Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to loutka ILLUMINÁTŮ !!!!
  • *11* *11* *11* *11* *11* *11* nesnasim ji *11* *11* *11*
    • zaklapni chlebárnu p*čo,nwm komu to tady cpeš tady pišou spiš fanoušci ja ti tk nekritizuju tvojeho oblibenyho zpěváka nebo zpěvačku tak se laskavěě zklidni *3* *3* *3* *3* *10* *10* *10* *11* *11* *11* *11* *12* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* nahodou umi zpivat určitě lip než ty!! *3*
    • koho to zajíma ;)
  • Fuj, to je ale hnusná opice *11*

    Předem děkuji za demokratické smazání pravdivého komentáře *3*
    • Houby, je užasná! Dokázala toho mnohem víc jak ty! Jenom jí závidíš... stejně určitě neumíš zpívat ;P
    • jediná opice si tu možna tak ty! *3* *1* *15* *11* *11* *11* *11* *12*
    • 4Draim2
      Úplne s tebou súhlasím :) Jej pesničky aj klipy sa mi úplne hnusia :P (čakám že tento koment niekto nahlási alebo bude mať najviac mínusiek :D)
      • Seš trapná/trapný! Je talentovaná a umí toho mnohem víc jak ty!
      • HA! Holka která (podle profilu) poslouchá normální hudbu. To potěší... *3*
      • ilja1996
        Ty se mi taky hnusíš :) Nicki je nejlepší a vždy bude tak se stim smiř :P :) Každý ma jiný názor ale nemusíš ho psát sem :)
        • Jasně, má svělý songy a klipy jako například STUPID HOE... *1* *1* *1* *1* *1* Úplná BOMBA!!! *1* *1* *1* Když jsem to viděla a slyšela, pomyslela jsem si hned jak je to revoluční až to s každym sekne!!.. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Miky13
        mám na vás všechny dotaz..... máte doopravdy tu potřebu to sem psát? to jako chodíte psát ke každýmu, koho nesnášíte?
  • Kikca96
    Jsi nejlepší rapperka na světě *14* *14* *14*
    jsi BEST Nicki *14* *2* *2*
    • To bude taky tím, že těch rapperek moc není a asi ani nebude. Ale Nicki mám moc ráda.
  • vsechno nejlepší nicki minaj :);) *14* si skvělá :)
  • Všechno Nejlepšíí!! *2* *2* *2*
  • lenca29
    HAPPY BIRTHDAY NICKI MINAJ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥HAPPY BIRTHDAY NICKI MINAJ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥HAPPY BIRTHDAY NICKI MINAJ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥HAPPY BIRTHDAY NICKI MINAJ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

    (by: nicki-minaj.blog.cz)
  • Helcaa.F
    Všimli ste si že jí nikdy nejsou vidět uši? =D
    Jinak je skvělá)
    • daj si videoklip stupid hoe tam jej je vidno usi

      a mimo. NICKI si ta NAJ reperka na svete aspon pre mna a vzdy budes *14* *14* *14* *3*
  • Vy Ste takový trapky, že se hádáte vo takovou kravinu jako že je lepší Nicki nebo GaGa.
    Já posloucham obě a sou si rovný!
  • andiiik2000
    BEST zpěvačka na světě *14* *14* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit