Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicki je podle me stokrat lepši nez lady gaga *14*
    • Každá má jiný styl hudby a obě jsou talentované a skvělé umělkyně.
      • spíš jsou obě talentované nechutné prostitutky
    • Každá je úplně jiná ty kravko *2*
  • Máte rádi Nicki Minaj zajímají vás novinky o Nicki podívejte se na můj blog (teprve ho rozjíždím). http://markeet123.blog.cz/
  • nicki zpiva z willow doufam , ze ma willow alespon trochu rada a rihanu sni taky zpiva taky ji muze mit rada . jestli nema willow rada tak je fuj bleee *11* *11* *11* *9* *10* *13* *16* *16* ale jestli ano tak skvela *1* *2* *15* *3* *14* *5* *6* *14* *3* *3* *3* *3* no tak nekdo z lidi napište .
  • *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* moje mam nicki minaj nema rada vzkazuje , ze se maš naučit zpivat . ale ja nicki zboznuji umi spivat tančit raperovat a ma i paru filmu no je baječna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *3* *15*
  • nicki je suprova hvezda je to jedna zmych nejoblibenejšim raperek nejlepši pisničku ma super bass *4* *3* *14*
  • Super bass je moc hezka pisnicka!!! *4*
    • nicki je suprova hvezda je to jedna zmych nejoblibenejšim raperek nejlepši pisen ma super bass *4* *14*
  • Mám ráda Nicki Minaj protoze má svuj styl sice kopiruje jednu cinskou zpevacku,ale ona je libová :) Líbí se mi víc než Lady ta me prijde celkem nafoukaná ale at si je jaka chce byt :) zijeme preci jen jednou :)))
  • Miluju Nicki Minaj a Lady Gaga se nejspíš opičí se stylem po ní protože Nicki je starší o 3 roky Lady Gaga:26 Nicki Minaj:29... A Lady Gaga to na rozdíl od Nicki přehání třeba to maso co měla na sobě....** Od Nicki Minaj se mi nejvíc líbí písnička Super bass a Starship.. Miluju jííí upee..
  • To je nahoda ja som sa narodila o deň skôr až nato že mam le 11 rokov *7*
  • patří k mim nejoblíbenějším spěvačkám *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit