Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy new year Nicholas *14* *4* *5*
  • No a zo sveta internetu zmizla stranka O Nicholasovi (Nicholas Rogers org.) uz asi posledna svojho druhu uz dlhe roky ta stranka stala a nic nove tam dosial nepribudlo no alespon na fb jedna uzasna stranka o Nickovi je a je ich este viacej tak dufam ze tie tiez nezmiznu ako zmisol Nicholas sam. Stale mi nejde do hlavy jak sa dnesna podoba jedneho kedysi slavneho cloveka moze tak ututlat to som este nevidela jak sa mu moze darit svoju tvar schovavat pred okolitym svetom co v Australi nie su paparazzi? Alebo su a pochopili ze Nicholas uz nie medialne znama osoba ze je to len obycajny clovek ktory sa zivi naozaj pracou a jeho slava i ked nie bola velka a nedala sa vyrovnat slavou hollywoodskych hercov ale za to to bola hviezda aspon taka mala iba v styroch ci piatich filmoch lebo to asi nebolo to co by ho robilo stastnym a mozno preto sa asi s najväcsou pravdepodobnostou ani nehodla vratit ked sa mu zije dobre tak ako sa mu zije. No priatelia mozno sa budeme zmierit s tym ze uz ho viacej neuvidime a mozno su to len moje ponure myslienky dnesneho dna ved kto vie kde ho mozno raz uvidime nadej predsa umiera posledna *1* *2*
    • Moje řeč, ale je fakt,že na té stránce o něm nic nového nebylo, ta stránka byla celkem k ničemu, tak doufejme, že se Nick jednoho dne objeví a že bude mít novou stránku, že se jednou dozvíme, jak vůbec vypadá. Já si myslím, že díky tomu, že se Nick tak stáhnul ze světa šoubyznysu, se o něm už tak moc neví, tudíž ho ani nikdo nefotí. Přece jenom svoji největší slávu prožíval v 90. letech, tudíž ta nejmladší generace o něm ani neví. Je to škoda, ale neházejme flintu do žita, něco mi říká, že se Nick ještě objeví, přece jenom má spousty fanynek, tak snad si dá říct a vyleze z úkrytu. *3*
      • hej podaj by ale pokym budu davat Fantaghiro tak na neho nezabudne ani mlada generacia. Ale by som sa potesila keby davali princeznu a chudasa uz som to dlho nikde nevidela naposledy som to videla asi ked som mala 10 rokov a to ma vtedy nenapadlo ze ten blondavy je Tarabas z Fantaghiro to iste s ami stalo pri pozerani Piratov tiez som si neuvedomila ze je to Nicholas az po case o niekolko rokov som zistila ze to bol stale ten isty herec asi je to tym ze male deti moc nerozlisuju podbu ludi a tak som si to ako mala neuvedomila az teraz som zistila ze som vlastne vyrastala na filmoch kde bol on. On je moje dectvo preto tak strasne chcem aby sa neikde ukazal *5*
        • Já jsem třeba Princeznu a chuďase nikdy neviděla. Nemůžu to nikde sehnat a mrzí mě to. Na youtube to je jenom ve španělštině. Piráty jsem viděla letos poprvé. Fantaghiro znám také z dob dětství,ale tenkrát jsem měla z Tarabase docela nahnáno, až po nějaké době jsem si uvědomila, že je to nádherný chlap.:-DD Taky doufám, že Princeznu a chuďase budou zase brzo dávat.
  • dalsia nova fotka i ked stara https://www.facebook.com/photo.php?fbid=313751632062674&set=a.176101922494313.31271.176074312497074&type=1&theater
    ale prosim nezverejnujte tie fotky je tam vodoznak a tomu co ta stranka o Nickovi na fb patri musi davat vela do toho aby hladal fotky ktore neboli zverejnene dakujem za pochopenie *4*
    • supeeeeer,díky moc. *4*
  • Podle dostupných informací na jeho fcb se Nickův otec jmenuje Ken a matka Yvonne, jeho nejstarší bratr se narodil v roce 1968 a ten nejmladší v roce 1984, jestli to je teda vážně pravda.
    • Ano je to pravda
  • Holkyyyyyyyyyyy, našla jsem jeden videoclip s Nicholasem,já nevím, možná to už znáte, ale já jsem to dnes viděla poprvé. Účinkoval v klipu zpěvačky Zazie, píseň se jmenuje Larsen a nutno podotknout, že Nicholas je tam žhavější než uhlí. Prostě krásnej diblík k nakousnutí. *14* *14*
    http://www.youtube.com/watch?v=ZnpAsGgx9PY
    • hej to videou som uz videla sak ako vzdy je uzasny *2*
      • Ta písnička je hezká a natočili moc pěkný a zajímavý videoklip.
      • Moje řeč, té zpěvačce docela závidím. Je to prostě BOREC. *5* *14* *3*
  • 1.januara cize utorok o 13:15 na jednotke(Slovenska televizia) budu davat Fantaghiro tretiu cast kde je aj Tarabas sice som to videla uz vela krat ale koli nemu si to pozriem znova *3*
    • To se nedivím, já bych na ty díly, kde hrál, mohla koukat donekonečna... *1* *3* *14* *14*
  • Sice to nie je nová fotka ale ešte nikdy predtym nebola zverejnenaá
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=310206475750523&set=a.176101922494313.31271.176074312497074&type=1&theater
    • Díky Irinka, je to prostě supeeer, kus chlapa, co víc k tomu dodat. Všimla jsem si, že na fcb má víc fotek, které jsem neviděla. Je to ten nejlepší chlap na světě, woow. *14* *14* *14* *5*
  • Na jeho facebooku jsem četla, že když natáčel svůj zatím poslední film The razor's edge v roce 2005, tak chtěl s herectvím skončit. Tak doufejme, že se to nikdy nesplní a že si Nick zahraje aspoň v tom dalším pokračování Fantaghiro.
  • Lamberto Bava by mohl natočit aspoň jedno pokračování Fantaghiro, docela se mi po téhle pohádce stýská. Pamatuju si, když byl tento seriál novinka,bylo mi asi 8 nebo 9 let a doteď si živě pamatuju, jak jsem měla z Tarabase strach, ten díl, ve kterém nechá unést ty děti, ve mě budil respekt. Teď je to jiné, teď nemůžu z Tarabase spustit oči. Takže aspoň jedno pokračování s Nicholasem Rogersem, please!!! *14* *5* *3*
  • No neviem či je to pravda ale v buducnosti režiser Lamberto Bava chce natočiť novu časť Fantaghiro a to z toho dovodu že Fantaghiro 5 neskončilo tak ako by malo.Súhlas na pokračovanie dal Nicholas Rogers aj Alessandra Martines ale nveim čo je na tom pravdy.
    • Tak to by bylo skvělý, na Fantaghiro jsem se koukala hlavně kvůli Nicholasovi. Jenom mi přijde trochu divný, že princeznu Fantaghiro by zase hrála A. Martines, je jí skoro 50 roků. No necháme se překvapit....hlavně,aby tam byl Nick. *14* *14* *14*
      • No Fantaghiro je celkom zachovala a predsa existuju nové technológie vo filmovom priemysle ktoré dokážu človeka urobiť mladšim a do toho ešte make-up takže podla mna by sa to dalo.
        Aj ja som sa pozerala len koli nemu na Fantaghiro a ja som tak strašne chcela aby zostala s tarabasom ale tak čo už režiser mal iny plan. Jednoducho povedane vo mne Nicholas Rogers vyvolava prijemnne spomienky na dedstvo *4*
        • No a ešte tie oči na tie sa zabudnuť neda tak oči nemá asi nikto *1*
          • Nicholas je prostě borec. Taky jsem si přála, aby Fantaghiro zůstala s Tarabasem, je to škoda, ale třeba v tom novém díle bude všechno jinak a nakonec spolu zůstanou. Necháme se překvapit. Tarabas se podle mě k ní hodil víc a určitě by ji miloval víc než Romualdo.
            • Ale moc by som velke nadeje nedavala tomu že bude pokračovanie sice može chcieť režiser pokračovať ale je otazne či aj niečo bude takže tak aj ked je už že vraj scenár hotový ale tak uvidime alebo neuvidime *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit