Přejít na výpis diskuzí

Nikola Mertlová

OSOBNOST 8.6.2008 
235 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč by měla hned poslouchat DC? *9
  • Hele jak ty můžeš vědět jestli umíme nebo neumíme zpívat.Mám kámošku a zpívá 1000000000000000000x líp než ta tvoje Nikola.
  • Jak víš že neumíme zpívat,bydlíš snad s námi nebo co??? *7* *7* *6* *6*
  • Náhodou Nikča je supr holka která umí zpívat na rozdíl od vás takže jí laskavě nepomlouvejte je to moje kámoška.když jí ani neznáte
  • Když jsem s ní viděla videa a několi fotek, tak hned na první pohled působila jako klasický rozmazlený dětcko, který co si umane, to dostane. Já jí osobně neznám. Nemůžu jí nějak extra soudit. Jen vím, že jí nemám ráda:D a je nesympatická!
  • tak mě se stalo jednou,že sem tam napsala já je nesnáším a ,že neumí tancovat a bylo to bloklý..pak sem moje kámoška napsala miluju tě a umíte moc tancovat tak nic...a já myslela že ještě panuje demokracie
  • duffik
    ty si píšeš sama se sebou? divný
  • Přesně nebudem se kvůli vám omezovat. *7*
  • duffik
    chtěla jsem připsat že tady nemůže člověk napsat svůj názor.Nemůže napsat že 5a jsou KRÁVY (což je pravda) ale když nikdo napíše Miluju 5a tak to tady zůstane.
  • duffik
    ona sama je postižený a namyšlený zvířátko :DDD
  • duffik
    Ty vole tak to je asi hodně cáklej administrátor.Asi 2x mi zrušil můj příspěvek který neobsahoval sprostá slova.Měla jsem tam jen svůj názor.A za svoje názory si stojím.A je mi jedno jestli to teďka ty kriple zase blokneš .Já si sem svoje názory psát budu dál.
  • jste pííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííči a já vás nesnáším strašně se přetvařuzjete a váš režisér je idiott
  • Nebyla jsem to já? A nechápu napsala jsem jen že neumí zpívat ale kdyžněkdo napíše 5angels jsou k*ávy tak nic se neděje..Administrátor je asi hodně chytrý (si to klidně zase blokněte)
  • Ahoj vy si vážně myslíte že jsem přestala poslouchat 5angels vy co jste se za mne vydávali vy jste asi hodně chytrý.
  • neumnej zpjevat a ked som vos poznala tok sto fiakt blbie fiakt ste nerozum
  • Jsi ty normál? Toto nejni Angee, ale Nikola! :D
  • ahojky Niki jáký máš nejoblíbeější zvířátko :DDD :*
  • ahoj pěkně zpíváš a byla bych ra¨ádakdyby jsi mi odepsala mam vás ráda zpívate uuužasně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • ahoj Angee jak se máš už se těším na konzert od nového CD je to v Pardubicích KD hronovická začátek 15 00. tak se měj a těším se. si super tak ahoj Angee. *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *2*
  • ahojte jak se mate

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší