Přejít na výpis diskuzí

Nick Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
784 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • good

    jj je v poho akorat nechapu ze tajil svuj vztah s Miley.zadny vekovy rozdil mezi nima není takze.....
    A vite ze tihle brachové maji nejaky nabozenstvi a uznvaj ho tak ze pred svatbou nebude zadny sex!!!dokonalej teda aspon pro me *14*
    • Re: good

      Ja ti to povim... Nechtel bejt rozebiranej novinarema, mno a kdyz se s ni rozesel kvuli tomu ze mu dala pusu na podiu tomu se taky nedivim... Proste se s nim chtela chlubit.. Asi to nebude tak good holka o ktery sem si myslela ze je good... Mno proste ho celkem chapu... *4*
  • Icq, E-mail?

    Ahojky. Já taky hrozně obdivuju Nicka. Mají s bráchama krásnou hudbu... A taky ho hlavně obdivuju, jak má tu cukrovku a všechno zvládá. Chtěla bych se s ním vidě aspoň jednou. Nebo mu napsat. Proto se vás ptám, nemáte nějakej kontakt na Nicka? Prosím cokoli. Přála bych si, aby přijeli do ČR na nějakej koncert. *4*
    • Re: Icq, E-mail?

      Mno taky sem se ho snazila najit nebo sehnat ale porad nic... takze se podle me nic nenajde.. *9* ale kdyby ho nekdo mel tak mi taky nekdo reknete *3*
  • nick

    nick *14* *14* ¨krásně hraje na kytaru a stašně krásně zpíííívááááááááááááá *3*
  • čawky

    LIDI CO SME TO TU ČETLA ŽE SI JEDNA HOLA SNIM PÍŠE NA ICQ JU ....? JAKO ONI HO MAJ J .? (DIVNÝ NE ?) *7* *7*
    • Re: čawky

      mno je to blbost protoze i ja si myslim ze ve spojenych staech asi tezko budou mit icqko ae kdyby ho fakt meli bylo by to super to uznéj ,ae horsi je to stou domluvou snima to muzou jen ty ktery umej bezvadne ajinu *9* skoda né??
  • čawky

    jj je fakt talentovanej...! *15* *15*
  • meybe

    *7* JAKO SKLADATEL,HUDEBNIK,A LOOKEM JE V POHO : *8* ALE MAMINCIN MAZANEK??TO JE PROBLEM...
  • nick

    miluji ho je to nejhezci kluk *14* *14*
    • Re: nick

      taky si myslim je to ten nejnadhernejsi kluk na svete je skoda ze nebydli tam kde ja! *14* *14*
      • Re: Re: nick

        souhlas
  • vashley

    ááááááá

    HELP!HELP!HELP!
    Toho mi ani nepřípomínejte zdálo se mi (ve snu) že jsem letěla letadlem do USA a potkala jsem ho v tom letadle a on se do mně zamiloval to byl humus *10* Já mám Nicka ráda ale né z lásky a nikdy bych s ním teda chodit nechtěla......to byl můj konec v tom snu *5*
  • pavlusqa

    je Nej

    On je fakt super zpevák nej s Jonasu ae chudák zhe ma tu cukrovku *9* *3*
  • nicholas

    nick je fakt bozi uplne suprovej a jak to proste vsecko zvlada je fjnovej mocinky ho miluju ikdyz ho neznem ale na pohled je pratelskej.....lidi a napistemi to jeho icq.. prosim moje je pod chrisantenka411 085 405 prosim ozvetese at si svama muzu psat je to naprt si psat s nekym kdo tomu nerozumi

    *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit