Přejít na výpis diskuzí

Nikola Mertlová

OSOBNOST 8.6.2008 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že na to jak furt machrujou a dělaj ze sebe důležitý je úplně kvůli ničemu...jejich písničky stojej za nic a myslí si o sobě kdo ví co...nemám je ráda...a vůbec nejde o žádnou závist
  • Vše nejlepší k narozeninám, ať se Tobě i holkám pořád daří...
    Tvá velká fanynka Adla *4*
  • Ti se nedaji ani poslouchat se akorat predvadi
  • Nejhorší skupina co znám
  • AHOJ.si dobrá. dia
  • sorrry ale skupina 5angels je hrozná že se nedají poslouchat jejich písničky. hlavně tahleta .... ,,nikolka".jo jsou dobrý že v něakejch 16 letech tohle dokázali ale teď i připadá že se předváděj a chcou ukázat že nikdo jinej na ně nemá.lituju 1D ty na rozdíl od nich zpívají pro někoho.tyhle ........ zpívaj pro sebe.tahle skupina 5angels je fakt ůlet už ten jejich název pět andílků. hahahahahaha
  • Dobrý den, dnes jsem četla komentář od salata123 a musim přiznat...že má pravdu. Dřív jsem měla 5angels ráda, ale časem jsem zjistila, že Nikolka je prostě tatínkova holčička a tatínek skáče jak ona přikazuje...A mimochodem ta vaše angličtina je strašná...
  • Zdravím! Také si dovolím přispět svým komentářem.
    Můj názor na 5A je následující: Nikola Mertlová je namyšlená holčička manažera a proto ji všechno prochází a vždy ve skupině zůstane. Opravdu lituji předešlé členky 5A, už asi pro Nikolku nebo jejího tatínka nebyly dobré. Nynější nový klip je jedním slovem hrozný a i hůř. Ta angličtina, radši nebudu komentovat. I já umím líp AJ. Když jsem uviděla, celkovou cenu klipu, no OMG! A ještě, že si prý vymýšlí. A prosím, nemyslete si, že jim závidím. I moji známí zpívají dohromady líp než ony. S láskou, Salát123.
  • Ahooj Kuřátka!) Tak co jak se máte?!?!) Vím že jsi myslíte že jsem FEJK!ale jsem Nikola Mertlová Jsem u Terky tak se díváme na dotazy a táákk!?! Můj FB je:Nikolína Mucínecqa Přidáváámm!?!
  • Ahoj Nikčo mám tě asi nejradši z 5angels protože jsem vás poprvé poslouchala s holkama ve škole v 1.třídě (ale byla to jen pětiletka). Takže nás tam bylo málo ale každou besídku jsme tancovali na vaše písničky a zpívali vaše písničky (ještě když jste byli s Kristýnou ,Dianou ,Týnou a Niki. Ale tancovali jsme i na čarodějky.) Vždy jsme si hrály na vás a dělali různé pozy co jste dělli vy. Když jste se rozpadli tak jsme se všechny zhroutily. Ale když jste se zase spojily s Míšou, Viki, Terkou a Angee. Tak jsme se zase daly do hromady a ,když jsem začala minulý rok chodit na zpěv tak to jen díky vám všem!!! Moooc jste mě inspirovali!! Děkuji

    Sára 12 let
  • ahoj Niky chtěla bisem se s tebou kamaradit seš moc užasna s tvoji partou bi sem se chtěla bavit bila bi sme rada kdibiste se semnou seznamili a mislim si že ste ti nejužasnějši ste moc dobri mě se libi tvuj hlas n ejvic *1* *4*
  • *16* *16* *12* *12* *11* *11* *10* *10* *13* *13* *9* *9* *8* *8* *7* *7* *6* *6* *5* *5* *4* *4* *14* *14* *2* *2* *3* *3* *15* *15* *1* *1* jsi super
  • kdo sváz umí nejlépe tancovat? *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
  • jsi super a urcite maji moc a moc radi one direction *3*
  • vse nej k svatku niky *3*
  • Promin že píš až dnes díky že existuješ hodně zdraví štěstí moc uspěců si nejky M.T.M.R. SI fakt nejjjjjjjjjjjj
  • Všechno nejky ty můj Nikkkkýskůů ! *3* *4* *1*
  • vše nejlepší k narozeninám
  • vše nejlepší k narozeninám byla jsem na vašek konzertě a zpívaly jste úžasně *1* *3* *4*
  • vše nejlepší k narozeninám byla jsem na vašek konzertě a zpívaly jste úžasné *1* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit