Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vendulo03vis co nech si ty tvoje pripominky nekam jinam Jasny nicole je nejlepsi zpevacka u nich *10* *14* *14*
  • no ale zpiva hezky *14* je proste uzasnaaaaa *3*
  • Nicole je moc fajn zpěvačka.. I v X-Faktoru vypadá ze všech porotcú nejlíp. *3*
  • http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=C9CjviJ5jsc DOBRÁ PÍSNIČKA POVEDLO SE JÍ TO JÍ SE VŽDY NICOL POVEDE JE NEJ *3*
  • Nicole Scherzinger je prostě nejlepší jsem ráda že sis sní občas píšu na facebooku a dozvím se o nevých písničkách je hrozně SUPROVÁ a NEJLEPŠÍ ze všech zpěvaček co existujou :)
  • Podle mě je Nicole Scherzinger krásna a pořád je *3*
    • ÓÓÓh bože múúúj, to je ten najdojemnejší komentár, (ale neurážajte sa aj ostatní, aj vaše sú naj) aký som si kedy prečítala o Nicol *14* *14* *14* Ked si to myslíš "SI MÚJ IDOL *14* *14* *14* !
  • kamcous
    Myslíte, že je pravda, že už není s Hamiltonem? *1*
    • nespesna
      To bych taky chtěla vědět,ale ono se toho napíše *15*
  • nicole je moje nej zpěvačka je to moc nadherná žena a to co oní piše tady jedn aholka že je namyšlená tak si dávej poor na jazyk jasný pro ostatní je to nej zpěvačka alespon pro mě *2* *3* *3* *3* *3* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Donedávnavna jsm ji moc neřešila- její písničky ve většině jdou poslouchat ale že bych z jejího hlasu byla unešená,to se říct nedá. Myslím že namyšlená rozhodně je, (a jak!)-stačí se podívat na nějaký díl X-Factoru kde dělá porodkyni a uvidíte jak se vám rapidně zprotiví.
    • Chceš říct,že to bě se zprotivila!A namyšlená právě vůbec není!
  • TI TU JAKSI PŘEDesignovali,tu diskusi,ale do hudebních skupin se mi pořád nejde přihlásit a přidávat se do fanklubu skupin,kde ještě nejsem *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit