak bych odhadovala, že asi moc namyšlený nebyl, kdyby byl, tak by se s ním asi nikdo moc nebavil a podle toho,co jsem četla na jeho fcb si myslím, že byl a je mezi lidmi a přáteli asi dost oblíbený. Takže já si myslím, že povahově byl, je a asi i bude v pohodě. Je to idální chlap: pěkná povaha+ krásná tvář = závidím jeho manželce *15*
      • To kto by ne ale dovie ci je stale taky fesacisko vies cas je nemilosrdny k ludskemu vzhladu *2* ja pevne dufam ze Nicholasa nezasiahol az prilis a z niektorych vipovedi ludi ktory ziju v Australi a stretavaju ho na ulici by clovek usudil ze Nikc je stale fesak. Hovoria ze je stale pekny a ze sa ani tak moc nezmenil za to niektori dotycny ludia myslim dvaja tu na tejto diskusi asi pred rokom videli jeho fotku co podla mna nemohli vidiet kde vyhlasuju ze Nick vyzera hrozne takze skor budem verit tym vypovediam ludi ktory ziju v australi a maju moznost Nicka zahliadnut ako keby som mala verit tym ktory tam neziju a videli nejaku jeho fotku dnesnej podoby na internete ktora v skutocnosti neexstuje pretoze ja uz som hladala naozaj vsade a stalo ma to vela premarneneho casu museli vidiet ineho chlapa pretoze Nicholasov Rogersov je nas svete straaasne vela
        • Já si taky myslím, že nikdo nemohl vidět jeho současnou podobu, protože to nejde nikde sehnat. Možná si ho spletli s někým jiným. Nick se určitě od dob princezny Fantaghiro změnil, čas je neúprosný, ale v roce 2005, kdy naposledy zveřejnil svoji podobu, vypadal docela obstojně, takže se domnívám, že by to mohl být stále frajer. Jenže to jsou jenom spekulace, ale fakt se divím tomu, že ho ještě nikdo nevyfotil a neposlal jeho aktuální foto do světa, nechce se mi věřit tomu, že ho v Austrálii pokládají za úplně obyčejného člověka, přece jenom je to herec a v modelingu se vypracoval také dost daleko, dokázal toho docela dost a na jeho minulost tam určitě nikdo nezapomněl, takže je to vážně zvláštní, že se žádnému novináři nepodařilo ho na ulici vyfotit. No, je to škoda......Tak snad se možná někdy dočkáme. *5*
          • presne to iste napadlo aj mna tak napr. ja by som nemohla chodit len tak okolo nejakeho kedysi slávneho a známeho cloveka a tvárit sa ako keby nikdy slávny nebol. Asi nikdo nema odvahu ho odfotit predsa len ma urcite susedov a podla mna nie je tazke aspon z okna alebo balkona odfotit toho druheho na dvore teda neviem kde Nicholas presne byva a jak to tam maju s tymi domami ale musi sa uznat svoje sukromie si velmi dobre strazi ked neviem ani presne pohlavie jeho dietata lebo niekde pisu ze je to syn a niekde ze dcera
            • Je to zvláštní, že ho ještě nikdo nevyfotil. Buď jsou k němu všichni ohleduplní a respektují jeho soukromí anebo mě taky napadlo, že Nick to mohl svým sousedům a kamarádům zakázat, aby ho fotili a fotky posílali do novin. Kdoví, možné je všechno, ale je divné, že za ty roky neexistuje ani jediná fotečka z jeho soukromí, ani náznak jeho aktuální podoby.....
    • Koukám, že ten Luka Venantini hrál toho piráta v 5. díle Fantaghiro... docela ujde, ale Nicholas se konkurence bát nemusí, na něj hned tak někdo nemá. *15*
  • Nicholas ma takú tvár, že sa ani nemusí veľmi snažiť a výzor diablika je na svete :)Ale aj dobre spravil, že sa odmlčal, v záujme seba a svojej rodiny. Mnohým už médiá pokazili životy.
    Inak by som si ani nepomyslela, že existuje nejaká diskusia na tému o tomto sexošovi! :) Ináč sa on nedá nazvať :) Som preto poriadne prekvapená :)
    Ale zas dosť mi je ľúto, že pravdepodobne asi nebudeme mať veľmi o čom písať, kedže ďaľšie informácie sa ku nám o hercovi nedostávajú :( Už potom len pekné fotky obzerať *14*
    A k Romualdovi - nemyslím si, že označenie suchár k nemu ide. Ved hral len takú postavu a charakter, aký mu bol predpísaný... Hrozne sa mi páčili chvíle ako malej, ked sa už išli pobozkať s Fanthagiro, a jeho oči... Hm, boli také nezabudnuteľné :))) Ale aj Fanthagiro mala veľmi pekný pohľad :) Prečo takú peknú rozprávku, s pekným posolstvom a hodnotnú nenatáčali dalej? *13*
    • No fakt Romualdo tiez nebol na zahodenie tiez to bol fesak ele Nicholas mal v sebe nieco tajomne a zaujimave co ma nanom pritehuje.
      Inac Kim Rossi Stuart je celkom uznavany herec sice ho cas zmenil ale vyzera podla mna vyborne a Alessandra je tiez zachovala
      http://www.zimbio.com/photos/Kim+Rossi+Stuart/Vallanzasca+Photocall+67th+Venice+Film+Festival/iSdIAK7bzYE

      http://www.pikosky.sk/2012/01/04/tarabas-tarabas-s-tebou-aj-druhy-raz/alessandra_martines_reference/
      Neviem ci to viete ale alesandra je tehotna a ma naozaj mladeho priatel s ktorym to dieta caka
      • Kim Rossi ujde, není to špatnej chlap, ale je na něm už vidět,že má svoje léta. Jako Romualdovi mu to slušelo, ale na Tarabase prostě nemá, nemá to kouzlo a to charisma, Nicholas má krásnou a zajímavou tvář, ten ďábelský výraz mu dodává to neodolatelné charisma, které nemá snad žádný chlap. A Alessandra vypadá výborně, pořád má ten roztomilý a rošťácký úsměv, na Fantaghiro se hodila moc dobře.
        • Tak ale vies nevieme ci aj na Nicholasovi nenechal cas stopu. V roku 2005 kedy bola naposledy znama jeho podoba tam nebola moc velka zmena vlastne mozno ani ziadna keby bol upraveny a nebol by tak zarasteny ale urcite som aspon jednu vrasku na neom videla a co som si vsimla bola jazva ktoru ma nad obocim presne na tom istom mieste a uplne rovnakeho tvaru ako vo Fantaghiro ked Smeralda do neho ako orla vystrelila kamienok asi sa naozja zranil pocas natacania
          • Tak té jizvy jsem si nevšimla, na to se budu muset podívat. *5*
            • Ja som si tú jazvu všimla, bolo ju vidieť tuším len z profilu. Ale ho neukrátila o ten šmrc, čo má :)
              Pozerala som aj Kima Rossiho na internete, myslím si, že vyzerá výborne

              *3* A mám dojem, že sa skoro vôbec nezmenil. Stále je to riadny sympaťák a aký usmievavý :)
              Chcela by som vedieť, že ked bol Nicholas taký krásavec, či nebol nejak namyslený. Lebo popravde dievčatá, z mnohých fešákov, ked som vycítila, ako so o sebe veľa myslia, kedže vyzerajú dobre, tak ma to strašne odpudzovalo. Ale ten náš Nicholas, akoby zas vypadol z bežného rámca a zdá sa mi, akoby bol aj v tom iný *14*
              A aj ten herec Luka Venantini (v dnešnej časti) ako Aries vyzeral k svetu :) Čo poviete? *3*
        • myslim ze mu moze konkurovat len Johnny Depp no musela som ho spomenut lebo ho zboznujem uz par rokov ale najprv bol Tarabas *15*
    • Ještě snad není všem dnům konec a tak můžeme doufat,že se Nick objeví. Přece jenom naděje umírá až poslední.
  • Neviem ci poznate tuto seriu fotiek od fotografa Adama Watsona ale ako viem neboli este zverejnene i ked dalsia seria tychto fotiek bolo znama uz predtym. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=315223858582118&set=a.179221122182393.31854.176074312497074&type=1&theater
    Dozvedela som sa ze tento fotograf chce prave tieto Nicholasove fotografie predat za velke peniaze. Myslim si ze aj zasluzene aj z toho dovodu ze sa zo sveta showbiznisu vyparil a taky su predsa najziadanejsi niektory ludia co si ho este pamätaju si myslim ze by boli ochotny zaplatit hoci aj velku sumu a samozrejme bohatym to robit problem nebude
    • Tyhle fotky taky znám a Nicholas je na nich zatraceně sexy jako na všech fotkách. *3*
    • Tie fotky sú veľmi pekné :) Nuž, ked je pekný model i fotky vyzerajú krásne a zaujímavo *3*
  • Tak jsem si teď pročítala ten článek Pikosky.sk a ta dotyčná tam píše, že se mu narodila dcera a ne syn. Tak mě napadá, že třeba opravdu má dceru a ne syna, aby byl víc maskovaný a víc chráněn před novináři. Kdoví, třeba řekl naschvál, že má syna, aby ho na ulici nikdo nepoznal a aby mu dali všichni pokoj. Kdoví......
  • Jsem strašně moc ráda, že se tahle diskuze trochu rozhýbala a že sem fanynky chodí a můžeme se o Nicholasovi bavit. To je snad jediná diskuze o Nickovi, která trochu žije. Mluvíte mi z duše, Nick je prostě jednička, borec, krasavec, prostě nááádhera. Abych řekla pravdu, dřív se mi taky víc líbil Romualdo, z Tarabase jsem měla dost strach hlavně v tom díle, kde nechal unést ty děti do svého království a zavřel je do klece. Tenkrát u mě vítězil strach. Ale letos po dlouhé době jsem viděla Fantaghiro znova a Nicholas mě doslova očaroval, málem bych na něj úplně zapomněla a díky tomu,že to znovu dávali v TV jsem si uvědomila, jaký to je krásný a tajemný chlap a teď už můžu říct, že se mi Tarabas líbí daleko víc než Romualdo, z Tarabase vyzařuje kouzlo, vášeň, láska....Taky si nedovedu představit, že by Tarabase hrál někdo jiný, Nick se pro tuto roli hodí víc než dobře. A taky doufám, že brzy uvidím tu pohádku Princezna a chuďas, nikdy jsem ji neviděla a asi jsem o dost přišla. A v Pirátech byl taky k sežrání.
    Nedávno se mi o Nickovi taky zdál sen a bylo to v době, kdy jsem zjistila, že hrál v tom klipu Larsen od zpěvačky Zazie, tam na mě tak zapůsobil, že hormony udělaly svoje.... *15* *15* *15*
    • Tak to si but ista ze len na tejto diskusi to zije. I ked niekedy je aj taka väcsia prestavka pretoze obcas nemam co napisat *15*
  • Fúha, tak nečakala som tu takúto diskusiu *1* Ale som rada, že nie som jediná taká obdivovateľka tohto krásneho herca. Ked som bola malá, hrozne sa mi páčil Romualdo, niečim ma veľmi priťahoval. Ale v skutočnosti, celá rozprávka sa mi páči aj teraz, je v nej niečo nezabudnuteľné a krásne! Ked som ale povyrástla no a najmä teraz, tak si uvedomujem, aký bol Tarabas krásny *14* Veľmi dobre sa hodil na čarodejníka, ale kto by to bol povedal, že vyberú takého krásavca? :) Dokonale sa tam hodil, neviem si predstaviť, že by jeho rolu hral niekto iný... Som veľmi rada, že teraz to dávali na Stv1 no a najmä ma tešili tie časti s Tarabasom :) Veľká škoda, že nenakrútili daľšie časti, tá rozprávka je krásna :)
    A milé dámy, ešte aby som nezabudla, tak tento týždeň ma tak uchvátil Nicolas, že sa mi s ním dokonca snívalo! *14* A nebol by to on, keby ešte aj v mojom sne nebol ten záhadný, krásny muž :) Skutočne málokedy ma uchváti nejaký herec, na hercov som neletela ani v puberte, ale Nicholas je tak nezabudnuteľný svojim výzorom a vyžarovaním, že mňa to tiež neobišlo *3*
    Pripájam sa tiež k tomu, že mi vadí, že sa nedá o ňom viac dozvedieť. Skôr by ma zaujímalo, aký vlastne je, tento magický a krásny muž. Hm, ale jeho žienka musela mať veľkú radosť z toľkej krásy u nich doma :)
    A ešte aby som nezabudla, aj v Princeznej a chudasovi, neviem ako to narýchlo preložiť do slovenčiny *1*, tak bol skvelý. Uloha toho dobráka a s blond vlasmy mu strašne, strašne pristala! Bolo by skvelé ho vidieť ešte v nejakom dobrom filme...
    • Konecne sa zapojil aj niekto iny inac film princezna a chudas bol natoceny aj na slovensku a bolo to na Orave. Nicholas povedal ze kazdy ho vtedy pozival na dikoteky a stale mu do hotela chodili rozne kytice od fanusikov. Co sa tyka toho aky je clovek to presne neviem ale jeho priatelia este z filmovej brandze o nom hovoria ze je to vyborny a milujuci otec a taktiez je velmi skromy zije jednoduchy zivot so svojou rodinou v Australi.
      Mne sa Tarabas pacil hned od zaciatku aj ked som bolo mala ale aj som sa ho velmi bala ked sa premenil na toho vlkolaka vlastne ani neviem ci to bol vlkolak ale vtedy som si myslela ze uz horsia obluda nemoze byt pamätam si ze ked som to videla prvy krat rozplakala som sa *15*
      • Tak to som nevedela, že natáčali i u nás na SR :)) Krásne! :) Ale tak to som bola ešte na druhom stupni základnej školy, ked to tuším dávali v tv. Ani sa nečudujem, že mu posielali kytice a pozývali ho von, pretože Nicolas pôsobí veľmi príjemne, no a to nehovorím, akým dojmom namňa zapôsobila tá jeho kladná postava v Princeznej a žobrákovi. Bola som malá, a ako som to už vtedy vnímala *14*. Páči sa mi, ked známy človek zostáva skromným aj nadalej, ako náš Nicolas :).
        Podobne som bola na tom tiež, ked sa premenil na obludu. Som sa bála, ale ukrutne. Ktovie, čo k nemu ako k takému krásavcovi cítila v skutočnosti Fanthagiro :))
        Irina, dnes som našla aj článoček o našom Tarabasovi zo včerajška :) Je k nemu dosť komentárov a je vidieť, že ten zalámal s nejedným ženským srdcom na Slovensku :) Len škoda, že aj tam je tých informácií hrozne máličko :(
        http://www.pikosky.sk/2012/01/04/tarabas-tarabas-s-tebou-aj-druhy-raz/
  • Dopozerala som Fantaghiro 4 a uz som aj zabudla jaka je to neuveritelna sprostost prve tri castu su skvele je to jednoducho taka odichovka ale 4 je hnus a o 5 casti ani hovorit radsej nebudem. Sice nadavam na film kde je Nicholas ale aj tak si to ten film zasluzi. Nema to hlavu ani pätu stale sa to tam toci okolo toho isteho jak Fantaghiro miluje Romualda a nikdy nijakeho ineho muza nebude milovat pritom vsetko to bolo len klamstvo pretoze v 5 uz flirtuje s piratom tak som tak nad tym rozmyslala ze mohla zostat rovno s tarabasom. Dalsi nezmysel je taky ze jak moze byt Azia hned za rohom obycajneho europskeho lesa. Postavy stratili svoj vyznam. Xelesia je zrazu milujuca mamicka a z Tarabasa sa stal az prilis dobry clovek co mu nepristane a chodi za Fantaghirou jak taky psik jaj strasne uplne stratil tarabas svoju podstatu a aj svoju krasu. Krasu pretoze v 4 casti je tak straaaasen umeli az som sa na neho nemohla pozerat v tretej casti je prirodzeny a naozaj nadherny ale co s nim porobili v 4casti maskeri tak to je az hriech. Linka ktora zakriva jeho nadherne oci kilo make-upu, domalovane obocie fuzy tiez a az prilis ulizane a vyrovnane vlasy. Strach a hroza vyzeral tam jak zenska co hra na chlapa dufam ze si zmenu vyzoru Tarabasa vsimli aj iny
    • Ten 5.díl je naprosto o ničem, úplně popírá všechny předchozí díly. Tenhle díl jsem celý neviděla, jenom pár ukázek a vím, že Fantaghiro nakonec skončí v náruči nějakého piráta, což se úplně vymyká předchozím dílům, kdy pořád prohlašovala, jak miluje Romualda a že Tarabase by nikdy milovat nemohla. To si rovnou mohla začít něco s Tarabasem. Lamberto Bava si prý uvědomuje, že ten 5.díl je k ničemu, tak se prý rozhodl natočit ještě 6.díl, kde by měl opět hrát Nicholas (v 5.díle nehrál) a ten nepovedený děj zase napravit, ale zatím jsem neslyšela nic o tom, kdy se bude natáčet, jestli se vůbec bude natáčet. Kéž by se Nicholas rozhodl vylézt z úkrytu a natočit aspoň něco.
      • O tej 6 časti sa hovorilo myslim uz pred rokom a mozno aj dlhsie a stale nic vies ci to neboli len slova mam sice informaciu ze Nicholas Rogers a Alessandra Martines (Fantaghiro) suhlasili ale zatial nemozeme na 100% vediet ci je to pravda a co ak Kim Rossi Stuart (Romualdo) sa rozhodne nevratit sa s tym filmom uz predsa nic neurobia. S tarabasom by ju dokopy nemohli dat pretoze stale by to nebolo odcinenie toho co bolo v 5 casti fantaghiro ma byt s Romualdom a tak by to malo aj cele skoncit ak chcu aby to bol ten spravny koniec i ked vzdy som chcela aby fantaghiro bola s tarabasom a podla mojho nazoru sa k sebe aj viacej hodia a je medzi nimi väcsia chemia takze neviem jedine zeby sa rozhodli natocit 6 diel s uplne inymi hercami co ale podla mna vobec neprichdza do uvahy ale Fantaghiro si zasluzi dostojny a spravny koniec. NIkdy to tomu reziserovi neodpustim jak dokazal nieco take urobit a podla mna nebol vtedy pri zmysloch *15* . Tretou castou sa to malo cele skoncit ale zakladnou ludskou vlastnostou je chamtivost ludia chcu vzdy viac a niekedy sa chciet viac neoplati a to hlavne v tomto pripade. Kbey to nedohnojil tou 4 castou a hlavne 5 tak by to bola naozaj pekna trilogia skoda ze jej caro sa 4 straca. Kim Rosi Stuart vedel preco nesuhlasil pokracovat v 4 casti asi jediny z nich mal rozum. *13*
        • 4. cast som nikdy nevidela celu (bud som to zapla neskoro alebo proste vzdy do toho nieco prislo...) az teraz a mne sa to hrozne pacilo (ani nemusite hadat kvoli komu:-D)
          dokonca aj Angelika, ktoru som nikdy nemala rada (hlavne preto lebo Tarabas s nou ostal na konci na miesto Fataghiro) bola dobra - jej pristup nemal chybu - asi ako: hm... pocula som, ze v lese zije hrozny, mocny carodejnik s krasnymi ocami - toho si vezmem:D a Tarabasov vyraz ked vsetkym vojakom naokolo oznamila, ze jej to jej snubenec.... proste to fakt nemalo chybu:D take krasne, klasicke WTF :D
          jasne ti aziati ma tam trochu prekvapili ale celkovo to bolo pekne, mali velmi pekne dialogy napr. ked Fantaghiro a Tarabas sa bavili o laske a priatelstve, alebo Cierne kralovna (Vykonaj dobro a znicis si zivot:D) alebo Darken Angelike - Tvoja laska dokaze nenavidiet, ci ked sa Tarabas bil s Darkenom (Co tym chces povedat? Ze zlo ma len jednu tvar a ta je moja?) a myslim ze Romualdovu lasku som tak nejak ozaj pochopila az tu (co je trochu ironicke kedze tu ani vlastne Romualdo nebol) - ked ako Fiodor vravel Tarabasovi aby sa postaral o Fantaghiro... dojemne... a bolo to hrozne smutne... ja viem ze to mal byt asi stastny koniec aj pre Tarabasa ale zlomilo mi to srdce ked na konci povedal ze bude Angeliku milovat silou vole... on je tak straaasne tragicka postava *13* chcela som aby bol s Fantaghiro...

          ale ta scena v jazere... ludia... ja fakt upodozrievam toho rezisera, ze ratal s tym, ze fanusicky trochu povyrastu a znova sa k tymto filmom vratia a preto hodil Romualda aj Tarabasa do jazera *1* *14* *1*

          viem, ze tu vela ludi spomina tu 6. cast a ze ma byt aj s Nickom a Alessandrou (to by bolo uplne skvele, asi by som to ani od radosti neprezila *1*) ale mohol by niekto hodit link odkial to maju? Diky

          Mimochodom uplne nadherne, ze som nasla diskusiu o Nickovi, ktora este ako tak zije:)
  • zaujmalo by ma preco je tu toho tak malo to cakaju kym zomrie potom napisu nejakych par viet??...
    neviem ci je zenaty a to ma stve najviac....
    *16* *16*
    • je zenaty a ma 5 rocne dieta hej asi tak napisu o nom az ked zomrie smutne ale je to tak a on uz nie je celebrita ani hviezda tak naco by o nom pisali
    • Nick je ženatý a má 5tiletého syna. Informací o něm je strašně málo, protože ze světa herectví a modelingu prakticky úplně zmizel a žije životem obyčejného člověka. Snad nejvíc info najdeš na facebooku "finding Nicholas Rogers", je tam spousta fotek,bohužel všechny fotky jsou minim. 13 let staré. Aktuální podoba Nicholase je momentálně nedostupná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit