Přejít na výpis diskuzí

Noah Hathaway

OSOBNOST 5.3.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Vše nejlepší k tvým narozkám...!!! *3* *14* *1*
  • Ahojda

    Zdarec lidi tak poslouchejte,teda ctete Noah Hathaway je od roku 2007 ženat.S manželkou Sameerah si otevřeli obchody s prodejem motorek a par tetovacih obchodu.Jinak zdravi ceskou republiku a dekuje za fanousky.Tak se drzte a mej te se Žanet
    P.S.omlouvám se tomu clovickovi co jsem tam napsala jak se jmenuje jeho manzelka to melo patrit o radek vis.No i zeny maj sve dny hihihi *15*
  • Ahojda

    Zdarec lidi tak poslouchejte,teda ctete Noah Hathaway je od roku 2007 ženat.S manželkou Sameerah si otevřeli obchody s prodejem motorek a par tetovacih obchodu.Jinak zdravi ceskou republiku a deduje za fanousky.Tak se drzte a mej te se Žanet
    P.S.omlouvám se tomu clovickovi co jsem tam napsala jak se jmenuje jeho mamzelka to melo patrit o radek vis.No i zeny maj sve dny hihihi *15*
  • mauutinka

    Noah

    Noah je pěkný kluk,škoda že je starší než já...!!! *14* *3* *4*
  • atreyka

    portrét

    Mrkněte na tohle: http://amaranthie.deviantart.com/ar t/Noah-Hathaway-107716569
    krásný ,naprosto dokonale nakreslený. *14*
    • quickly

      Re: portrét

      jezisi to je tak nadherny...Chci taky řak umet kresli:D *1* *1*
  • quickly

    PLS

    takže..moc ráda bych vás pozvala na můj blog www.ajulka3.blog.cz abyste se přihlásili do FanClubu ...budou potom různé soutěže za hodnotné ceny:Dfotomontáže atd
  • Omluva

    Omlouvám se za ten předchozí a asi trapný příspěvek. *7* . Totiž kouknul jsem na ten tvůj blog a nejenom, že je moc pěknej ale taky mě překvapilo, v kolika filmech Noah hrál *4*
  • Trochu zapoměli...

    Mimo Nekonečného příběhu hrál také v seriálu BATTLESTAR GALACTICA jako Boxey. A ještě hrál bráchu tý praštěný holky ve filmu TROLL *3*
  • quickly

    Ja Chci diskuzi

    Ahoj lidi podivejte se na muj web www.ajulka3.blog.cz je tam neco o noahovi a lots of fotecek tak se kouknete:D jo atreyka ma pravdu musime neco nahodit......ME SE NOAH LIBI NEJVICE V NEVERENDING STORY A V TROOLOVI:d *1* *1* *1* tak je tak maly ťuťu
    • atreyka

      Re: Ja Chci diskuzi

      Přesně.Taky se mi nejvíc líbí v Neverending story a pak v Trollovi. *14* *14*
  • Noah Hathaway

    Miluji Noaha. Víte proč? Protože sním chodim. *14* *14* *14* *14*
    • atreyka

      Re: Noah Hathaway

      To určitě..Noah je ženatej a jeho manželka se jmenuje Samira.
      • Re: Re: Noah Hathaway

        Mile věvče Noah manželka se jmenuju Sameerah néé jak jsi to napsala.Jan pro pořádek *3*
      • quickly

        Re: Re: Noah Hathaway

        souhlas s tebou a to ze s nim chodis.....ehm...mozna jen v predstavach
        takze banan *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit