Přejít na výpis diskuzí

Noah Hathaway

OSOBNOST 5.3.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cauky

    nazdarek mam milion obryzku(teda budu mit) a pak se cumnete na muj blog ale neim estli este bude hotovej:) www.ajulka3.blog.cz
    *5*
  • láska až za hrob

    Ahoj holky,je mi 31 let.Joo to byly časy co jsem zbožňovala tohoto idola.Musím ,ale přiznat,že ta platonická láska trvala docela dlouho.Je mi jen líto,že teď už není ten krásný kluk.Musím přiznat mé zklamání.Je to teď obyčejný americký chlap.
    • quickly

      Re: láska až za hrob

      ceůkem pradva.. *16*
  • Noah

    Moc se toho tady v diskusi neděje.Měli bysme to napravit!Nahoďte nějaké téma a pište např.které filmy s Noahem jste viděli,kde se vám nejvíc líbí atd.
  • oprava

    PROMIŇTE MÁM TAM PŘEKLEP.TEĎ MU SLUŠEJ SPÍŠ KRÁTKÝ VLASY A KOHOUT *3*
  • Pro Atreyku

    máš pravdu Atreyko už není tak hezkej teď mu slušwj spíš krátký vlasy a kohout *3*
  • videoklipy

    přidala jsem pár videoklipů tak se můžete juknout ahoj *4*
  • FC

    ahojky pls přihlaste se do fanclubu noaha na strance www.quickly1.blog.cz *15*
  • majda005

    Škoda že už je Noah starej,teď má ale fajn kérku. *3* *4* *5*
    • Re: majda005

      Mě teda starej nepříde,ale už není tak krásnej jako když byl kluk.Mě se nejvíc líbí v Neverending story.
  • asi...

    ahoj asi si založim novej blog jen o něm a o neverending story:-D *14*
  • Ahoj scháním obrázky!!!

    ahojky fanoušci shánim naky senza blogy s noahem pro ktery pak udělam SONB A BUDOU si moct vybrat jakej a s jakym obrazkem noaha chtej diplomek!!!!!!hlaste se u me na e-mailu - qqq.quickly@seznam.cz díky vám!! *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit