Přejít na výpis diskuzí

Nick Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
784 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vodka-s-dzusem

    síma =*

    je to slaďoušek =c*
    ale vzpamatujte se.. x) takový kluci sou i u nás i hezčí ;) nezamilovávejte se do jeho vzhkedu =*
    a nešilte pořád s tim icq..i kdyby NÁHODOU (což nikdy neni) bylo pravý stejně si vás neuloží..by se mu šecky ty faninky nevešly do seznamu ...x)
    maj best písničky =0**
  • tynush737

    Milej

    On je hrozně milej klučina ... *4* jakože ON je pěknej a je slavnej bohatej má dokonalůej život i se svými bratry .. závidím mzu tohle je to i fakt moc dobre muzikant .. Mám ho ráda *3*
  • ACH jo.....

    hoj lidi....já wím jaký to je být faninkou nicka jonase,ale chápejte kolik vás je....na celém světě....myslíte že i když budete mít na něj nějaký kontakt,tak ho bude mít buď bloklej nebo si vás nikam nepřidá...:-(.....mě to taky moc mrzí....ani že u nás nebudou mít koncert....ale takovej je život....pro něj jsme jenom fanynky.....a nic víc.........vlastně ani newí že nějaká stránka tady vůbec je......:(.....pls neproklínejte mě ,ale je to tak *9*
    • Re: ACH jo.....

      heled mi to všichni vííme...a jak vííš že jsem nikdy nepřijedou?..já třeba víím že Nicka míít nikdy nebudu !a myslím že nejsem jediná kdo to víí..stačilo by mi ho vidět..klidně na 3 minuty...nebo s ním mít fotku.. : )))
    • Re: ACH jo.....

      máš pravdu a přiznej že je to krásná představa že zrovna ty by si s ním chodila díky netu no rekni neni to krasna predstava?
      a napiste mi plosim o nem neco nejake info.. na email - giraphe1@seznam.cz
    • Re: ACH jo.....

      Musela si mi nutně zkazit představy *9*
  • wojta_sek

    mm

    on ma ten nejkrasnejsi hlas *14*
  • wojta_sek

    skoda

    jj jenom je skoda ze se porad zajima o ty 2 holky miley cyrus a tu 2 *9*
    • Re: skoda

      a co bys chtěla?? promin že ti to říkám,ale o tebe se nikdy zajímat nebude..o nikoho z nás:((ale s tím se musí počíítat...tak bysme mu aspon mohli přáát aby byl štastnej..nemyslíš?...: ))) *14*
  • lil_ninusqa

    Ja som do neho uuuplne PAF!

    Nick Jonas je krásny a užasny ´´CMUQ,, Nick to je tebe cmuq cmuq cmuq! mojko jeden jedini krát som sa s tebou rozprávala a bolo to užasne ale naštastie mam tvoje čislo na telefon takze ti zavolám aj dnes a miláčik ešte niečo Krásne Vianoce!CMUQ PS:Na zbitok prázdnin som u teba doma asi! papa už sa teším. CmuQ! *14*
    • Re: Ja som do neho uuuplne PAF!

      ha ha ha:-) *8* *8* *8* *8*
    • simika

      Re: Ja som do neho uuuplne PAF!

      jasne jasne..
  • bjouček..<3 in love <3

    Nick je taky úžasnej..chtěla bych mu nějak pomoct..ae asi to nebude možný...je mi líto že je tak nemocnej...dyť má před sebou celej život žejo.. *9*
    • Re: bjouček..<3 in love <3

      tebe co uz uplne hrabe? ma cukrovku na to sa neumiera ani nic:D haha sak moja babka to ma od 12 a ma 80 a zije v pohodicke.....to je daco jak bezlepkova strava zadne strachy :D:D....len si musi kontrolovat hladinu cukru v krvy to je setko
  • barka.3

    Ahojky

    *14* *14* Nicka mám moc ráda a hrozně se mi líbí. Nemáte někdo jeho adresu nebo icq nebo e-mail?? Případně pište na: icq 444-496-688 nebo na e-mail: barka.v@seznam.cz . Děkuji moc a prosím ať nejsou falšované *4* Ahojky *14* *14*
    • sharpay-fabulous

      Re: Ahojky

      to asi neví nikdo...ale možná v nějakým časopisu nejdeš adresu.

      I LOVE NICK *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Ahojky

        nick je fakt super milujem ho
    • Re: Ahojky

      No víš v Americe není icq ale AIM...a on si přidává do přátel jen někoho...
    • lil_ninusqa

      Re: Ahojky

      Barka.3 mám jejich stránku ale adresu si nepamatuju protože já k nemu chodím a sme kámoši ale asi na zbitek prázdnin pudu k nemu takze ti žeknu *1*
  • niki125

    nwt

    nevite jesli se na jeho e-mail ma psat anglicky nebo česky *4*
    prosim odepiste *3*
    • Re: nwt

      Když je to Angličan , tak Anglicky .
      • netopejr

        Re: Re: nwt

        Dyštak je to Američan *13* *1*
  • niki125

    jjj

    prosim nemate nabo neznate někdo od nicka e-mail nebo icq
    budu čekat na odpověď dik *3* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit