Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na stranke o Nickovi na fb som sa dočítala niečo z jeho súčasného života. Mnohi jeho exkolegovia z hereckej ale aj modelingovej brandže o nom hovoria že je skromný, obetavý, citlivý a hlavne výborný otec a obdivujú to že dokázal sa vzdať života celebrity a vymenil ho za pokojný život so svojou rodinou v sučasnosti sa venuje navrhovaniu nabytku. To su sice všetko pekne skutočnosti ale aspon jednu jeho aktualnu fotku by som prijala. Čo je velmi čudne že nemá na internete ani jednu akt. fotku mohol by mat nejaku aspon ako designer a designeri na internete svoju fotku mávajú. No asi je príliš škaredý *1* tak sa nechce ukazovať *3*
    • Já bych chtěla vidět i fotku jeho syna. *3*
  • Ako niekto može napísať že videl nové fotky Nicholasa Rogersa to som zvedavá kde ich mohol vidieť ked na internte nie je nič iba ak bol v Australi a videl ho naživo *1* Len by som bola rada keby ti dotyčny ktorý vihlasuju že videli jeho aktualne fotografie nech aspon napiši kde ich videli. Aj tak sit o nikto neprečita ale aj tak *15*
    • Taky by mě zajímalo, kde kdo ty fotky viděl. Prolezla jsem všechno skrz naskrz a nic jsem nenašla. Nebo jsem blbě hledala.
      • no alebo si len niekto myslel že je to Nicholas Rogers
        • Asi ano. Současná podoba Nicholase je zatím nedostupná. *7*
          • ale viem že niektorý ludia čo žiju v Australi že ho videli sice nepovedali jak presne vyzera jedine že stále je pekny. A na svete je velmi vela ludi s menom Nicholas Rogers podla toho čo som videla na internete takže ak niketo videl fotku nejakeho 40 ročneho chlapika a pod tým bolo meno Nicholas Rogers kludne si aj myslieť mohol že je to on.
            • Mě by zajímalo, jestli se ještě objeví v televizi. Mohl by něco natočit, vždyť tolik fanynek by si ho přálo zase vidět. A taky doufám, že se do té Austrálie taky brzo dostanu a že ho někde uvidím. *3*
  • tento mesiac ale neviem presný dátum má jeho syn 6 rokov
    • Já myslela, že jeho syn je narozen v listopadu 2007 a Nick je ženatý od roku 2006.
      • máš pravdu tak by mal mať jeho syn 5 rokov
        • *5*
        • Happy birthday, Nicky's son *3* *3*
  • Tak jsem si myslela, že ty fotky v té riflové bundě s tím šátkem jsou novější. Přitom to je z dob, kdy mu bylo asi 30. Škoda no...
    • Nějak se nám kluk jeden schovává. *3*
      • Jeho nejnovější foto asi nedohledáme. Holt si musí ještě zahrát v nějakým filmu, pak budeme moct zase slintat.. *15*
        • Tak snad. *5*
  • Tak admin na ty moje obrázky nějak kácí. No nic, když si na googlu vyhledáte obrázky Nicka, tak jsou to takový tři fotečky, kde sedí v riflové bundě a okolo krku má ovázaný hnědošedivý šátek. Určitě to najdete. Jinak mě moc mrzí, že se Nick vytratil, žádné news o něm nevím, je to taková škoda, takový krásný, charismatický chlap. Chtěla bych vědět, co asi tak dělá a kde bydlí. :-DDD
    • Aha, tak to jsou ale asi tak 13 let starý fotky.... *9*
    • Takže ak chcete vedieť čo Nick robi viem to velmi dobre. Je to uznávaný designer nábytku v Australi a velmi sa mu dari. Neviem čo je na tom pravdy ale nejaka filmová produkčná spoločnosť Spadoni Production mu ponukla filmovu rolu v nejakom fantasy filme pred troma mesiacmi a on na nu ešte neodpovedal. Ale jako vyzera teraz to neviem totizto ziadne jeho nove fotky nie su ked som pocula ze vraj su a niekdo ich videl a ncehapem kde ich mohol vidieit ked na internete nie je o nom pomali nič existuje na facebooku naozaj dobra stranka o Nickovi. Finding Nicholas Rogers
      • Odkud máš tyhle informace, smím-li to vědět?
        • Z tej stránky čo som spomenula v mojom komentári odporúčam je tam vela informáci a fotky ktoré nikdo predtým nevidel. To s tým designerom nabytku je naouzaj pravda dam sem link na niektore priestory ktore Nick zariadoval
          http://www.australiandesignreview.com/designwall/2262-architecture-berta-restaurant-bar
          http://media.au.timeout.com/contentFiles/image/galleries/panama-house/panama-house-007.jpg
          http://architectureau.com/articles/dee-why-hotel/products-and-materials/
      • No teeeeda....designer nábytku? To by mě zajímalo, jestli je to fakt pravda. I když....možné je všechno. Fakt mi vadí,že se o něm nedá nic sehnat..takový úžasný chlap. Na jeho facebook jsem se koukala a tam je pár fotek, které jsem nikde jinde neviděla, ale jeho nejnovější foto jsem taky neviděla, prý se nechal ostříhat, ale to neví nikdo jistě. A co se týče toho filmu...kéž by tu roli přijal, moc moc bych ho chtěla vidět, vždyť má tolik fanynek, kluk jeden neposedná.:-DD Naposled se objevil v takovým krátkých shotu The Razor's edge (2004), tam hraje kungfujícího bezdomovce,ale tomu se ani nedá říkat film, trvá to snad jen 10 minut, jinak ve filmu hrál snad naposled někdy v roce 1999, tuším, že to byl film Maria, kde hrál Ježíše. A to je už 13 let!!!! Vážně by s tím měl něco udělat, nebo do té Sydney za ním poletím sama... *14* *14* *1* Kdo se ke mě přidá??:-) Letenka stojí asi 50 tisíc, ale kvůli Nickovi bych to snad i obětovala.:-DD
        • Noo je by som velmi rada šla *15* len problem by bol nájsť ho tam možno by sme ho ani nespoznali pretože predsa ma už svoje roky 43 rocny pan je z neho a možno je stale fešak ved aj Johnny Depp sice už neni najmladsi vyzera užasne. To že si dal ostrihať vlasy to som už tiež čitala ale počula som aj to že je stale velmi krasny aj bez dlhych vlasov ale podla oči by som ho určite spoznala pretože to su tie najkrajšie, najhlbšie a najzvlaštnejšie oči ake som kedy videla ale o jeho dvoch bratov sa neda povedať že by ovplivali krásou hlavne jeho starši brat to je hruza a mladši je spevák nejakej skupiny maju stránku na fb https://www.facebook.com/JackLadderAndTheDreamlanders
          • Promiňte, velmi zajímavé info o Nickovi a jeho dvou bratrech, ale toho staršího nějak nemohu na FB najít, mohli byste mi sem dát přímý odkaz, kde je jeho fotka? Ten mladší, jestli je to ten zpěvák skupiny Jack Ledder and the Dreamlanders co zpívá např. "Dump Love" není žádný krasavec, ale poznávám tam jisté podobné rysy v obličeji s Nickem /např. vysoké čelo/, to je ten jako mladší /a menší "opice"? A mohli byste sem hodit fotku té větší opice /Nickovo staršího bratra/ přímý odkaz, prosím. Dík. *3*
            • Díky Daisy, jseš zlato! *3*
              Ten jeho starší brácha opravdu žádný krasavec není... Ale to ten mladší taktéž ne... *6*
            • tady posílám odkaz, snad to půjde otevřít:
              http://www.facebook.com/photo.php?fbid=282087518562419&set=pb.176074312497074.-2207520000.1350377041&type=1&theater

              na té první fotce by měl být Nickův nejstarší brácha.
          • Tak to je super....opravdu moc moc moc díky za to, že jsi napsala o tom facebooku, je tam tolik fotek a spoustu z nich jsem nikdy neviděla. No musím vážně uznat, že Nick je borec. A máš pravdu, že ti jeho bratři vážně nejsou nic moc, ale to je jedno, hlavně že Nick je krásný.:-DDD
            • Neni zač...na Nicholasa sa nesmie zabudnuť raz sa možno vráti *3*
    • lynette
      Tak to bude docela problém ty fotky najít... *13*
      • Ty fotky jsou na jeho facebooku - finding Nicholas Rogers, teď jsem je tam zahlédla.
        • Píšu znova, poněvadž byste to mohli přehlédnout. Ty jeho údajně "současné" fotky, na které odkazuješ, vznikly těsně po jeho filmování filmu Laura non c'è /1998/. Takže ty fotky jsou cca 13 až 14 let staré, bohužel dámy, jeho současnou podobu asi nedohledáme... *9*
          • To je pravda, přesto tam je spousta fotek, které jsem nikdy neviděla. No je to škoda, že nikdo neví, jak Nick vypadá teď. Jeho zatím poslední foto jsou nejspíš z toho filmíku The razor's edge, ale to už je taky 7 let!!! Snad se ještě objeví.....
            • Přesně, poslední známá podoba Nicka je, když mu bylo tak 36 let a to je docela dlouhá doba. Snad se někde zase objeví. *3*
  • Našla jsem 2 fotky Nicholase, nevím,jak jsou staré, ale tipuju, že vznikly někdy po roce 2000. http://www.ivid.it/fotogallery/ismod_index.php?i_section=detail&i_categoria=3&i_id=136388
    • Až na to, že ten odkaz děvče drahé nefunguje... *6*
      • teď by snad mělo:
        http://www.ivid.it/fotogallery/ismod_index.php?i_section=detail&i_categoria=3&i_id=136390
        • tak to nefunguje. V tom případě už nevím, jak jinak to mám okopčit, aby se to otevřelo.
          • Víš co udělej, prostě tu fotku odešli sem na osobnosti a admin by jí měl s nejvyšší pravděpodobností schválit. Díky, pomůžeš tím mnoha fanynkám, které by se rádi pokochaly jeho novější fotkou.
            • Díky Daisy, snad to sem admin hodí. *3* *5*
            • Posláno, snad to sem dají. Nevím, třeba ty fotky už možná znáte....
    • No teda *3*
  • Nevíte někdo, kde bych si mohla zadarmo stáhnout pohádku Princezna a chuďas, kde hrál Nick? Na ulozto.cz jsem to nenašla a nikde jinde mi to nejde. Dík.
  • strašně krásnej herec, jako Tarabas neuvěřitelně charismatický, chtěla bych se s ním osobně potkat.
  • všimla jsem si,že část Fantaghiro 5,pokud se nepletu,se natáčela i na hradě Kokořín,je to hrad, na kterém bydlí Smeralda a Fantaghiro spolu s ní odtamtud uteče před Tarabasovým vojskem. Je to krásně vidět na záběru,kdy Fantaghiro vyběhne ze sálu ven a vzývá Tarabase na souboj.
    • Na Kokotříně jsme nikdy nenatáčali... *6*
      • ale natáčeli, máš špatnou paměť Nickísku, zeptej se Alessandry M., ta si to bude určitě pamatovat. *6*
        • Říkám že na Kokotříně jsme nikdy nenatáčali.. *6* Alessandra M. mi to právě potvrdila přes sms. *3*
  • Mě se bratr Nick moc líbí, chtěl bych ho přijmout do svého kmene "Heat deer", byl bych jeho členstvím hluboce poctěn, ale ještě se musím poradit s naší radou starších.Do té doby - Žij blaze bratře Nicku! *5* *4*
    • o tebe bych ale zajem měl když si stojatej pútárk napiš na muj mail ty bratře *3* *14*
    • Bratře "Stojatý ptáku" díky za nabídku ale nemam zájem.... *6* *7* už jsem ve spoečenství "Teplých kokotů". *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit