Přejít na výpis diskuzí

Norkys Batista

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BÓÓÓÓŽE!!!!!!

    Mno jak to tady tak čtu tak to vypadá, že Norkys je nejkrásnější na světě, (pro spoustu z vás), nebudu vám to brát jen musím napsat svůj nazór!!Norkys ráda nemám ani jako herečku ani jako člověka!! Plastické operace už má taky za sebou vím o těch prsou, pak nos a určitě liposukce po porodu (sama přiznala, že udělá všechno proto aby měla po porodu míry 90-60-90...kdo tady píše že je nejlepší herečka tak je asi padlý na hlavu nebo ji nikde neviděl hrát!!! Ta nemá ani ponětí o tom co je to herectví!! Ona je herečkou jen kvůli vzhledu ale talent nemá žádný, to jediné co jí jde je neustále se předvádět a vytahovat!!! Když jsem viděla Amor a Palos tak jsem se jen opravdu divila jak něco takového jako ona může být herečka!!!
    Mě se jen líbila když hrála V Juana la Virgen, možná ještě MGB role rozmazlené, uskřekané Chiqui ji vyloženě sedla, V EA to bylo už mnohem horší, v Amor a palos jak sem říkala už předtím naprostá katastrofa, a La Trepadora tam hrála aby nám dokázala jak jsou šikovní plastičtí chirurgové, že nám z ní udělali opet sexbombu!!!Jinak holky jak píšete nebo i pánové jak je nádherná věřte že po těch všech zákrocích by ste byly nádherné taky!!!!! *3* Z NOrkys už nic přirozenýho nezbylo!!! Ještě blondaté vlasy a bude to pěkná plastiková barbínka!!!! Ale nad některýma vašima příspěvkama se opravdu bavím třeba ona je úžasná, matka ( Matka?? vy by ste prodaly svoje těhotenství a svého syna do nějakého projektu a hned po porodu se s ním všude vytahovaly!!!!!! To je normální???!!!! Ještě mě dostala tým že už děti nechce NEHCE SI OPet zničit postavu!!!!!! Jinak Venezuela by se měla vzpamatovat a do hlavních rolí by si měla dávat herečky, které hrát umí. Sice jich moc není ale třeba taková Marienela Gonzales nad Norkys vyhrává úplně nad vším!!!!!To by bylo asik tak vše!!! Ale se mnou stejně nikdo souhlasit nebude, nevadí…. napsat jsem to musela:D:D Pááá

    *3*
    • Re: BÓÓÓÓŽE!!!!!!

      ty jedna devko neurazej norkys protoze marianela je devka pracuje v striptizovem baru tak z ni nic nedelej joo mozna ze norkys ma plastycke operace ale neni kurva vis aze se vitahuje ze sinem to je jeji vjec kundo jedna dej norkys pokoj kravo jedna blba us oni nic takoviho nepis pico skurvane norkys muze mit plasticky operace vis protoze neskrachovala jak ta tvoje kurva marianela co je lezba norkys je nejlepsi na svete ona je andej *4* *4* *4* kravo spinava nedelej ze ta tvoje marianele je andel je jenom jeden andel a to je norkys a kdyz hraje telenovelu tak na to ma ata tvoje marianela nehra nikde jenom v MGB vis ta z ni nedelej nix do neni z devky neudelas nic ale norkys to je nadhera *4* andel ona ta krava marianela je odpad a norkys je milacek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krava marianela a norkys neni rozmazlena ani urvana tak si davej bacha co mluvis pico rozbiju ti hubu jestli budes sirit takovi lzi o norkys devko!!! si takova devka jak marianel ma picu zarostlou chulupama !!!! a norkys neurazej kravo pitoma *13* *13*
      • Re: Re: BÓÓÓÓŽE!!!!!!

        Měla by ses vzpamatovat,každý má právo si sem napsat svůj názor,tak neurážej!Prostě ta dívka svobodně řekla,že ji Norkys není sympatická.Já mám Norkys moc ráda,ale dokážu akceptovat,že se někomu líbit nemusí.Ty se zmůžeš jen na sprostá slova-Dlaždiči!Víš,když už sem chceš psát a někomu nadávat,nauč se nejdřív pravopis.Totálně ses tady ponížila a ukázala jsi svojí úroveň,myslím,že Norkys by nechtěla za fanouška takovou hloupou nulu,jako jsi Ty:-)Přeji Ti,aby se stal zázrak,aby Ti přibylo aspoň nějaké IQ=))
    • Re: BÓÓÓÓŽE!!!!!!

      To jo, to stebou celkem souhlasím ale aspoň má talent na uřvané role,ne??? Aspoň na něco...A navíc,ukaž mi jedinou celebritu která nemá plastiku! Ty bys taky určitě měla kdyby si měla na svojem kontě miliony... A navíc když by tě pořád nějací otravní novináři kritizovali za to že máš povislé prsa a máš velké boky tak i ty by si určitě neodolala nějaké té operaci...A navíc musíš uznaqt že se těm doktorům ty operace ceklem povedli protože norkys je moc hezká a má velké charisma! A to ji určitě nevoperovali... *3* *3* Ale jinak si cením že si to tady aspoň napsala. *3* *3* *4*
    • Re: BÓÓÓÓŽE!!!!!!

      Něco takového může napsat jen hodně závistivý člověk *13* Marianela je pěkná, ale nemá šťávu a temperament, narozdíl od sexy a charismatické Norkys , která hrát UMÍ a jestli si snad myslíš, že ta Marianela je bez plastiky, tak to je pěkná blbost. Norkys má jen jednu a to zpěvněné poprsí, takže tu neplácej závistivé řečičky a radši se nekoukej do zrcadla, máš z toho mindráky a házíš pak špínu i na cizí.
  • ty prsa...

    dočtu se někde jestli jsou umělý nebo ne? Nevěřim jí je stejně jako Adrianě Limě.
    • lamerienda

      Re: ty prsa...

      Po porodu si je nechala zpevnit, talže ted už ano. Ale před tím je měla asi pravé.
  • ruanek

    norkys batista

    Ona je moc hezká a moc roztomilá *1* *3*
  • mischigan

    Dokonalá

    Miluju tuhle herečku a modelku zároveň *14* je neuvěřitelně nádherná, krásná a já ji mám moc ráda *8* . Doufám, že u nás budou brzy nějakou telenovelu s ní dávat *15* .
  • KRÁSNÁ ŽENA

    A KRÁLOVNA KRÁSY *14* *14* *14* *14*
  • norkys

    je to nejhezčí holka nasvjetě
  • prvotřídní !

    Tak tahle slečna, respektive už paní a maminka mně úplně omamuje svojí krásou. Jasná jednička v žebříčku krásy !
  • je takaa....čarovnaa

    ma taku zvlastnu charizmu...je krasnaa...ale aj velmi dobra hereckaa....a ma silny sexepíl...!!
  • Vanessa

    Je taková roztomilá, trochu jako Vanessa Hudgens, ta podoba tam je. Ale Norkys je ještě hezčí. Myslím, že je to nejkrásnější žena na světě !
  • =p

    Krásná,mooc! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit