Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • srpinka
    Má užasné písničky i styl *1*
  • nicki ma moc dobre pisnicky a hlavne se mi libi ta nova starship ta je uplne super *4* *4* *1*
  • mne sa zo zaciatku zdala ako hrozna baba ktora sa snazi obliekat ako lady gaga(cize hrozne) *8* .ale ked som pocula jej pesnicku v radiu a potom na youtube videoklip tak sa mi to velmi pacilo *4* a predsa kazdy sa oblieka ako sa paci jemu nie? *5*
  • Nicki je uzasna raperka a dost dobrá zpevacka s originální image a stylem videoklipů nemá chybu!!! vzdy ji budu fandit a poslouchat jeji pisnicky!!!!
  • :) je skvělá raperka 8) *14*
  • bože :D de vidět že nemáte nic jinýho na práci než psát urážky kolik vám muže bejt 10 :D
  • Nicki je docela zajímavá svým stylem.Zezačátku jsem si o ní myslela že je to blbá barbie ale když jsem shlédla klipy Turn Me On a Super Bass tak menim názor.Má nádherný hlas.A nechápu proč se tady furt dohadujete kdo je lepší.Já mám stejný názor na obě,Nicki je originál,Gaga je originál.Nic víc nic míň.Dohadovaním nic nezměníte.Každý má na někoho jiný názor a to neznamená že by hned měl být idiot(i když někdy se nějáký opravdu najdou).
  • myslim ze nicki skvele zpiva a ma dobre pisnicky
  • miluju komentáře jako fuj nesnasim jí jo možna ma podobný styl jako gaga ale skym spolupracovala gaga ?? nicki např. will.i.am, rihanna MADONNA :D Nevíte očem máte psát ubohý děcka :P *1*
    • A kdo je to ta Říhaná???
    • boze boze truuuba *1*
      • něco mi chceš říct ;) :D
  • Nicki si super a vždy budeš.Fakt dobre rapuješ ale aj krásne spievaš kuknite si tento videoklip http://www.youtube.com/watch?v=YVw7eJ0vGfM Nicki si BEST *14* *14* *14* *14* *5* *1* *2* *15* *3* *4* *15* *2* *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit